Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 09:46

hej
ja przytyłam 11 po 3 tygodniach mam -13 i brzuch znikł prawie zupełnie :) tylko ta ciemna krecha została,no i pamiątka po dziecku 2 rozstępy :)

u nas pogoda kiepska
jednak znów mam dobre wieści Tomuś mój w pn będzie modelem,profesjonalną sesje mieć będzie , reklamować ma artykuły dekoracyjne dla dzieci razem z 2 rówieśników :) na fb był konkurs i udało nam się.Tak więc w pn jedziemy :)

lala kamilka jak tam,trzymacie się ??

szkieletorku kurcze ty masz energii i sił,ja teraz już zupełnie bez entuzjazmu sprzątam tylko na bieżąco a przydało by się znów tak porządniej

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 12:06

Trzymam sie trzymam... myslalam ze dzisiaj znow cos porobie ale jak przyszlam z Adasiem to polozylam sie spac i dopiero wstalam... chyba mała mnie szykuje przed Bum :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ogolnie wszystko ok wczoraj wyprasowalam wszystko odkurzylam i kurze starlam a dzisiaj chcialam pomyc podlogi ale chyba nie dam rady jutro moze sie uda na spacerek wyjsc polazic z mezem bo sama to juz nie ryzykuje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: bo dochodze w jedna strone a wrocic nie moge :ico_zly:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 14:10

hej
betina :ico_brawa_01: dla Tomcia
Byłam dziś znowu na ktg i nic żadnych skurczy , szyjka 1,5 cm miękka , rozwarcie nadal 1 palec lużno :ico_zly: Jutro następny zapis ktg. Już mam dosyć tych wizyt w szpitalu , spędzania tam po 2,5h .
Od wczoraj boli mnie przy chodzeniu w pochwie , ale gina nic na to nie powiedziała. kurcze kiedy ten mój uparciuszek wyjdzie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 16:34

ja przytyłam 11 po 3 tygodniach mam -13 i brzuch znikł prawie zupełnie :) tylko ta ciemna krecha została
No to wagę miałaś malutką. A kreska chyba z dłuższym czasem ale znika.Tak miałam z Lilą.
szkieletorku kurcze ty masz energii i sił,ja teraz już zupełnie bez entuzjazmu sprzątam tylko na bieżąco a przydało by się znów tak porządniej
heheh daje głowę sobie uciąć że gdy mała się urodzi to właśnie będę tylko tak ogarniać i żadnych generalnych porządków przez długi czas.Tak było z Lila a teraz przy drugim to ja pewna jestem więc dlatego skoro mi się chce to robię bo potem znów domek zapuszczę hihi

No to masz modela w domu.No proszę proszę.
jutro moze sie uda na spacerek wyjsc polazic z mezem bo sama to juz nie ryzykuje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: bo dochodze w jedna strone a wrocic nie moge :ico_zly:
Skąd ja to znam ?
Ostatnio chyba w wtorek byłam z Lila na spacerku u cioci i niestety z powrotem dzwoniłam do siostry by po nas przyjechała bo nie dałam rady przyjść.

Lala trzymaj się bo nic innego nie przychodzi mi na myśl by cie jakoś pocieszyć.
Też bym chciała już urodzić.A ty masz już termin za sobą więc tym bardziej się nie dziwię.

U nas jakoś dzień zleciał. Rano po śniadaniu wiadome sprzątanie kuchni i na dole. Pranie prasowanie obiad.Upiekłam 3 blachy bez. Ale żylaki dały mi o sobie bardzo znać.Noga napuchła nie dodając tak że prawa noga jest 2 razy większa. Dlatego gdy mała poszła na drzemkę ja też szybko położyłam się. Przespałam godzinkę i jest troszku lepiej. Znaczy nie boli tak bardzo bo da się chodzić i coś robić. Po obiedzie już jesteśmy.Posprzątałam i zaraz biorę się za sprzątanie na górze u nas.Może umyje te ostatnie okna w salonie.
Lubie sobie posprzątać w piątek i sobie mieć wolną. Jutro na 14:30 mam wizytę u ginekologa.Ciekawa jestem co tam ciekawego u małej choć raczej wszystko dobrze bo łobuziarka fika codziennie i to dość ostro.

A mam pytanie do mamuś karmiących piersią tych które urodziły drugie dziecko. Czy to prawda że podczas karmienia gdy macica się obkurcza czuć ból brzucha dość silny momentami ? Tak mi ostatnio opowiadała znajoma co niedawno urodziła że tak miała i że to ponoć przy drugim dziecku normalne.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 17:36



A mam pytanie do mamuś karmiących piersią tych które urodziły drugie dziecko. Czy to prawda że podczas karmienia gdy macica się obkurcza czuć ból brzucha dość silny momentami ? Tak mi ostatnio opowiadała znajoma co niedawno urodziła że tak miała i że to ponoć przy drugim dziecku normalne.
Boli, z kazdym porodem bardziej. Teraz mnie momentami bolało tak, że brałam tabletkę.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 19:00

i ja tez czułam znacznie większy ból przy obkurczaniu najgorsze 1 dobra i tez brałam tabletke

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 21:04

Boli, z kazdym porodem bardziej. Teraz mnie momentami bolało tak, że brałam tabletkę.
O cholerka. No to powiem wam że liczyłam na to że to jakieś brednie heheh usłyszałam.
A długo to trwa ??
Kochałam karmić i mam zamiar teraz też karmić piersią przez długi czas ale kurka boje się tego .
Dobrze przynajmniej że wiem o tym i jestem świadoma, bo tak to pewnie bym się wystraszyła co się dzieje.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 21:20

co ty do przeżycia :-) dałaś rade z porodem to ta macica Ci nie straszna,zresztą zawsze możesz poprosić o tabletkę,pomaga :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 21:41

co ty do przeżycia :-) dałaś rade z porodem to ta macica Ci nie straszna,zresztą zawsze możesz poprosić o tabletkę,pomaga :)
Dokładnie i nie trwa dlugo ok. 3-7 dni, najgorsze te pierwsze karmienia.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

18 paź 2013, 21:55

A jak to jest .Ból pojawia się gdy zaczynam karmić i długo trwa ? Na czas karmienia tylko czy jeszcze długo długo po ?
Sorki że męczę ale ja lubię wiedzieć co mnie czeka nawet jeśli jest to coś nieprzyjemnego.Wtedy nastawiam się psychicznie i nie jest to straszne dla mnie .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość