Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 16:09

Monikaa,
jak my wprowadzalismy glutem to ja dawałam te pół łyżeczki do przecieru warzywnego( zupki) lub do przecieru z owoców, wymieszałam z kaszką i karmiłam łyżeczką.

Do mleka nie dawałam bo byłoby za rzadkie:-)
powodzenia:-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 16:13

viomil,Donatko,Moniczko dziękujemy za głosiki :ico_sorki:

MonikaA ja podawałam dokładnie tą kaszke co ty ona jest chyba z nestle..ja dawałam do mleka czyli np 150ml mleka i np 3 miarki kaszki,ale,ze mi Milena bardzo po tym tyła to ja jej juz tego póki co nie podam :ico_noniewiem:

wiecie co ja myslałam,że dostane dzis zawału Jezus Maria :ico_placzek: myłam na przewijaku Milene bo sie troszke skupkała bardzo,i połozyłam ją na łózku i odwróciłam się tylko po spodnie dla niej czyli ile mam do szafy metr? i ona mi sie z łózka sturlała i na dywan upadła :ico_placzek: ja myślałam,że sie zatelepie ona w ryk ja w ryk zaraz ja przytuliłam bardzo zaczełam ją zabawiac bo tak płałała,ehh posiedziałam z nia potem z godzinke aby się uspokoiła a teraz spi,sprawdzałam czy ja cos nie boli,ale nie ostatni raz tak zrobiłam mam nauczke :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 16:27

Monikaa,
jak my wprowadzalismy glutem to ja dawałam te pół łyżeczki do przecieru warzywnego( zupki) lub do przecieru z owoców, wymieszałam z kaszką i karmiłam łyżeczką.

Do mleka nie dawałam bo byłoby za rzadkie:-)
powodzenia:-)
no tak tylko u mnie Patryk zup nie chce jesc wie cja musze jakos do mleka mu to dac :ico_sorki: to poprostu mam ten proszek ta kasze manna wsypac tak normalnie do mleka modyfikowanego? ehhh jakie to jest wszystko dla mnie trudne to cale wprowadzanie tak jakby nie mozna bylo normalnie karmic dziecka tylko trzeba powoli stopniowo :ico_olaboga:

MonikaA ja podawałam dokładnie tą kaszke co ty ona jest chyba z nestle..ja dawałam do mleka czyli np 150ml mleka i np 3 miarki kaszki,ale,ze mi Milena bardzo po tym tyła to ja jej juz tego póki co nie podam :ico_noniewiem:
ona nie jest z nestle tylko ja kupilam taka najzwyklejsza w sklepie spozywczym ona jest z jakiejs firmy pzz kielce taka niebieska z misiem na opakowaniu.

wiecie co ja myslałam,że dostane dzis zawału Jezus Maria :ico_placzek: myłam na przewijaku Milene bo sie troszke skupkała bardzo,i połozyłam ją na łózku i odwróciłam się tylko po spodnie dla niej czyli ile mam do szafy metr? i ona mi sie z łózka sturlała i na dywan upadła :ico_placzek: ja myślałam,że sie zatelepie ona w ryk ja w ryk zaraz ja przytuliłam bardzo zaczełam ją zabawiac bo tak płałała,ehh posiedziałam z nia potem z godzinke aby się uspokoiła a teraz spi,sprawdzałam czy ja cos nie boli,ale nie ostatni raz tak zrobiłam mam nauczke :ico_sorki:
musisz uwazac bo dzieci to ruchliwe sa i z oka ich nie mozna spuscic. ale dzieki bogu ze nic jej sie nie stalo :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 16:30

MonikaA to chyba nie szkodzi,że nie jest z nestle,mannej to ja nie podawałam to nie wiem,ale sprubuj tak jak ja Ci napisałam,albo viomil :ico_oczko:

A z Mileny to ja juz przez to nie spuszcze oka,nauczke mam do końca zycia ehhh :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 20:58

monikaa

a co chętnie Patryk je łyżeczką? dajesz mu np. samo jabłuszko przetarte? albo samą marchewkę przetartą? spróbuj mu podać i dosyp kaszke manną,
a jeśli nie, to do do mleka dosyp pół łyżeczki kaszki manny tylko zwróć uwagę czy przepłynie przez smoczek,

rozumiem , że masz kaszke manną ugotowaną? czy kupilaś taką gotową z bobovity lub nestle???

misia dobrze, że nic sie nie stało Milence!!!

tibby jak u logopedy z synkiem?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 21:09

Hej dziewczyny
Tibby jak Tobik po wizycie u logopedy? Macie jakies cwiczenia?

Misia dobrze, ze Milence nic sie nie stalo.

Monika gratulacje dla siostry!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 paź 2013, 22:02

witam :)

u nas dziś deszczowo, ja jestem jakaś ,,połamana", nie wiem czy to przez to przeziębienie czy pogodę :ico_noniewiem: ,

Misia dobrze, ze Milence nic się nie stało :ico_sorki:

Viomil gratuluje ząbków :ico_brawa_01: ,
u nas 4 widać przez dziąsła ,dwa z nich czuć, i lada dzień powinny się przebić, trochę się ciągle, niestety Mikuś się męczy, cyrkuje mi przy mleku, piąstki non stop w buźce, pieluchę też pcha, a śliniaczki nie nadążam prać :ico_olaboga: ,

zmykam spać, dobranoc :ico_papa:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 07:38

monikaa

a co chętnie Patryk je łyżeczką? dajesz mu np. samo jabłuszko przetarte? albo samą marchewkę przetartą? spróbuj mu podać i dosyp kaszke manną,
a jeśli nie, to do do mleka dosyp pół łyżeczki kaszki manny tylko zwróć uwagę czy przepłynie przez smoczek,

rozumiem , że masz kaszke manną ugotowaną? czy kupilaś taką gotową z bobovity lub nestle???
Patryk je mi owoce chetnie gorzej z zupami ale musze go w koncu nauczyc zupy jesc. A co do tej kaszy mannej to ja kupilam niby blyskawiczna pisze taka zwykla w sklepie ale trzeba ja gotowac 3 min. i ona nadaje sie tylko do zup :ico_sorki: do mleka musze mu kupic z nestle i wtedy dodam mu ja i jakos moze to bedzie. ehhh musialam tez do bratowej az do Warszawy dzwonic zeby mi wytlumaczyla jak mam mu ten gluten wprowadzic bo ja to kompletnie zielona jestem w tym temacie az wstyd :ico_wstydzioch: :ico_puknij:

A to Patryk na spacerku

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 09:19

Monika Twój Patryk wygląda jakby miał rok, On ma takie poważne i mądre spojrzenie Rewelacyjny jest :ico_buziaczki_big:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 09:58

no i klapa wielka ... mialam isc z Patrykiem na spacer i przy okazji zrobic jakies male zakupy juz sie nawet wyszykowalam i mialam tylko dac mleko Patrykowi i nawet jego wczesniej ubralam co by mi potem sie nie darl a tu sie rozpadalo i nici ze spaceru :ico_zly:

Czy Wasze dzieci dziewczyny tez nie lubia sie ubierac jak idziecie z nimi na spcer i zakladacie te kubraki czapki???
Patryk moj to szalu dostaje nie raz jak go ubieram zwlaszcza jak zakladam mu kurtke i czapke to jest placz i takie marudzenie ze :ico_olaboga:
Monika Twój Patryk wygląda jakby miał rok, On ma takie poważne i mądre spojrzenie Rewelacyjny jest :ico_buziaczki_big:
dziekuje. Bardzo mi jest milo z tego powodu ze tak piszesz :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość