szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lis 2013, 12:37

szkieletorek przy pierwszej :ico_ciezarowka: też miałaś taki kłopot z żylakami?
W 1 ciąży nie miałam nic żylaków czy jakiś małych nawet żyłek popękanych .
jak przyjdzie co do czego i będą majątek rozdzielać to im się pewnie przypomni :ico_noniewiem:
Trojga rodzeństwa jestem pewna ze nie będzie nic chciała bo sami mówią że coś tam dostali gdy odchodzili, nie wiele ale mieli .Oni bardzo chcą by to Paweł tam był i wspierają go ale najmłodsza siostrzyczka myślę ze da nam jeszcze popalić nie raz.

Betina to w domu widzę robicie chrzciny.
My raczej w jakimś skromnym lokalu bo ten bajzel ,gotowanie bieganie jakoś nie przekonuje mnie. Zresza u nas będzie co najmniej 30 osób.Mąż ma 4 rodzeństwa z czego np brat ma 5 dzieci a reszta nie gorsza wiec sami najbliżsi i się dużo uzbiera.
No to będziesz mieć 3 dni napięte.Szkoda że mąż musi wyjechać.

Ja na górze posprzątałam.Pranie zrobione ,rozwieszone. Rodzice niedługo będą wyjeżdżać tylko mam dokończy placka. Jak pojadą to posprzątam na dole.Teraz mała się snuje już więc ją położę i sama też się zdrzemnę bo cały dzień przed nami a ostatnie 2 noce były ciężkie .

Leona do kiedy masz mała tak dokarmiać?Już na stałe ?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lis 2013, 17:03

Hejka

Majka cos ma dzisiaj problemy ze spaniem :ico_noniewiem: malo co spala od rana :ico_noniewiem:

Betina Marcel to byl lysy blondasek, takze w szoku bylismy jak zobaczylismy jakie Maja ma wlosy :ico_haha_01:

Trzymam kciuki za jutrzejszy dzien i czekamy na fotki :ico_sorki:
Jaki masz stroj na chrzciny dla Madzi?? Ja nie wiem wogole na co patrzec :ico_noniewiem:

Spinka oby remont szybko sie skonczyl, no i czekamy na fotki :ico_sorki: przynajmniej kilka :ico_haha_01: :ico_oczko:

Szkieletorek z tym dokarmianiem to nie wiem, zobaczymy, moze w pewnym momencie cyc Majce bedzie starczal i nie bedzi chciala mm, dzisiaj np dwa razy po oproznieniu cycow wypila zaledwie 30ml mm

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lis 2013, 18:40

leona mamy dokładnie tą sukieneczke

Obrazek

Obrazek

pod spód ubiore białe body na góre sweterek delikatny no i mam polarowy płaszczyk bombke

szkieletorek my mieszkamy w bloku,chrzciny robimy w domu u babci (kiedys dom ma byc nasz ) bo tylko tam pomieścimy taka ilosc osób,a w restauracji nie robimy bo wyszłoby to ok 1500 a jak dla mnie to za duzo ,więc wspólnymi siłami z męzem robimy tam

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lis 2013, 18:49

Ladna sukieneczka :ico_brawa_01:
My jesli bedziemy chrzcili to mozliwe ze w zime i wtedy chyba do kosciola ubralabym Maje w normalny kombinezon(bialy) a za sukienkami musze popatrzec ale na razie nie mam co kupowac bo nie wiem kiedy te chrzciny beda no i tym samym nie wiem jaki rozmiar :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lis 2013, 19:08

Spinka po mleczku Ar jest znaczna poprawa.
Betina sukienka prześliczna już z niecierpliwością czekam na zdjęcia Madzi.
Leona to nockę może ładnie prześpi.
Szkieletorku po to jest forum, aby wygadać się. Daj znać co u teścia.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lis 2013, 20:09

dzisiaj np dwa razy po oproznieniu cycow wypila zaledwie 30ml mm
No to malutko .Oby jednak z czasem jej pierś wystarczyła bo i zdrowiej i taniej .
Jaki masz stroj na chrzciny dla Madzi?? Ja nie wiem wogole na co patrzec :ico_noniewiem:
Ja dla Lilci miałam sukieneczkę biało kremową,Była to zwykła sukieneczka kupiona używana za kilka zł .Nie kupowałam specjalnych ubranek bo to kosztuje sporo a dziecko szybko wyrasta.
leona mamy dokładnie tą sukieneczke
Śliczna .Dużo zapłaciłaś? To jakaś firmowa ?

Kamila cały dzień się nie odzywała.Ciekawość mnie aż zżera.

Mąz wrócił niedawno do teścia. No ma się w miarę dobrze choć noga bardzo go boli (prawdopodobnie reumatyzm) chodzi czasem do wc ale nie zawsze , ma z sobą kaczkę bo ciężko mu się poruszać.Jutro być może pojedziemy do starszej siostry (tej fajnej)i będziemy rozmawiać co to robić bo jak teść wyjdzie z szpitala to nie ma mowy by był sam w domu. Ona zaproponowała że go weźmie na czas zimy do siebie .Jednak ona też pracuje i trzeba będzie jakoś pomagać jej. A ta druga siostra teraz nagle się obudziła i wydzwania do męża , opieprzył ja że teraz się obudziła bo nagle się okazało że może nawet za tydzien być w PL by się zrzec domu byleby Paweł się tam wprowadził.Tylko że mąż mówi co ty sobie wyobrażasz że ja teraz na zimę pójdę do domu w takim stanie z dzieckiem małym i noworodkiem ? Opierd..ił ja porządnie i bardzo dobrze .
Rodzice pojechali , w domu cisza i spokój.Zaraz córcię położymy spać i będziemy mieć troszku czasu dla siebie .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lis 2013, 21:54

Lenka z Poleńką

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lis 2013, 08:15

Lenka z Poleńką
Śliczne dziewczynki ;)

U mnie kiepska znów noc . Lilcia co prawda już nie miała stanu podgorączkowego ale za to katarek zaczyna się pokazywać i przez to bardzo często się budziła bo oddychać nie mogła swobodnie.
Mąż poszedł na rano do kościoła ,mieliśmy iść z nim ale Lilcia zasnęła u nas na łóżku więc zostałam z nią. Obiadek dziś robi mąż,jedynie ja zrobię surówkę do drugiego dania.
Po obiedzie P pojedzie do taty zawieść mu obiad a popołudniu mamy w planach jechać do siostry męża ustalić co z tata robimy.
Wstępnie z mężem jak rozmawialiśmy to stanęło na tym że od wiosny ruszamy ostro z remontowaniem domu.Oczywiście na tyle na ile nam nasze marne fundusze pozwolą.Mąż dużo potrafi sam zrobić, mój tato jest hydraulikiem a w domu trzeba wymienić całe ogrzewanie, wszystkie rury itp więc też zaoszczędzimy przynajmniej na pracy no i materiał będziemy mieć ciut taniej bo tata ma zniżki w sklepach.
Z jednej strony się ciesze ale z drugiej boje bo teść jest jaki jest a mieszkanie z nim nie będzie różowe.
Jemu wyremontujemy dól i tam będzie mieszkał.Ma osobne wejście a w połowie klatki schodowej są drzwi więc będą zamykane na klucz by do nas na górę nie łaził co chwila.

Kamila ....... czekamy

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lis 2013, 11:58

hej dziewczyny


Szkieletorku zycze zdrowka dla coruni :ico_sorki: :-)

Leona kciukasy za przybieranie malej...

Wiecie co ja mam w domu i mame i ciocie wiec duzo gadamy ogolnie z nimi spedzam czas .. dlatego was przepraszam... Narazie cisza na horyzoncie.. Wczoraj bylam w szpitalu na KTG niewielkie skurcze juz wychodzily ale to jeszcze nie to.. We wtorek mam wizytre u swojego lekarza a jesli nie urodze to po 7 dniach mam byc obowiazkowo w szpitalu i bedziemy wyganiac mala... Zaluje ze wczoraj nie zrobiłam zdjecia jak bylam na sali bo takie cos to ja ogladalam tylko w amerykanskich filmach :ico_szoking: :-D Smialam sie do meza ze jak urodze to wyjsc z tamtad nie bede chciala :-D :ico_haha_01:

A jesli chodzi o meza to on pojechal do kraju bo byl umowiony na zrobienie auta zebysmy mogli na swieta do polski jechac... no i od 2 lat jak tata jego umarl nie mogl byc na cmentarzu wiec szkoda mi go bylo wiec go puscilam bo opieke mialam tu dobra :-D

co do nerwow to moj tatus wyprowadzil nas tu z rownowagi ale mysle ze predko sie juz nie odezwie i my ochloniemy bez jego zawracania du.py

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lis 2013, 15:34

Witam Was!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość