monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 paź 2013, 17:50

MonikaAA to bierz kochana po pół tabletki i powinno byc ok,ale to pewne wtedy dłuzej potrwa,a kiedy zobaczysz,ze po pół tabletki jest dobrze to weź tak pare dni i po paru dniach dopiero 2x1 bierz niech organizm sie przyzwyczai :ico_sorki:
Mi Milena pije ta o 11-150ml mleka,o 14-15 obiadek,o 17-18 - 150ml mleka ok 20-21 150ml mleka i o 1 w nocy 180ml mleka z 1 łyzeczką tylko kleiku i spi tak do 11 juz chyba z 2 miesiące na pewno :ico_oczko:
i tak chyba bede brac. zobacze jak dzisiaj wezme pol tabletki jak sie bede czuc po pol. jesli nawet po pol bedzie taka sama noc co wczorajsza to odstawie w cholere te tabletki.a jesli jakos bedzie znosnie to moze z czasem jak walsnie sie organizm oswoi to zwieksze dawke. no to widze ze masz tez system juz jedzenia ustalony. znowu moj patryk to je tak o 8 rano albo po 8 jakies 150 ml mleka potem dawalam mu o 10 albo po 10 deserek , o 12 znowu mleko 180 ml , 14-15 zupka , 16 mleko- 180 ml i godzina 20 tez mleko to juz takie po kapieli na noc to mu daje tak 200-220 ml z kleikiem no i budzi sie potem tak o 3-4 a czesem o 5 na mleko znowu :ico_sorki: to tak wychodzi ze je mi 5xmleko. ostatnio cos wydziwia mi z mlekiem i je mi roznie czasem wiecej czasem mniej. zdarzylo mi sie ze nawet jak mu zrobilam 180 ml to zjadl tylko polowe :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 paź 2013, 18:09

A tu wrzucam Wam filmik jak Patrynio moj mowi MAMA :)

http://www.youtube.com/watch?v=FpWFfASwNhA

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 paź 2013, 19:16

Misiu - moim zdaniem powinnaś porozmawiać z meżem.
Wiem,ze to strasznie brzmi,ale takie rzeczy sie zdarzają,ale to,ze zdarzylo sie synkowi Twojego meza nie znaczy w zaden sposob,ze Milenka jest na to bardziej narażona.
Ja tez sie zawsze bałam smierci lozeczkowej,i do teraz czesto zagladam do mlodego jak śpi,sprawdzam czy wszystko ok.
Musicie jakoś sobie z tym poradzić.Napewno wszystko bedzie ok,ale nie mozesz swojego strachu dusic w sobiee!

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 paź 2013, 21:27

witajcie weekendowo;-)
martuss co za zdarzenie!! matko, biedna jesteś, dbaj o siebie a wszystko będzie dobrze!

Monikaa jest taka strona w internecie http://www.bangla.pl/, nie wiem czy wiesz, i tam można poczytać sobie opinie o różnych produktach, ja czasami sobie czytam ale oczywiscie nie biorę wszystkiego do siebie. Chodzi mi o Twoja laktację, powodzenia!!
Patryk = słodziak!!

Misia, straszne zdarzenie, wiem co czujesz , bo myślę, że każda matka boi się o swoje dziecko. Jesli nie chcesz rozmawiac z mężem żeby nie wywoływac złych wspomnień to może spróbuj sie wyciszyć i cieszyć się córcią :-) Ja tez sie boje o Daniela i sprawdzam jak spi, tym bardziej, że w wieku pół roczku śpi sam w swoim pokoju.

Daniel waży 9600 kg i ma sie dobrze. ALE IDĄ GÓRNE JEDYNKI i niebawem wyjdą. Na razie przechodzi ząbkowanie ok, może dziś troszke wydawał mi sie byc marudny, zobaczymy dalej;-)

zdrówka dla dzieciaczkow i udanego weekendu dla Wszystkich :ico_papa:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

12 paź 2013, 09:05

Monika Bromocorn i Bromergon to to samo, zawierają tą samą substancję czynną. Jeśli chodzi o zatrzymanie laktacji, to niestety nie ma alternatywy farmakologicznie- to jedyny lek hamujący laktację. Miałaś typowe działania niepożądane, które on wywołuje, proponuję zmniejszyć dawkę do pół tabl na noc, może wystarczy, a na pewno organizm przyzwyczai się do leku i można będzie podnieść dawkę w razie potrzeby. Te działania niepożądane niczym Ci nie grożą poza tym, że są bardzo uciążliwe ale w miarę przyjmowania mijają.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

12 paź 2013, 10:06

Moniko i jak minęła nocka, zmniejszyłaś dawkę leku?
Co słychać reszty dziewczyn?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

12 paź 2013, 10:58

Witam :-)
My dzis chrzciny:-)
Nocka ok, ale katar ma Mikus, chrumka mu w nosie i odciagamy nieciekawe smarki,

Jenny a jak synus? Jeszcze go brzuszek meczy?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

12 paź 2013, 11:15

witam

Dziewczyny ja jednak nie zdecydowalam sie wczoraj wieczorem wziasc kolejnej tabletki :ico_sorki: strach mnie taki ogarnal po wzieciu tej jednej jedynej ze wiecej jakos nie mam odwagi brac nawet pol tabletki sie boje polknac :ico_sorki: wczoraj robilam sobie mocna szalwie caly dzien z dwoch saszetek i cos tak pomoglo troche... na noc tez zrobilma taka siekiere mocna i w nocy jak wstalam popuscic sobie troche mleka zeby piersi nie byly skamieniale i tylko sciagnelam 90 ml to juz cos w porownaniu do dni w ktorych sciagalam po 180,190 - 200 i wyzej ml! :ico_noniewiem:

bede teraz systematycznie pic szalwie i odciagac mleko ale reka nie laktatorem juz chyba i moze w koncu sie laktacja zatrzyma. a jesli nie to moze powroce do tabletek (pol na noc) ale teraz to sie boje i po rozmowie tez z mama wole nie ryzykowac i nie faszerowac sie tymi tabletkami.

donatka udanych chrzcin :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

12 paź 2013, 16:04

witjcie kochane

Dzis dostałam @ normalnie jak w zegarku i co do godziny! NPR jest niezastapiony i jestem póki co tej metodzie wierna :ico_sorki:
Co do męża i Marcelka,pytałam sie dziś męza czy ta dziewczyna z Którą miał Marcela ma lub miała dzieci,odpowiedział,że miła jedno przed Marcelem i również jej zmarło,raju,to ja juz wiem po czyjej stronie była wina,jakas genetyka nie taka ,no cos w tym jest skoro dwoje dzieciaczków jej zmarło :ico_sorki:

Milenka teraz po obiadku drzymie a jak wstanie pójdziemy rodzinnie na jakis moze spacerek :-)

MonikaA Patryk pieknie mówi mama :ico_brawa_01: on juz wyglada na takiego dorosłego masakra cudowny jest :ico_brawa_01:
co do tabletek- jak sie boisz to faktycznie próbuj inaczej z ta szałwią,ale piersi prubój :kneblować" i staraj sie jak najmniej pić,ja od ginekologa np dostałam tabletki na odwodnienie mysle,że sie kochanie Tobie wszystko uda jak widzisz jest z dnia na dzień lepiej :ico_oczko:
ale nie mozesz swojego strachu dusic w sobiee!
dlatego tutaj napisałam,ale po rozmowie z mężem zaczynam rozumieć sytuacje :ico_noniewiem:

viomil29 ładna waga Daniela :-) a jak dokładnie wyglada ząbek jak jeszcze sie nie przebił? Bo Milenka da dole ma taką biała kreseczkę,ale ona jest bardzo głeboko w dziąśle czy to to?

Donatko jestem dzis myślałami z wami,mam nadzieje wielką,ze wszystko pójdzie dobrze :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

12 paź 2013, 21:36

:ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość