kajakozi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2013, 19:40

Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

16 sie 2013, 19:46

Rozważam opcję zapisania mojej córki do szkoły językowej, żeby podszkolić jej angielski. Znalazłam ciekawą ofertę w swoim mieście, a mianowicie Active Learning. Czy ktoś z was miał doczynienia z tą szkołą? Jakie opinie? Przyznam się, że ceny mają konkurencyjne, bo już dowiadywałam się tej informacji. Ale czy tanio znaczy dobrze.. Tego chciałabym się od was dowiedzieć.

mariolcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2013, 13:31

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

21 sie 2013, 13:42

Nie korzystałam z ich usług, dlatego nie mogę Ci ich polecić, ale na pewno nauka języka to bardzo dobry pomysł :-) Dzieci o wiele szybciej "łapią" niż dorośli, sporo wiedzy zapewne zostanie im w głowie w późniejszym czasie :-)

franka66
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2013, 13:52

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

23 sie 2013, 18:16

Już niedługo przedszkole i tam zapewne otrzymam taka propozycję dla dziecka. Pytanie czy dla dziecka niespełna 3 latka, które jeszcze nie mówi dobrze po polsku, to dobry pomysł?

zbychu1992
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:02

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

02 wrz 2013, 11:56

Ogólnie warto kłaść nacisk na naukę angielskiego bo to dzisiaj podstawa w wielu branżach ale 3 latka to chyba jednak przesada. Moim zdaniem lepiej poczekać do wieku szkolnego i wtedy położyć już na to poważny nacisk.

Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

09 wrz 2013, 12:58

Co do samej nauki j. angielskiego na prywatnych kursach - tak, tak! Sama chodziłam i bardzo mi pomógł. Niestety w kwestii tego, czy to dobra szkoła nie mogę się wypowiedzieć. Ale warto czegoś poszukać.

AAa, dla trzy latka to może być ciut za wcześnie. Ale już tak w okolicach 7 - jak najbardziej moim zdaniem.

julcia3
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2012, 16:57

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

13 wrz 2013, 15:21

Ja jestem wielką zwolenniczką uczenia dzieci języków jak najwcześniej się da, szczególnie w jak najbardziej naturalnych warunkach - bo smutna prawda jest też taka, że te zajęcia dla najmłodszych są czasem prowadzone nieprofesjonalnie i strasznie dzieciaki mogą tym zniechęcić... dlatego trzeba wybrać bardzo rozważnie

szpilki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 04 lis 2013, 13:37

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

04 lis 2013, 15:59

Ja też jestem za. pod warunkiem, ża nauka odbywa się przez zabawę,a od dzieci nie oczekuje się zbyt wiele.

martaaa13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2013, 14:40

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

20 lis 2013, 10:18

Nauka języka to bardzo dobry pomysł :-) Moja córka chodzi na dodatkowy angielski bo w przedszkolu niestety nie mają, bardzo podobają jej się lekcje, wszystko jest przez zabawę różne kolorowanki, wyklejanki itd :-) z resztą każdy wie jaka ważna jest znajomość języka więc nie ma co się zastanawiać tylko zapisać dziecko.

andkonim2
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 13 gru 2013, 15:29

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

13 gru 2013, 15:38

ja uczyłam sie od przedszkola i bardzo mi to ułatwilo start :)

magdii
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 07 lis 2013, 15:07

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

17 gru 2013, 20:21

Witam:)

Ja uważam że tak, tyle że zajęcia z dziećmi powinny być prowadzone z osobami specjalnie do tego przeszkolonymi. Bo dzieci choć zapamiętują to często jest tak, a przynajmniej ja się z tym spotkałam, że jest z nimi wałkowane jedno i to samo w kółko.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość