misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

19 paź 2013, 18:57

ok brat poszedł do pisze dalej :-)

Donatka współczuje zabkowania,u nas tez już sie zaczyna coś dziać i jest kreseczka widoczna głeboko pod dziąsłami a od wczoraj takie kupy idą,ze masakra :ico_olaboga:

sosna za pół roczku kochana :ico_brawa_01:

MonikaA ja już mam przed oczami Patryka jak bedzie wiekszy,no sliczny chłoapaczek wam rosnie :ico_haha_02:

ziolo kochana co u was ? tak zadko sie odzywasz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 paź 2013, 08:07

U logopedy nie byliśmy bo dzwonili ze lekarki nie będzie. :/ wizyta dopiero w czwartek.
W czw od rana przyjeżdża do nas mona babcia i robimy torty na dób bo mamy w końcu te chrzciny.

U mnie lekarz dal witaminy i tyle.

Dziewczyny, n żebym narzekała ale ja jeszcze po porodzie nie dostałam okresu :/ Moze tak być? W sumie miałam ten stan zapaly macicy, karmie wciąż cycem...

Jenny, jak u was?

Misia, głosujemy jak tylko dorwę sie do komórki :P

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 paź 2013, 09:25

hejka

misia zazdroszcze Ci ze Milenka wszystko Ci je ... ja to juz nie mam sily do Patryka bo wszystko jest dla niego teraz bleee... potrafi to tez tak okazac wymachuje rekami we wszystkie strony placze masakra jakas :ico_noniewiem: ostatnio to nawet zaczyna wybrzydzac przy mleku jego teraz nakarmic to graniczy z cudem normalnie :ico_sorki: nawet butelke z mlekiem musze mu na sile wcisnac do buzi bo tak wymachuje rekami buzie zaciska wyglupia sie jak nie wiem ze mleko leje sie po scianach po jego buzi :ico_olaboga: cudaczy mi tak ze czasami mi brakuje sil juz :ico_sorki: kupy tez ida teraz jakies takie rzadkie nie wiem czy to moze przez ten gluten czy co :ico_noniewiem: jak tylko zaczyna jesc mleko z kaszka manna odrazu slysze ze kupa leci w pampersa rzadka z takimi kawalkami pokarmu :ico_sorki: troche sie boje ze ja mi nie chce pic herbat i jesc nic innego to ze nie bedzie mi przybierac na wadze i ze sie odwodni albo co :ico_noniewiem: czasami nie wiem jak mam porpstu go przekonac do innego jedzenia. mama i tesciowa mi mowia ze predzej czy pozniej nauczy sie jesc zupy ale kurcze przeciez teraz nie bedzie o samym mleku przeciez bo mleko nie da mu tyle wartosci odzywczych co warzywa czy owoce :cry:
Dziewczyny, n żebym narzekała ale ja jeszcze po porodzie nie dostałam okresu :/ Moze tak być? W sumie miałam ten stan zapaly macicy, karmie wciąż cycem...
Ty sie martwisz ze okresu nie masz a co ja mam powiedziec ?! mi juz praiwe pol roku minie od porodu i ja jeszcze tez okresu nie dostalam ! a przeciez juz nie karmie malego i w ogole... ja to chyba bede musiala isc tak jak moja siostra po pierwszym dziecku bo nie dostala okresu i poszla do ginka po tabletki na wywolanie okresu :ico_sorki: chociaz nie powiem ciesze sie ze jeszcze nie mam bo nie znosze miec okresu a bez jest mi dobrze i za @ nie tesknie.

piekne dzis slonko u nas tyle ze chlodno ale spacer mysle ze zaliczymy bo co bedziemy samemu siedziec w domu z Patrykiem. maz poszedl do pracy na 12h wroci dopiero po 18 wiec trzeba jakos sobie ten czas zorganizowac zeby do powrotu meza z pracy szybko dzien minal.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 paź 2013, 10:42

Witam :-)
My dzis pospalismy do 8.15 :-) ,
Dzis jedziemy do mojej babci na obiad i kawe, bo ma urodzinki,

Monika super,ze udalo sie zatrzymac laktacje, okres pewnie niebawem dostaniesz, a co do jedzenia Patryka to tez mysle,ze mu to minie, a probowalas mu dac np. ziemniaczka z marchewka ?

Tibby Ty karmisz pieria nie duzo,ale karmisz i pewnie dlatego nie masz@,
Ja juz mialam 2x, a pierwsze 2 dni to duzo lecialo, no i bol, a najgorsze jest to, ze jak mam owulacje, to mnie strasznie bola jajniki, uda i podbrzusze, musze sie wybrac w koncu do gina,

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 paź 2013, 10:51

Tibby widzialam na fb jak Tom juz ladnie glowke trzyma :ico_brawa_01: ,
Mikus podniesie i kreci z lewej na prawa,ale tak nie trzyma, musze go czesciej klasc na brzuszku, ale spryciol maly podnosi dupsko i na kolanach odpycha sie jakby chcial pelznac do przodu :-D

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 paź 2013, 14:27

Witajcie niedzielnie:*
juz nie mam sily do Patryka bo wszystko jest dla niego teraz bleee
Monika moj maly tez na ppoczatku zbytnio nie chcial jesc,ale pomalu sie przyzwyczail i teraz juz dziobka otwiera sam,
n żebym narzekała ale ja jeszcze po porodzie nie dostałam okresu
U mnie tez okresu brak :ico_brawa_01: ale caly czas karmie piersia;
A jak szybko dostalas okresu po pierwszym porodzie?
Viomil :ico_brawa_01: za kolejne zabki,
Odnosnie picia,to moj maly pije koperek,herbatke taka slabiutka i sama wode przegotowana,ale wszystko bez cukru,bo jak byly slodkie to nie chcial pic,i robie mu soczki z marchewki i jabluszka,granata a teraz mam zamiar zrobic z pomaranczy.I uwielbia soczek z burakow :-D
:ico_tort: a to za kolejny miesiac mojego skarba

U nas walczymy w nocy zeby mniej cyca doil,i co sie obudzi to go przytulam i usypiam bez cyca,bo zbyt czesto wstawal,no i jakos powoli zaczyna spac w ciagu 3h :ico_sorki: :ico_sorki: ja byl malutki dluzej w nocy spal anizeli teraz :ico_sorki: :ico_sorki:
Bylismy sie zwazyc i Rasperek wazy 8800 :ico_brawa_01: ale czuc jak sie go nosi oj czuc,rece bola,
Dzis jest marudny,zebiska mu dokuczaja :ico_olaboga: juz tak ich widac a nie chca sie przeciac :ico_placzek: posmarowalam mu zelem i teraz sobie spi:
Mam pytanko ile razy w ciagu dnia spia wasze maluszki?bo moj maly 2 razy w dzien tak po 45min do 1.30h ,a
chodzi spac ok9 na noc i wstajemy 9.30-10 rano
Moje slonko nauczylo sie spac na brzuszku,i dzis nad ranem chcialam mu zmienic pieluszke ja do niego a on caly mokry,juz mnie denerwuja te pampersy bo co kilka nocek musze go calego przebierac bo sie obsikuje :ico_olaboga: a zmieniam mu pieluche czesto tzn jak czuje ze juz jest pelna bo moj krolewicz nie lubi spac z mokra pielucha :-D
Sorki jesli nie odpisalam kazdemu

Spokojnego popoludnia

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 paź 2013, 15:19

witajcie

Mysmy własnie wrócili z lasu pojechalismy na grzyby i troszke mąż znalazł to bedzie sosik :-) jest tak slicznie i cieplutko na dworze,że az szkoda było w domku siedziec.

MonikaA Ja również mysle,ze Patryk sie nauczy jeść z łyzeczki,Milene jak dzis karmiłam zupką to sie smiała,pluła,gadała przy tym i taka umorusana najlepiej sie czuje,ale zjadła,wczoraj jakas taka maruda była,że ja jej daje zupke a ta w ryk i nie było gadania musiałam dać jej mleko,tyle dobrego,że deserek zjadła :ico_sorki: ile Twój Patryk je dziennie i ile ml mleka? nie wiem czy juz nie zwiekszyc Milenie na 180ml tak jak jest na opakowaniu napisane bo skończyła 5 miesiecy :ico_noniewiem:

Tibby Póki kochana karmisz @ nie powinno być,ja miałam pokarm 2 tygodnie i po 2,5mies dostałam @ ale druga to był koszmar krwotok,ze masakra i trwała 3 tyg! teraz juz chyba wszystko wraca do normy,ale zamiast mieć @ 5-6 dni tak jak miałam mam teraz 8! :ico_szoking:
bo ma urodzinki,
Twoja babcia ma dziś urodzinki a u nas siostrzeniec męża :-)

martuss za 8 miesiąc Rasperka :ico_brawa_01: współczuje tego zabkowania,miejmy nadzieje,ze szybko sie zabki przebiją :ico_sorki:

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 paź 2013, 20:10

witajcie

Widze ze zmieniliscie watek:)

Gratuluje wszystkim Dzieciakow....

Znow u Was nie bylam dlugooo

Moje Dziewczyny koncza dzis juz 2 miesiace :ico_szoking:


ale powiem wam ze nie jest tak jak bym chciala zeby bylo:( jest BARDZO ciezko i powoli juz wysiadam psychiczne fizycznie;:( ale jakos musze dac rade oby dalej dzien za dniem lecial....

wazne ze Dziewczynki slicznie rosna:) i sa kochane a chlopaki Zdrowe-jedynie katarki maja male.

caluje i pozdrawiam goraco

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 paź 2013, 20:28

Witam,

U nas ciuteńko lepiej ze zdrowiem, Szymonek jeszcze solidnie kaszle i dalej mu furczy na oskrzelach, obyśmy ominęli ten szpital, martwi mnie to. Ładnie mi przybiera na wadze, w ciągu tygodnia przybrał 800g , teraz ma 4900g, 54 cm.
Straszaki lepsze choć kaszlą. Niestety nie szczepiliśmy się.
Sen-Szymon śpi ok.2-3 h dziennie, pomiędzy ma 1h-2 h czuwania, uwielbia spać, leżeć na brzuszku i obserwować. Na noc-kładę go spać ok.22-budzi się pierwszy raz pomiędzy 2-3 a potem o 6.

BRODZIKOWA, wierzę, że masz sajgonek w domu, bo jednak masz trochę ratolośli do dopatrzenia, odgonienia, wykarmienia, dopilnowania, uprania i uprasowania i całej reszty.
Za 2 mieszki :ico_tort:

viomil29 gratuluję ząbków :-D :ico_brawa_01:
Ze mu dobrze testy wyszły to się dziwię- bo niby mówią, że dopiero po 4 r.ż wychodzą prawidłowo. U nas tak było.

Tibby,
zdrówka dla Ciebie. przy kp możesz okresy długo nie mieć. Ja nie miałam okresy 11 miesięcy.

Misia
, zdarza się, moim starszakom się zdarzało strulac z łóżka, też, wiem jakie to przeżycie.

Monika,
ja gotowałam grysik normalnie na wodze, potem tą wode studziłam i zasypywałam zwykle mlekiem modyfikowanym i już.
Zdjęcia przepiękne!
Szymon nie lubi ubierania czapy.

sosna
:ico_tort: :ico_brawa: :ico_buziaczki_big: za 6 miesięcy synka!

Donatka, no to ząbki lada dzień :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

21 paź 2013, 09:43

Witam z rana !

Mały spi, dzieci w przedszkolu, domek ogarnięty, pranie wstawione :-)
Ja piję kawę i idę próbowac piec ciasto w mikrofali. Podobno pycha i ekstremalnie szybko.

Noc spokojna u nas.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość