monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 10:18

sosna :ico_brawa_01: za pol roczku Frania :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 11:03

witam :)

u nas znów pada deszcz, głowa mi pęka i spać mi się chce :ico_spanko: ,
Monika mi Mikuś rzadko krzyczy jak go ubieram,

ja to nie pamiętam jak Szymkowi wprowadzałam gluten :ico_noniewiem: , terazteż nie wiem jak to będzie,

ale już nie mogę się doczekać, kiedy wprowadzę Mikusiowi inne jedzonko, planuje już na koniec miesiąca- jak dostane macierzyński- nakupować owoce w słoiczkach i obiadki i powoli mu wprowadzać :-) , a z czasem sama gotować i dawać :),

zmykam położyć spać mojego małego Maruderka :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 11:23

Mikuś śpi, zaraz spróbuję go odłożyć, oby się nie obudził, bo mam sporo dokumentów do zrobienia,

no i właśnie słonko wyszło, dziwna ta pogoda :ico_noniewiem:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 15:21

A ja pomimo brzydkiej pogody i takiej w kratke bo raz pada raz sie przejasnia postanowilam jednka wybrac sie na spacer bo musialam isc tez do rossmanna kupic Patrykowi kaszke manna z Nestle zeby mu ten gluten w koncu wprowadzic i jakos udalo nam sie szybko obejsc cos tam troche pokropil deszcz ale folie zalozylam na wozek i jakos nie zmukl Patryk a ja tez w sumie sucha wrocilam do domu :-) Taki dzis placzliwy jest moj synek ze :ico_olaboga: wykladalam zakupy z wozka na chwile go zostawilam w pokoju a ten w ryk... wzilam na rece to banan na buzi... taka przylepa sie z niego robi i mami synek ze boze co to bedzie jak on coraz wiekszy bedzie :ico_sorki:

Juz dalam pol lyzeczki Patrykowi tej kaszki mannej do mleka i wypil ale bardzo malutko nie wiem czy to bylo dla niego az takie sycace czy tylko tyle mial ochote zjesc bo zjadl mi tylko 40 ml :ico_sorki:

donatka zazdroszcze ze Mikus jest spokojny jak go ubierasz bo Patryk to nie raz takie cyrki odstawia ze glowa mala :ico_olaboga:
tez sie cieszylam i nie moglam doczekac sie wprowadzania innych rzeczy do diety Patryka a teraz to ja znowu juz nie mam sily bo on niczego procz mleka nie chce mi jesc :ico_noniewiem: jedynie to owoce by jadl chetnie ale przeciez owocow samych nie bedzie jadl musi tez jesc warzywa a on nie bardzo chce :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 15:24

donatka a Ty przepajasz czyms Mikusia? dajesz mu herbatke albo wode do picia czy tylko samo mleko na razie Ci pije?

Bo mi bratowa powiedziala ze jak wprowadze MM to zebym przepajala Patryka albo herbatka albo woda... No i tu tez jest problem bo Patryk nie chce mi pic herbaty ani wody a juz nie wspomne o soku. ostatnio mu kupilam sok jablkowo-marchewkowy z Hippa i nie chcial tego pic :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 16:05

U nas tez chwile pada, potem slonce, a Mikus dokazuje na calego, :ico_olaboga:
Spal niedawno 1,5h i po nie calej godzinie zaczal marudzic, takze dalam herbatki,ale sporo ulal, pobujalam i teraz kimka na raczkach, a jak go odloze to jest wielki placz, a jakie cyrki sa przy mleku masakra , sadze,ze to przez zeby,
A rece to mnie juz tak bola od noszenia :ico_olaboga: ,
Maz pojechal na fuche a ja sama z dziecmi, dobrze, ze Szymek potrafi sie sam zajac czyms,

Mikusiowi znow cos na policzkach i brodzie wyszlo podejrzewam,ze to od sliny,bo strasznie sie slini i wklada piastki i pieluche do buzki,
Ja przepijam go herbatka rumiankowa, bo wody nie chce pic, ale jak pojde na zakupy po sloiczki to kupie jakas herbatke owocowa bo firma hipp ma ich sporo juz po 4i po 5 miesiacu, takze moze tez sprobuj taka kupic :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 21:25

monikaAA, Patryk Ci już sam siedzi ? Pytam bo widzę na zdjęciuw spacerówce że nie jest na półleżąco tylko siedzi.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 paź 2013, 22:43

Przy mm dopajanie konieczne. Nasz synek wody nie lubi przy herbatkach krzywi się, ale pije.
Misiu dobrze, że Milence nic nie stało się. A głosy oddaje dziś 6 :-) 3 z tableta i 3 z komórki.
A my dziś byliśmy na szczepieniu, oj płakał.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

19 paź 2013, 10:38

WITAJCIE

donatka moj to nawet rumiankowej nie chce pic herbatki :ico_sorki: a owocowa mu ostatnio z hippa wlasnie kupilam dzika roza z malina i tez nie chce pic :ico_sorki: ja nie wiem jakies dziwne to moje dziecie :ico_noniewiem: jak byl na moim mleku to z kopru wloskiego pil w malych ilosciach ale pil a teraz zadne herbata mu nie podchodzi :ico_noniewiem: i jak tu go przepajac :ico_sorki:
monikaAA, Patryk Ci już sam siedzi ? Pytam bo widzę na zdjęciuw spacerówce że nie jest na półleżąco tylko siedzi.
Patryk juz siedzi ale jeszcze nie tak calkiem sam bo sie chwieje. na lozku to podpieram go poduszkami, na kolanach to wiadomo trzyma sie go i siedzi juz ladnie... a we wozku byl przypiety pasami :-) my go od dawna uczylismy juz siedziec i mysle ze niebawem juz sam bedzie siedzial bo dobrze mu to wychodzi juz malo co sie chwieje jak siedzi na lozku.

A mi sie chyba udaje juz calkiem zatrzymac laktacje :-D jeszcze dwa dni temu sciagalam nad wanna dwa razy dziennie mleko rano i przed spaniem wieczorem a od wczoraj sciagam tylko juz RAZ! :-D rano podczas prysznica cos tam wycisne z piersi i tyle. dzis to wycisnelam kilka kropli i maly strumien z wiekszej -prawej piersi a tak to piersi w koncu sie zrobily miekkie juz bez zadnych guzkow...ehhh w koncu moze juz przestanie calkiem cos leciec z tych piersi... Ale i tak juz sie ciesze ze jestem na takim etapie zatrzymywania laktacji i ze udalo mi sie to bez tabletek :-) no i jakie fajne uczucie ze moge jesc teraz juz calkiem wszystki , pic :-D i w ogole nie jestem juz uzalezniona od laktatora :-D jaka ulga ! :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

19 paź 2013, 16:25

witajcie :-)

My własnie po spacerku rodzinnym,mąż robi krupniczek a ja zasiadłam na chwilke do kompa bo zaraz ma przyjsc mój brat...

MonikaA super,ze udaje się zatrzymać laktacje wiem,ze jest ulga mi wystarczyło 2 tyg i ja juz miałam dość wiec wielki szacunek kochana,ze tak długo karmiłaś :ico_sorki:
Milena wszystko je i wszystko pije odpukać,czy moje zupki czy zupki kupne wszystko je i wszystkie deserki takze,wczoraj prubowałysmy gruszek wiliamsa i tez pyszne a dziś pananka z brzoskwiniami i marchweką i tez pyszne.
co do siedzenia moja Milena tez juz prawie sama siedzi i trzeba ja poduchami obkładać i w spacerówce tez jeździ,ale na pół siedząco.

Jenny pierwsze szczepienie jest najgorsze potem bedzie juz tylko lepiej :ico_oczko: dziekuje za głosiki :*

uciekam bo brat przyszzedł potem przylece dokonczyc :ico_papa:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość