szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

30 paź 2013, 15:43

Teraz zaciskam nogi do poniedzialku bo maz dzisiaj wyjezdza do polski :ico_sorki: :ico_sorki: a wraca w niedziele..
Ojjj a to jakiś planowy wyjazd ?Ne mówiłaś nic . A chyba zadowolona nie jesteś bo zacząć się może w każdej chwili .
Fajnie że KTG wyszło dobre .Więc czekamy dalej .

U mnie wszystko dobrze .Siły mi jakoś wróciły do prac.Chudzę dużo więcej ,robię a żylaki prawie wcale nie bolą. Dzis zrobiłam tyle że łooooo.Teraz akurat wstałam .Spałam 1,5 godzinki bo córcia miała drzemkę.Ona spała 2 godz. Pogoda barowa bo ciemno pochmurno i deszczowo więc fajne się spało. Wszyscy domownicy w pracy więc miałyśmy cisze w domku .
Po obiedzie planuję zmyć podłogę na kolanach czyli tak dokładniej w sypialni i pokoju dziewczynek i tyle prac.
Mam nadzieję że znajoma znajdzie dla nas dziś chwilkę popołudniu to wpadniemy na kawkę do niej .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

30 paź 2013, 15:45

Lala synek bardzo ładnie ci przybrał w takim czasie . Niech rosną te nasze dzieciaczki i zdrowe będą.
Leona a córcia to ma spanie fajnie. Przynajmniej ty się wyśpisz.A po takiej długiej przerwie piersi cię nie bolą?
Ja to po max 4 godz nie wytrzymywałam z bólu tyle pokarmu miałam.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

30 paź 2013, 20:16

leona to ty masz w nocy luz , mój to co 2 - 3 godziny się budzi w nocy.
szkieletorku dobrze że lepiej się czujesz
kamilka trzymaj mocno aż mąż wróci :ico_haha_01:
A to mój antoś

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

30 paź 2013, 21:56

A to mój antoś
Jaki malusi .Jaka buzia piękna.
Ojj już się doczekać mojej Martynki nie mogę.
A przypomnij mi ile mały ważył ??

Byłam popołudniu z Lilcia na kawę u znajomej .Pogadałyśmy o tym i tamtym .Dzień szybko zleciał.
Lilcia śpi . Ja wykąpana , kolacja zjedzona i chyba zaraz pójdę spać bo do 22:30 nie wytrzymam by na męża doczekać.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

31 paź 2013, 09:42

hej!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

31 paź 2013, 09:46

i jak tam dziewczyny? zaciskacie nogi aby jutro nie wylądować na porodówce? :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

31 paź 2013, 11:10

i jak tam dziewczyny? zaciskacie nogi aby jutro nie wylądować na porodówce? :ico_oczko:
heheh ja jakoś nie za bardzo. A wtedy jakoś gorzej może być w szpitalu ?? Mniej personelu czy co ?

Mąż na sobotę zamówił koparkę do domu rodzinnego ,ma tam takie prace i mówi że pasowałoby bym do soboty wytrzymała a przynajmniej do soboty wieczór bo chce to zrobić a wolał by nie odwoływać hehe

Pochwaliłam chyba wczoraj moje żylaki i dziś o 10 już nie jestem w stanie ustać na nogach tak bolą. Odpocznę teraz a popołudniu pójdziemy na spacer z córcia na cmentarz .Pogoda piękna więc grzech siedzieć w domu.
Obiad zrobiony. Dziś zupa ogórkowa z ryżem i wielka blacha pieroga drożdżowego z mięskiem serem itp rzeczami. Mała bawi się a ja odpoczywam i robie na leżąco paznokcie .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

31 paź 2013, 11:13

Kamila a jak ty się czujesz?? Męczą cie pytaniami ludzie czy jeszcze jesteś w dwupaku?
Mnie sąsiadka a zarazem rodzina doprowadza do szału. Młoda dziewczyna ,sama pamiętam jak mówiła że ją irytowało gdy pytali czy już urodziła a teraz mnie męczy codziennie czasem 2 razy dziennie. Nosz kur..a jak bym urodziła to by mnie nie było chyba oczywiste .Drażni mnie to cholernie .

Ja w 1 ciąży i teraz też śpię raczej dobrze w nocy .Jedynie czasem są gorsze noce że wstaje często do wc choć ostatnio to nawet do wc wstaje ma 2 razy więc wyspana jestem bardzo.
Leona ty chyba dziś na ważenie z mała idziesz.Daj znać jak malutka przybiera.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

31 paź 2013, 13:01

szkieletorku Antek po urodzeniu ważył 3110
My dziś siedzimy w domu .Mateusz z samego rana zrobił dwie wodniste kupy i brzuszek go bolał. Zostawiłam go w domu , dostał tabletkę od biegunki i teraz czuje się ok. Ja zasnełam z Antkiem na dwie godziny bo w nocy mały marudził więc strasznie nie wyspana jestem.Antoś chyba ma troche katarku ,niby wczoraj jak mówiłam u lekarza to ona stwierdziła że to sabka , ale wieczorem wyciągneliśmy mu z noska wydzieline. Wkropliłam mu sól fiziologiczną i posmarowałam pod noskiem maścią majerankową. Mam nadzieje że będzie ok.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

31 paź 2013, 14:53

Hejka

My po wazeniu, i co? I d.upa :( Majka malo co przybrala w tydzien, bo niecale 100gram
Zajebiscie... :ico_placzek:
I co?? Skoro nie ma czegos takiego jak niewarotosciowe mleko to co?? Za malo produkuje?? :ico_noniewiem:
Po dzisiejszej wizycie u innej babki(nasza ma wolne) zmieniam stara na ta dzisiejsza, widac starsza, wieksze doswiadczenie i wogole... :ico_sorki:
Pierwsze co poradzila to zeby malej zakladac czapeczke, bo taki maluszek z niska waga powinien miec caly czas zalozona czapeczke, bo najwiecej ciepla/energii traci wlasnie przez glowke...
No i najwazniejsze zalecenie, PO kazdym karmieniu mam podawac butle, juz pierwsze taki kombinowany posilek mamy za soba, mala bez problemu wypila Nana, czyli widac ze sie moim mlekiem nie najada :ico_noniewiem: :/
juz babka w tamtym tygodniu powinna zareagowaco bo 2 godzinne albo krotsze przerwy miedzy posilkami zazwyczaj oznaczaja to ze dziecko nie najada sie wystarczajaco...
No ale teraz mam nadzieje ze corcia bedzie najedzona i ladnie rosla :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość