Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

31 paź 2013, 11:21

ale fajnie,gratuluje!

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

31 paź 2013, 16:24

boo, witam halloweenowo :620:
ja - jak zwykle i co roku - zgapiłam się z kupnem dyni (a zawsze lampion robiłam), no i chyba dziś nie będzie :(

Filipek śpi, mąż w pracy, więc siedzę sobie sama. u mnie w wiosce otworzyli dziś biedronkę :-D atrakcja, że hoho, ale pojechaliśmy zobaczyć, i nawet tak źle nie było... obkupiliśmy się i do domu.

a przedwczoraj byliśmy pierwszy raz od bardzo daaawna w kinie, na Grawitacji - bardzo fajny film :-) trza się było uchylać przed fruwającymi odłamkami w kosmosie, ogólnie wrażenia kosmiczne :ico_oczko:

nie robiłam jeszcze testu, ale już mi się w sumie odechciało go robić, bo wszystko wskazuje na to, że dostanę @ jak zwykle - mam wszystkie objawy :ico_oczko: jestem od dwóch dni szlochająco-jęcząca i ogólnie do niczego, więc to o czymś świadczy... cóż :ico_noniewiem: czemu to tak jest, że jak się nie chce, to bach! raz wystarczy, i ciąża, a jak by się chciało, to się nagimnastykować trzeba i jak na złość nie wychodzi?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

31 paź 2013, 16:47

Ja jakoś szczerze nigdy nie bawiłam się we wydłubywanie dyni i wykrajanie jej. Nie jestem przeciwnikiem halloween ale jakoś dla samej siebie mi się nie chce ;-) Może jak mała podrośnie to zabawę plastyczną z tego sobie urządzimy :)

nostromo20, biedronka dobra rzecz :-D dotąd tam właśnie zaopatrywaliśmy się w pampersy ale jak kupiłam ostatnio pakę to taka beznadzieja :? zmienione rzeczy, a po lekkim nasiusianiu kluchy się robią jak w najtańszych waciakach. Wkurzyłam się i przerzuciłam na rosmannowe fun&fit i jestem zadowolona.

Zazdroszczę wypadu do kina, i ja musze jakaś randkę nam zorganizować z mężem bo tak dawnoooo smai nigdzie nie byliśmy.

Jesli chodzi o moją @ to czekam do 3 na nią, a potem jeśli nic nie przyjdzie zatestuję ponownie.

Ogólnie dzisiaj mam dzień nerwowy jakiś, stresujący. Na szczęście spacer i słoneczko jakoś pozwoliło odreagować.
Jutro na groby, a potem pewnie lenistwo. A wy wyjeżdżacie ?

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

31 paź 2013, 20:13

Dobry wieczór!
Mad- gratuluje sesji, fajna sprawa. Tyle działasz w sieci, ze należy Ci się ta sesja!!!
Mad, Nostromo- trzymam kciuki za powiększenie rodzinki, nawet jeśli tym razem się nie uda, to następnym będzie sukces:)
dziś przeglądając Facebooka zobaczyłam zdjęcia Martynki i faktycznie uświadomiłam sobie, ze Ola ma już 20 miesięcy, ale to przeleciało:(((
U nas chorobowo. Sylwia ma angine, a Ola zapalenie gardła, obie przez 3 dni gorączkowały bardzo wysoko, a teraz ja czuję się marnie. Ja to mam szczęście, jak wolne od pracy to ja chora;((( W ogóle to mam doła ostatnio. Wszystko mnie wnerwia, najchętniej bym się poryczał, Ale nie będę was zanudzała. Jutro jedziemy na groby a potem lenistwo.
Pozdrowionka!!!

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

31 paź 2013, 23:33

agasio zdrówka dla dziewczyn i obyś się nie rozłożyła.

My też nie obchodzimy dzisiejszego święta ale coraz więcej dzieciaków nawet i po naszej wiosce chodzi i zbiera cukierasy.

A ja, a ja..., my też się staramy a już 4 m-c klapa.
czemu to tak jest, że jak się nie chce, to bach! raz wystarczy, i ciąża, a jak by się chciało, to się nagimnastykować trzeba i jak na złość nie wychodzi?
No właśnie.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

31 paź 2013, 23:47

Mad, nostromo, biniu- mimo wszystko trzymam kciuki!!
agasio- nie zanudzasz, napisz co Ci leży na sercu, to naprawdę działa cuda! Nawet takie forumowe wypłakanie się może pomóc! Zdrówka dla dziewczyn!
Ja dziś też dzień nerwowy, wypełniony na maxa.. Jutro na groby po południu, potem już wieczór będzie i po lenistwie :ico_noniewiem:
Piotrek maruda okropny się zrobił, ale górna 5 jemu idzie.. Dziąsło opuchnięte ma bardzo i już widać białą kropkę.
Ja dopóki nie przestaliśmy używać dady to chodziliśmy często do biedronki. Zawsze coś po drodze się kupiło.. Ale teraz to tak rzadko jakoś.. a co do pampków to my aktualnie używamy Pampersów 6, bo są największe rozmiarowo :ico_sorki: Inne to albo za ciasne albo jakościowo złe..
A i mam pytanie.. Od kiedy można stwierdzić u dziecka adhd? Tak pół żartem, pół serio zaczynam się obawiać o to.. Większość dzieciaków w podobnym wieku potrafi usiedzieć chwilę- przed muzyką/bajką/zabawką. A Piotrek już nie potrafi. Przy muzyce tańczy, bajki są beee, a zabawki- na 2 minuty i to jeszcze w biegu.. On nawet nie zje spokojnie! Wierci się, kręci, wstaje i siada, schodzi z krzesła i wchodzi. Zabawa z kolegami wygląda tak, że koledzy siedzą a Piotrek wymyśla- chodzi wokół, wchodzi na meble, wchodzi pod ławę, na ławę, na każdej zabawce stanie.. To jest naprawdę uciążliwe. Wszystkie dzieciaki siedzą a Piotrek chodzi wokół pokoju i kombinuje- gdzie jeszcze wejść i co by zbroić..

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

01 lis 2013, 17:14

hej!
DZIĘKI DZIEWCZYNY :ico_buziaczki_big:
biniu- za Ciebie też oczywiście trzymam kciukasy;)))
My już po wizytach na grobach, pogoda piękna. Lubię to święto. Dzieciaki siedziały w domku, bo dziewczyny nadal chore, a Damian ma astmę i po wizycie na cmentarzu zawsze ma duszności.
Jeszcze dwa dni swobody i znów do pracy:(((
Co do mojego doła to sprawa jest bardziej złozona, bo nazbierało się mnóstwo spraw, dom, praca a najbardziej dobija mnie mój ojciec, który ma do mnie o wszystko pretensje. Już nie wiem jak mam z nim rozmawiać :ico_olaboga:
dziś miałam trochę czasu na refleksję nad życiem i doszłam do wniosku, ze ludzie teraz to tylko żyją od wolnego do wolnego w pracy, od pierwszego do pierwszego- żeby wystarczyło, a na prawdziwe życie to czasu już nie ma, ciagle trzeba coś jeszcze zrobić:(((

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

02 lis 2013, 19:44

Dziewczyny wiem wiem wcinam się ale przeczytałam wpis Szyszeczki że z nimi wszystko ok i że z USG wychodzi 7 tc a wg om 10 no i że serduszko ładnie bije :-) :-) jej ale się cieszę!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

02 lis 2013, 22:44

No ja już się raduję jej nowinami od początku tygodnia :) Fajnie !

Jak tam dziewczynki dzisiaj humorki ?
D. właśnie usypia małą. Przez to że jak wracaliśmy od teściów usnęła to spanie dzisiaj się przesunęło.
W ogóle to mogło nas już dzisiaj nie być :( w domu jeszcze smród totalny...
Kuchenka elektryczna tu na stanie mieszkania jest, mała nie wiem kiedy załączyła palnik...
Bawiła się w salonie z D. ja z nimi i nagle czuję smród...
D. poleciał szybko za zapachem do kuchni a tam już płomienie ! Szmata się zapaliła normalnie serce w gardle, życie przed oczami całe...

A z innych wieści, dostałam dzisiaj @.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 lis 2013, 11:15

o ja cie pierdziele.... :ico_szoking: wyobrażam sobie co przeżyliście :ico_szoking: no to teraz jak nic trzeba pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu kuchenki :ico_noniewiem: ja dziękuję losowi, że nie mam żadnych gałek, które Filip mógłby przekręcić...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość