Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

21 paź 2013, 09:58

Witam,

BETINA :ico_urodzinki: :ico_tort: dla córci na ukończony 1 miesiąc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

21 paź 2013, 10:10

Betina wow juz miesiac... a dopiero rodzilas szok :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Madzi :ico_brawa_01:


Wstawiam zdjecia z wczorajszej wycieczki do Czech i moje 2 szale prezent od meza:)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

21 paź 2013, 10:23

Ja mieszkam niecałe 11 km od Czech i bywam często a widoki gór mam za oknem :-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

21 paź 2013, 10:30

noi my mieszkamy na Bawari w gorach:) do czech mam 50km ale jednak tak czesto nie jezdzimy :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

21 paź 2013, 10:32

:ico_haha_01: Aaaaaaa :ico_haha_01: tośmy sie dogadały :-D Myślałam, że w pl mieszkasz.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

21 paź 2013, 10:52

my dzis na wygrana na fb sesje zdjeciowa
a ja zasmarkana :ico_olaboga:
Pochwal się jak będziesz mieć jakieś zdjęcia .
No i przede wszystkim zdrówka dla ciebie bo choroba nie dodaje sił a przy dzieciach jest co robić.
:ico_tort: za skonczony mc Madziuni :-D
:ico_brawa_01: dla Madziuni .A czas no leci .Pamiętam jak dopiero pisałaś że znów nic się nie dzieje i akcji niema.
Pogoda masakryczna, leje
U nas jest ciepełko że ja w krótkim rękawku po polu chodzę. 4 prania już schną i kolejne się pierze .

Ja w nocy dziwnie się czułam.Troszkę mnie brzuch i krzyż pobolewał. Miałam takiej galaretki troszkę na wkładce .
Dlatego teraz powera mam i robię masę rzeczy heheh
Na dole posprzątałam, gofry właśnie smażę. Bezy zaraz włożę do pieca, pewno z 3 blachy będą.
Obiad mam z wczoraj tylko ziemniaki świeże ugotować trzeba i makaron do rosołu.
Jak dopije kawę to biorę się za okno w salonie i chyba za firanki.
Znajoma zawiozła mi mocz Lilci do badania i jutro muszę jechać sprawdzić wyniki.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

21 paź 2013, 11:33

szkieletorek u nas jest tak ze becikowe dostajesz normalnie , zaś drugie 1000 to zasiłek rodzinny przysługuje, jeżeli dochód netto rodziny z roku poprzedzającego okres zasiłkowy, w przeliczeniu na osobę, nie przekracza kwoty 539 zł, a w przypadku, gdy członkiem rodziny jest dziecko niepełnosprawne 623 zł.
U nas brali pod uwagę zarobki z 2011 bo załapałam się jeszcze na okres rozliczeniowy 2012/2013 w listopadzie już będą brali pod uwagę dochód z 2012 ,który u nas jest już za wysoki
pamiętaj,że masz rok czasu by złożyć oba wnioski,ale wiadomo im prędzej tym lepiej:)
wszystkiego dowiesz się dokładniej w mops-ie kochana


kamilkasuper że wycieczka udana,a syn jaki zadowolony :-D a Twój brzusio łaaaa :ico_brawa_01:

jennyśliczne zdjęcie w podpisie :-) taki pulchniutki po buzince jest

małgorzatkaco u Was ?? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

21 paź 2013, 20:42

Cześć, nie pisałam bo u mnie ciąg dalszy rewelacji w sobotę miałam zastój w piersi i gorączkę 39, a w niedzielę okazało się że krocze zaczęło mnie mocno boleć, więc wzięłam lusterko i okazało się że ropieję, więc dziś byłam u gina, musiał zdjąć mi szwy rozpuszczalne, bo wszystko płynęło ropą - okropne to było, no i na dodatek hemoroid mi wyszedł. Tak się zastanawiam co jeszcze może się do mnie przyplątać i kto mnie przeklął - bo to normalnie fatum jakieś :ico_olaboga: Z dobrych rzeczy - Lenkę umówiłam na rehabilitację - zaczynamy w czwartek.

Lala wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Leona ładnie CI Maja śpi - moja Lenka podobnie, jak zaśnie po 20 to do północy lub 1 śpi, potem za 2-3 godziny i o 6 budzę ją bo ma leki i potem je.

Betina Madzia już miesiąc ma :ico_szoking: Szybko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ty to masz farta z tymi konkursami, bo coś mi się przypomina że to nie pierwsza wygrana :-)

Kamilka piękne zdjęcia!

Szkieletorkukorzystaj z z ostatnich chwil, mi teraz brakuje sił, chęci i czasu na prace domowe, a miałabym co robić.

Małgorzatka co u CIebie?

Jenny jak Tomuś?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

21 paź 2013, 22:42

wszystkiego dowiesz się dokładniej w mops-ie kochana
Dzięki wielkie. Teraz już wiemy wszystko jak nam napisałaś. Czyli jednak powinniśmy dostać bo u nas mąż tylko pracuje i ma najniższa na papierku.
nie pisałam bo u mnie ciąg dalszy rewelacji
O matko no to masz przygód wiele. Oby już was omijały .
A na czym ta rehabilitacja będzie polegać ?

Ja zrobiłam dziś masę rzeczy ale teraz padam na twarz. Jutro umówiłam się do fryzjera ,jedziemy z siostra,potem jakaś kawa lody i chwila dla siebie . Lilusia zostaje w domu z babcia a gdy tatuś wróci z pracy to się nią zajmie.
Nie wiem co jest grane ale piersi od 2 dni mam tak nabrzmiałe jak bym nawał pokarmu miała . Wystarczy że lekko dotknę a leci z nich ciurkiem, nawet nie dotykając ciągle biustonosz mi przemakał.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 08:52

Hejo!

U nas dobrze. Mały grzeczny- dziś do lekarza z nim odę na osłuchanie czy w końcu zapalenie oskrzeli mu zeszło czy trzeba na antybiotyk do szpitala jechać..oby nie. Ogólnie jest bardzo grzecznym dzieckiem, je, czuwa i śpi. Robi mi kupki ładnie raz na tydzień od niedzieli do niedzieli :ico_haha_01: więc oszczędność pampersów jest znaczna, ładnie pije i ładnie przybiera. W ciągu tygodnia 800 g przybrał, teraz ma 4900g,54 cm :-D
Ja już zdrowa, niestety dziąsła już po chorobie nie są taie jak powinny i bolą często.

SPINKA, :ico_pocieszyciel: oj moja droga, to jednak ja z poporodowymi przejściami to miałam lekko, Ty to bardziej się nacierpisz i dzieciątko. 3majcie sie ciepło, już nie chorujcie, rehabilitujcie się i pamiętajcie, że wszystko co nie fajne kiedyś się kończy i zostają tylko wspomnienia, które da się wyrzucić z pamięci.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość