misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

03 lis 2013, 14:14

a my juz siedzimy :ico_haha_02:

Obrazek

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

03 lis 2013, 14:33

witajcie

dzis kolejna nowosc Patryka otoz sam juz umie pic herbatke z butelki :-) dalam mu dzisiaj butelke do reki i tak ladnie sobie sam trzymal i pil herbatke ze musialam nagrac nawet filmik :-) taki spryciarz z niego sie robi hehe i jak on wie ze smoczek trzeba od butelki wlozyc do buzi zeby sie napic :ico_haha_01:

w ogole musze pochwalic Patryka bo ostatnio zaczal mi jesc zupy w koncu :ico_sorki: no i polubil herbate i soki :-) takze juz jego dieta jest teraz na prawde urozmaicona :-) w koncu je i pije wiecej niz tylko mleko

u nas dzis pochmurnie ale na spacer do tesciowej sie wybierzemy. oby tylko nie padalo bo chcemy zachaczyc tez i pojsc na hustawki na chwile :ico_oczko:

jenny wczoraj tak wyjatkowo u nas bylo bardzo zimno i wolalam Patrykowi zalozyc rekawiczki na raczki tym bardziej ze jak on siedzi w wozku to sie nie rusza i wole zeby mu cieplo bylo niz zeby zmarzl. codziennie go tak cieplo nie ubieram bo nie chce go tez przegrzewac. Patryk to straszny jakis zmarzluch jest chyba ma to po mnie bo tylko chwile pobedzie na polu odrazu rece zimne nawet w domu czesto tez ma zimne raczki mimo ze w domu cieplo ale najwidoczniej on potrzebuje duzo ciepla.

super ze skora sie juz Tomowi poprawila. wachania nastroju to jak najbardziej teraz normalne. nie toz ze juz taka pogoda to teraz jeszcze takie smutne swieto bylo ehhh z czasem minie... :ico_pocieszyciel: ja tez mam ostatnio jakies takie wachania nastroju.
Monika, jaki ten wasz Patryk jest cudowny! Do zjedzenia!
dziekuje :ico_haha_02:
Jutro może pojedziemy na zakupki jakieś w h&m dla Toma za kaske z chrzcin.
Planujemy wymianę lapka. Popytamy jutro w RTV AGD i podejmiemy decyzje.
mam nadzieje ze zakupy udaly sie :-)

misia wiem ze jak sa wodniste kupy zielonkawe i bardzo smierdzace to to raczje nie jest dobrze.... :ico_noniewiem: patrz tez czy nie ma w kupie sluzu bo jak jest to to oznacza ze cos sie dzieje tak mi kazdy mowi ale nie wiem czy to rzeczywiscie zle czy nie.
moj Patryk robi co jakis czas zielone ale takie twardawe albo papkowe. takie to wiem ze tez moga byc na zabkowanie ale nie wiem czy czasem takie jak robi to nie po zupach :ico_sorki:

mleko 2 bebiko jest bardziej sycace i gestsze. 2 mleko podalam Patrykowi stopniowo jak jeszcze nie skonczyl pol roku bo konczylo mi sie mleko 1 i nie bylo sensu wiecej kupowac jak zaraz Patryk konczyl pol roku. robilam mu mleko 1 i mieszalam z mlekiem 2. np. na 180 ml dawalam 5 miarek mleka bebiko 1 i jedna miarke bebiko 2. w ten sposob potem z dnia na dzien dalam poprostu raz drugi raz samo mleko bebiko 2 i go obserwowalam jak nic mu nie bylo to juz calkiem na mleko 2 przeszlam.

moja kolezanka jakos tak tydzien przed skonczeniem pol roku corce tez podala juz mleko 2 i ona odrazu jej zrobila to mleko nie mieszajac z mlekiem 1 i jej corce nic nie bylo. ja jednak ostroznie to zrobilam bo to mleko ma troche inny juz sklad wiec nie chcialam zeby byly potem jakies skutki uboczne.

moim zdaniem mozesz wprowadzic jesli juz chcesz. ja wrowadzilam bo mleko 1 mi Patryk jadal co 3 godziny a ta 2 juz je mi co 4 no i rzadziej bo wiadomo daje mu teraz zupy kaszki deserki to i mleka je mi mniej. tak z 3 - 4 razy mi teraz mleko zje bo to taki mleczarz on by tylko mleko jadl :-P . A Tobie Milenka ile je mleka???

:ico_brawa_01: super ze Milenka juz siedzi :ico_brawa_01: Alez ona jest slodka :-D

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

03 lis 2013, 15:01

Witajcie;
Nie odzywam sie ostatnio bo nie mam weny do pisania,jakiegos dola zlapalam :ico_placzek:
Ogromne :ico_brawa_01: dla kazdego maluszka za nowe umiejetnosci,
Monika, Misia slicznosci z Waszych pociech aby je schrupac;

Stawiam [*][*] za wszystkich ktorych nie ma z nami

Pozdrawiam i zycze milej niedzieli

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

03 lis 2013, 15:41

Martuss a skąd ten dół, lepiej wygadać się.
Wow Milenka już siedzi.
Moniko mnie też każde nowa umiejętność synka cieszy.
A my dalej walczymy z skórą Tomka, więc dziś zamawiam ten atoperal, jak on nie pomoże to idę do lekarza.
A wy na rocznych macierzyńskich jesteście, ja tak. Wracacie później do pracy, czy inne plany macie?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

03 lis 2013, 15:45

Witam :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

03 lis 2013, 15:54

Małgorzato, ale rozpisałaś się, opowiadaj co u Was,jak dzieci?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

03 lis 2013, 23:59

ale wasze maleństwa słodziaki :ico_brawa_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

04 lis 2013, 00:25

MonikaA Milena właśnie robi takie papkowate co jakis czas,albo takie twardawe,jak robi takie pakowate wtedy jest ryk i bez viburkolu sie nie obejdzie,i to na pewno na zeby,ale kiedy one sie przebija to najstarsi górale nie wiedzą :ico_noniewiem:

Co do mleka chciałabym wprowadzic jej mleko 2 po skończeniu 6 miesiecy,a w tej chwili mi je rano 180ml bo po nocy to wiadomo wiecej,potem obiadek ok 15,o 18 150ml mleka o 21,150ml mleka w miedzy czasie jakiś deserek i o 1 w nocy 180ml z jedna miereczka kleiku..czyli nie wiem czy mało czy duzo,ale lekarka nie kazał podawac wiecej,mówiła,że jak jej starcza te 150ml na 3 godziny to ok bo i tak za duzo waży :ico_noniewiem: sama juz nie wiem co robić :ico_noniewiem:

martuss dziekujemy kochana,ale wygadaj sie moze Ci wtedy ulzy odrobinke,taki czas smutny i do tego ta ogada nie nastraja za bardzo :ico_sorki:
.
A wy na rocznych macierzyńskich jesteście, ja tak. Wracacie później do pracy, czy inne plany macie?
a ja wtej chwili pozwoliłam sobie na zasiłek dla bezrobotnych,ale oni to traktuja jako zasiłek macierzyński,bo zamiast mieć go pół roku to jeszcze o pare miesięcy mi przedłuzyli potem nie wiem co bedzie dalej.

moni26 dziekujemy :ico_haha_02:

dobranoc dziewuszki :ico_papa:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

04 lis 2013, 09:24

Stawiam :ico_tort: za skończone 2 mc Tomka.
Co słychać u Was? Tomek jest na etapie wpychanie sobie piąstki do buzie i główkę już trzyma coraz lepiej.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

04 lis 2013, 14:09

Małgorzato, ale rozpisałaś się, opowiadaj co u Was,jak dzieci?
Dzieci dobrze, Na razie cała trójka zdrowa :ico_sorki:
Szymon w pt się w końcu może zaszczepi :ico_sorki: o ile znów cos się nie przypląta.
Jestem na rocznym MACIERZYŃSKIM potem będę się starała o wychowawczy na nowych zasadach-nie płatny ale skaldki odchodzą.
dostałam juz @ mimo karmienia piersią, niewielki ale jednak.
CIEMINUCHA Szymonek ma nieduża, ale ma- smaruje na 2 h przed kąpielą glowę duża ilością oliwki, wyczesuje i jest git.

Teraz śpi na polu w wózku, rośnie mi ładnie i jest grzeczny.
Na buźce mu coś wyskoczyło i zaczajam czy to skaza czy tylko trądzik.
Też pcha łapy w buzie, potrafi się przeturlać z brzuszka na plecy !! smieje się fajnie, zaczyna głużyć :-) .

:ico_tort: na 2 miesiące TOMKA!


misia :ico_brawa_01: za siupanie Milenki! Śliczne jesteście!

monika Szykowny ten Twój synek i mamusia jaka laska! Super!
Fajnie, że jecie juz zupki ładnie, jednak milo jest widzieć, że dziecko pałaszuje ze smakiem.

DONATKA, jak zdrówko Szymonka?

ALBUM nie da się jakiegoś prywatnego albumu u nas stworzyć? bardzo bym chciała pokazać szymcia ale na forum sie obawiam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość