Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Będę tatą - czy w ciąży zapomina się o obawach mężczyzn?

18 lut 2013, 14:21

Zobaczysz radość będzie tak duża ze zapomnisz o strachu.





_____________________________________________________________________________________________________________________________________

wycena spółki szybko i sprawnie.

jeanine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2013, 22:26

Re: Będę tatą - czy w ciąży zapomina się o obawach mężczyzn?

25 cze 2013, 22:44

Myslę że faktycznie temat jest jakby "z boku" i o ile sami partnerzy rozmawiają o tym ze sobą, to otoczenia jakby całkiem ignoruje mężczyznę i pomija go....

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: Będę tatą - czy w ciąży zapomina się o obawach mężczyzn?

03 lip 2013, 16:31

adoptować dziecko żeby nie przytyć??? :ico_szoking: :ico_puknij:
gratuluję rozumowania
a szczerze mówiąc to partner ma chyba więcej rozumu, bo adopcja to nie jest lukrowana wizja z dzidziusiem w tle jak w reklamie...
trzeba się nastawić na bagaż jaki to dziecko wniesie z sobą do rodziny (często choroby, upośledzenie - bo matka piła i patologia jakaś była...), często dowiadujemy się o tym dopiero np. po kilku latach życia dziecka, bo najczęstsza procedura jest taka, że w papierach jest zdrowe i dobrze rozwijające się a dopiero potem wychodzi co innego (wiem bo spotykam się z tym na codzień w swojej pracy) i wtedy lepiej jest mieć na prawdę porządną motywację i powołanie do opieki nad adoptowanym dzieckiem...

co do tatusiów to ja myslę, że tu jest też ważna rola kobiety żeby jednak tego męża dostrzegała i jego potrzeby i obawy a nie tylko skupiała się na sobie... co nie jest łatwe, wiem coś o tym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AniaWaszkiel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2013, 14:28

Re: Będę tatą - czy w ciąży zapomina się o obawach mężczyzn?

06 lis 2013, 00:55

Ja jak chciałem mieć dzieco to musiałem odstawić sowje odżywki. Strona o odżywkach , to moja ulubiona musiałem się z nią rozstac bo dziecko wazniejsze, musiałem pomagac żonie :)

lilo

Re: Będę tatą - czy w ciąży zapomina się o obawach mężczyzn?

06 lis 2013, 09:10

Pani Ania nie może się zdecydować czy jest kobietą czy mężczyzną :ico_noniewiem:

karolinawitus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2013, 10:43

Re: Będę tatą - czy w ciąży zapomina się o obawach mężczyzn?

27 lis 2013, 10:50

Moim zdaniem faktycznie dużo kobiet zapomina, że ciąża to nie tylko ona i dziecko, ale i mąż, który też się boi, też przeżywa, martwi się. Ważne jest, żeby ten okres przeżywać razem, dzielić się swoimi uczuciami i problemami i nigdy nie zapominać, że oprócz dziecka w skład ciąży wchodzą jeszcze dwie osoby :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość