Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

09 lis 2013, 22:16

Misiu to nie maść tylko zwykły krem atoperal.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 lis 2013, 12:23

jenny, ja też się cieszę, że mu już przechodzi. męczące to było. Lekarka mówiła, że to normalne, ale wiecie... co człowiek się nalata ze szmatami, śliniakami itp to moje. zawsze orzygana chodziłam :-P

:ico_tort: z okazji ukończenia przez nasze wątkowe trojaczki 4 mcy! :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 lis 2013, 13:15

Witam :-)
No ja tez stawiam za nasze watkowe pociechy :ico_tort: :-D ,
Mikus tez ma takie dni, ze ulewa,ale nie jest tragicznie,
Misia moze kup jakis kremik i smaruj Milece te miejsca, moze pomoze,
Mikusiowi w pachwinkach i na jajeczkach jakies krosty wychodza, na szczescie sudocrem pomaga,
Mama przyleciala, ale znow prowadzi szkolenia, wiec w tygodniu nie ma czasu,zeby wejsc,
troche ciuchow kazdemu przywiozla, takze jestesmy zadowoleni,
Malgorzatka jak tam Szymonek?

Macie juz jakis pomysly na prezenty? Bo Szymkowi wiem co kupic, ale dla Mikusia nie wiem co

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 lis 2013, 19:53

za wasze maluszki :ico_brawa_01: jej to już 4 miesiące!!! ale czas leci ,ojj leci :ico_brawa_01:
Misia moze kup jakis kremik i smaruj Milece te miejsca, moze pomoze,
smaruje jej ciałko tam gdzie ma zmiany kremem z tlenkiem cynki z ziaji,ale nie pomaga :ico_noniewiem:
Misiu to nie maść tylko zwykły krem atoperal.
musze chyba ten krem zakupic moze on pomoze..drogi on jest kochana?

u nas nawet fajnie na dworze dzis było,wiec wyskoczyłam z małą na spacer a teraz Milenka śpiewaa tatus gra na gitarze a ja zanudzam :ico_haha_01: chociaz raz :ico_sorki:

MonikaA gdzie jesteśśśś!!!! :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 lis 2013, 20:36

Witam!

Obrazek

SZYMONEK, dostał nurofen w syropku i się wyciszył. Jest ok już.

PREZENTY, my dla dzieci już mamy- Wojtuś-klocki lego, Marta-syrenka barbi z matela- wszystko wylicytowane bardzo tanio okazyjne się udało na allegro-6 zestawów lego za 50 zł, barbi za 28 zł!!! Szymonek dostanie jakieś kaszki, deserki i pampersy. Starszakom jeszcze coś dokupimy by tak do 100 zł mieli prezenty.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 lis 2013, 20:40

dobrze,ze z szymonkiem juz lepiej :ico_sorki:

własnie co do prezentów to nie mam pojecia co małej kupić :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 lis 2013, 20:52

Jak moje dzieci starsze były w wieku naszych dzieci , to żadnych prezentów im nie robiłam, bo cóż one wiedzą z tego, że to paczka dla nich. Raczej jakieś pampery, kaszki, jedzonka, chusteczki.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 lis 2013, 21:20

Małgorzatka dobrze piszesz ja Milenie chyba sprawie jakiegos fajnego ciuszka i już tez bedzie zadowolona :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

10 lis 2013, 21:55

hej

zyjemy i mamy sie dobrze. nie wchodzilam tu ostatnio bo jakos czasu brak i weny na pisanie nie ma. maz na urlopie jeszcze wiec tez korzystamy i kazda chwile razem spedzamy. ale juz po niedzieli ta sielanka bedzie sie konczyc bo do piatku maz na urlopie jest a potem do pracy juz idzie :cry: a tak mi dobrze bylo jak byl w domu... ehhh ale co dobre szybko sie konczy.
Patryk taki ruchliwy ze nawet z nim w gosciach przy stole juz nie usiedzi bo rece to mu wszedzie chodza i juz zaczyna sciagac obrusy itd. co mu w rece popadnie. zupki mi je czasem nie chetnie czasem chetnie ale je... z ubran wyrasta mi ten moj wielkoludek ze juz zaczynam miec przeswity w szafce :ico_olaboga: trzeba sie chyba wybrac gdzies na jakies ciuchy i kupic mu kilka pajacy do spania i jakis body bo juz nie mam w co go ubierac do spania :ico_olaboga: po za tym to w srode (13.11) mamy 4 juz szczepienie ! dowiem sie ile wazy moj klocuszek :-D

przepraszam ze tak tylko o sobie napisalam i nie odpisalam Wam ale ehhhh zmeczona jestem juz i chyba sie juz poloze. caly dzien dzis tez poza domem i dopiero teraz znalazlam chwile zeby ogarnac neta ale juz padam wiec milej nocy Wam zycze :ico_papa:
postaram sie Was doczytac innym razem.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

11 lis 2013, 10:34

Wszystkiego dobrego dla naszych trojacznków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Małgorzato dobrze, że u Szymonka już lepiej.
U nas co do prezentów to zobaczę jaki Tomek będzie duży w grudniu jeśli wejdzie w 62 to pewnie kupimy ubrania zależy czego będzie brakować i jak będziemy stać z kasą. Takie małe dziecko nie będzie pamiętać prezentu. Moja kuzynka np ma ponad rocznego synka i też nie chce zabawek, a raczej ubranka. Tomek ma w sumie jeszcze zabawek mało dlatego zobaczę w grudniu co najbardziej mu przyda się.
A na tą ciemieniuchę kupię chyba co innego, bo przez to wyczesywanie w dwóch miejscach zadrasnęłam skórę na główce :ico_zly: takie malutkie skaleczenia zrobiły się, a chciałam dobrze. Jak robiłam delikatnie jego szczotką nie było efektu, a jak robiłam pod kątem szczotkę to teraz mam :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość