szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

27 paź 2013, 21:52

Myśmy wczoraj mieli tą imprezkę.Bawiliśmy się do 2 w nocy .Fajnie było ;)
Lila zawsze chodzi spać około 20 ale z racji imprezy pozwoliłam jej bawić się aż padła niemal sama czyli o 22:30 już dziecka nie miałam.
Nie przeszkadzała jej potem głośna muzyka i śmiechy.
Ja nim posprzątałam po gościach to była 3 ,potem Lilcia coś się obudziła a wstałam o 7 dlatego bardzo zmęczona dziś byłam.
Po śniadaniu przyjechała rodzinka na kawę, potem zrobiłam 2 prania bo piękna pogoda dziś była.
Kościół, kawa u rodzinki i obiad.
Po obiedzie posprzątałam z mamą i już moje nogi odmówiły posłuszeństwa. Spuchła mi bardzo i ból bardzo duży dlatego mimo pięknej pogody córcia poszła na spacerek sama z tatusiem .Ja miałam wtedy prawie 2 godz ciszy i spokoju.Leżałam a nawet się zdrzemnęłam chwilkę.Później wpadła znajoma zarazem sąsiadka na torta i pogaduchy.
Aktualnie tatuś czyta bajkę córci na dobranoc.Ja zaraz idę wziąć kąpiel i do spania .
Jutro planuje posprzątać górę po weekendzie bo troszku bajzlu po imprezie jest .Mam zamiar umyć podłogi a na około 17 jedziemy na KTG i wizytę.Ciekawa jestem bardzo czy coś się zmieniło.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

27 paź 2013, 22:58

Dobry wieczór!

Stawiam kawkę na miesięcznicę synka :-D
Obrazek

spinka długo Cię to ropienie trzyma. Kiedy idziesz znów do lekarza?Zdrówka!

Szkieletorek, Ty już nie szarżuj z tym sprzątaniem bo się wykończysz -zresztą daj sobie luzu, bo jeszcze się naharujesz za dwóch jak będziecie w komplecie, więc teraz ogarnij z leksza i odpoczywaj.
Czekamy na wieści z ktg.

betina też ładniutko Ci mala przybiera, to tak jak mój Szymcio- u nas 100g dziennie przybierał jak te 3 dni w szpitalu byliśmy, więc elegancko.
Dobrze, że szyny nie musie nosic :ico_sorki: i dobrze zrobiłaś idąc do innego specjalisty.
Rehabilitacja pójdzie fajnie i będzie git!

kamilka, i jak tam, rodzisz? Jak się czujesz?

lala :ico_pocieszyciel: kochaniutka, spokojnie, wszystko musi się ułożyć, musisz dojść do siebie. Wspaniale dajesz sobie radę i jestes dobra mamą, tylko ze zmęczenia tego nie zauważasz. Głowa do góry!
Jak u Was teraz, lepiej?

SPANIE/WYBUDZANIE mój spi długo i dużo od początku i go nie budziłam, nie budzę i nie mam takiego zamiaru. Urodził się malutki ale to nie ma znaczenia, jeśli dziecko śpi trzeba sie cieszyć a nie dziobać niepotrzebnie.

BIODERKA, my byliśmy 4.10 i wszystko ok, kontrola za 2 miesiące.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

28 paź 2013, 11:47

moni 26 zabrakło mi tydzień bym skończyła całośc bo plecy już rady nie dawały,dopiero od połowy serri dowiedziałam się ,żeby głowę trzymać wysoko

spinkabyłaś prywatnie u neurologa? u nas najbliższy termin z nfz 11 grudnia :ico_noniewiem: potem pewnie będę czekać na rehabilitacje z mc
co do 6 miałaś rację w sb spotkałam się z ciotką położną i zakazała jeszcze ćwiczeń robić ,tym bardziej,że macica moja nadal musi coś się kurczyć bo jeszcze muszę nosić wkładki bo poleci czasem mi tak odrobina krwi praktycznie więcej wymieszana z moczem pewnie ale zawsze
dopiero po wizycie u gina poradziła by zacząć coś robić czyli za min 2 tyg


szkieletorek super ,że impreza udana :ico_brawa_01:

kamilka pewnie zajęta jesteś i szczęśliwa bo mama obok :-)
co do napięcia Madzi ,zawsze karmię z 2 piersi ,poszukam zaraz o tych metodach Bobatha

małgorzatka waga Szymcia super :ico_brawa_01: co do odciągania z noska my odciągamy,wlewam do noska sól fizjologiczną potem odciągam fridą - 0 płaczu nic co do opinii lekarzy brak słów
widzisz to samo miałam teraz z tymi bioderkami,człowiek zwariować może

jenny co u Was :) ? powiedz jaką szczepionkę wybraliście i jak Tomuś zareagował :)??

lala teraz nie ma co rozmyślać najważniejsze że macie już syna ze sobą,nie istotne jak przyszedł na śiat najważniejsze,że jest zdrowy i z Wami :-)

kamilkaszkietorek dajcie znać co po ktg '



dieta przy cycowaniu-ja uważam na cebulę,czosnek,czekolade i cytrusy
z dodatków do obiadu omijam kapustę kalafior
mięsa jem nie panierowane ale u nas w domu tylko takie jadamy bo panierka to tylko tłuszcz i odrzuciliśmy tą opcję z 2 lata temu



powiedzcie dziewczyny co można robić z mc dzieciątkiem,Madzia coraz częściej nie tylko śpi a obserwuje nasłuchuje,karuzela ją nie interesuje ,bujaczek też średnio :ico_noniewiem:

u nas tydz pod znakiem przygotowań do chrzcin to już w tą ndz :)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

28 paź 2013, 14:51

Szkieletorku Ty tak nie szalej :-) czekamy na wieści z wizyty.
Małgosiu :ico_brawa_01: dla Szymka.
Betina mój Tomek lubi jak mówię do niego i jak powtarzam go. Lubi mate edukacyjną i leżaczek, ćwiczymy leżenie na brzuszku, stara się łapać z przewijaka maskotki z karuzeli, chodzimy codziennie na spacer, czytam wieczorem bajeczkę i tak czas mija.
Betina wybraliśmy 6 w1 oraz pneumokoki, ale szczepienia trudna decyzja lekarz nie doradzi pytałam znajomych, czytałam w internecie i tak wybraliśmy. Pierwszej nocy miał temp trochę powyżej 38 i 1 paracetamol w czopku pomógł :ico_sorki:
U nas weekend szybko minął mały ma jakąś jakby kaszkę na ciele i buzi, więc odstawiłam krem do buzi i balsam do ciała i czekam na poprawę lub to od proszku narazie jeszcze nie wiem od czego ta wysypka. Macie jakąś opinie o majtkach wyszczuplających po cc po 7 tyg można je nosić, bo różnie piszą.
A Spinka masz rację ten brzuch to w moich oczach rośnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

28 paź 2013, 21:03

Hej. W końcu mam chwilę, ale już mi się oczy zamykają, za to wstaję po 5 (na nowy czas).

Szkieletorku no to się wybawiliście, super :ico_brawa_01: Mam pomysł pośpij w dzień za mnie jak masz możliwość :ico_oczko:

Betina my do neurologa państwowo, ale sama nas umówiła na wizytę i przyśpieszyła, ale u nas to mus bo Lenka ma silne leki i musi być pod kontrolą. Rehabilitacja na razie państwowo (600 zł za 10 spotkań) jak pojedynczo to 70 zł za spotkanie. A na skierowanie nie wiem kiedy ale jutro będę wiedziała, koleżanka mnie umówiła (pracuje w szpitalu i może coś przyśpieszy) bo normalnie to coś koło stycznia zapisują.
Rehabilitantka miała super książeczkę biało-czarne kształty i Lenka patrzyła aż miło. Wpisz na allegro oczami maluszka i będziesz miała, fajna sprawa. Lenka już się robi fajna, ale ja z nią to zazwyczaj z cycem leżę, bo mnie terroryzuje wredotka kochana, A. się nią zajmuje i z nim fajnie leży a u mnie domaga się cyca i koniec.

Małgorzatka zdrówka Szymkowi i buziaki wielkie :ico_buziaczki_big: Super że Ci tak fajnie śpi :ico_brawa_01:

Jenny ja będę szczepić 5w1 i pneumokoki, ale musimy poczekać na pozwolenie neurologa, żeby ruszyć ze szczepieniami.

Kamilka rodzisz?

Zmykam bo jutro rano musimy wyjechać bo mamy wizytę u neurologa. No i mam jedną dobra wiadomość, ekwiwalent mi wypłacili za urlop i troszkę tego jest - nie spodziewałam się :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

28 paź 2013, 21:30

Kamila odezwij sie .

Ja na szybko bo zmęczona i bardzo obolała jestem.
Po wiycie jestem.Ktg ok brak skurczy.Mała ma sie dobrze. Rozwarcie 3 cm ale szyjka wysoko i twarda,Poruszał bardzo mocno ,ojj stekałam u niego głosno i teraz leci ze mnie krew .kłade sie spac bo ledwo żyje .Jutro cos napisze chyba ze cos ruszy w nocy .

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

28 paź 2013, 22:07

szkieletorek nie za szybko ci masaz zrobil dopiero 37 tc masz

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

28 paź 2013, 22:37

szkieretorek ma ktoś twój nr jakby co??
kamilka gdzie jesteś :)??

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

28 paź 2013, 22:43

moni 26 zabrakło mi tydzień bym skończyła całośc bo plecy już rady nie dawały,dopiero od połowy serri dowiedziałam się ,żeby głowę trzymać wysoko
jak plecy ci wysiadały to pewnie 6 ćwiczenie jest temu najbardziej winne. Ale ogólnie trzeba pamiętać aby część lędźwiowa była "przyklejona" do podłoża, a nie wygięta w łuk. I przy każdym ćwiczeniu nie wolno ciągnąć głowy, tylko podnosimy się mięśniami brzucha

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

29 paź 2013, 10:37

Dziewczyny jestem w dwupaku... ale mam mame w domu i mam malo czasu... Dzisiaj mam wizyte lekkiego stresa mam bo do obcego lekarza ide bo moi na urlopie.. Stawiam za skonczony 39 tydz.. :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość