karolina99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2013, 15:58

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

24 paź 2013, 16:02

ja się przygotowuję powoli do zabiegu w Lexum :) po wizycie kwalifikującej jestem spokojniejsza, lekarz okazał się bardzo miły :) a zabieg mnie dużo nie wyniósł, bo kupiłam go sobie na... Grouponie! :D

Awatar użytkownika
Michalina
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 07 lip 2009, 12:45

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

05 lis 2013, 18:33

Ja jestem już prawie dwa lata po korekcji. Chwalę i namawiam każdego z wadą. Każda złotówka na zabieg to dobrze wydana złotówka.
Na pewno nigdy bym się na grupon nie zdecydowała z takim zabiegiem. To tylko forma promocji firmy, a to podejrzane., że klinika nie może w inny sposób pozyskać klientów.

Lorena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2010, 11:50

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

12 lis 2013, 14:27

ja się przygotowuję powoli do zabiegu w Lexum :) po wizycie kwalifikującej jestem spokojniejsza, lekarz okazał się bardzo miły :) a zabieg mnie dużo nie wyniósł, bo kupiłam go sobie na... Grouponie! :D
a to ile wychodzi na grouponie za taki zabieg? niezależnie od wady wzroku? :) słyszałam dużo dobrego o Lexum, ale w Warszawie to klinika na klinice i do tej pory nie wiem gdzie się wybrać ;)

Awatar użytkownika
Michalina
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 91
Rejestracja: 07 lip 2009, 12:45

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

13 lis 2013, 10:10

W Warszawie faktyczie dużo teraz tego ale kilka lat temu były dwie najlepsze CMO Laser i Mavit - ja byłam w tej pierwszej. Mają zdecydowanie najdłuższy staż, najwięcej doświadczenia, nowe metody i sporą kadrę.

ramona
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2011, 15:43

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

13 lis 2013, 15:53

ja się przygotowuję powoli do zabiegu w Lexum :) po wizycie kwalifikującej jestem spokojniejsza, lekarz okazał się bardzo miły :) a zabieg mnie dużo nie wyniósł, bo kupiłam go sobie na... Grouponie! :D
a to ile wychodzi na grouponie za taki zabieg? niezależnie od wady wzroku? :) słyszałam dużo dobrego o Lexum, ale w Warszawie to klinika na klinice i do tej pory nie wiem gdzie się wybrać ;)
znalazłam w necie - 1299zł w dowolnej klinice Lexum w Pl :)

cebulka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 02 sie 2010, 12:26

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

14 lis 2013, 20:31

A czy to prawda, że mają jeden laser - sprzęt - i jeżdżą z nim po całej Polsce?? Bo tak czytałam na innym forum..

bangbang
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2013, 19:59

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

20 sty 2014, 00:27

A powiedz mi jeszcze jaki koszt tego zabiegu?
Do Krakowa mam bliziutko :ico_oczko:
Obecnie w Centre de la vision cena zabiegu to tylko 1500 zł/oko. Z tego co się orientuję w innych klinika cena przekracza 2500 zł/oko, więc warto wykorzystać okazję:)

bangbang
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2013, 19:59

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

27 sty 2014, 01:03

Co do laserowej korekcji wzroku w Centre de la vision teraz mają promocje - 1499 zł za oko. Mocno teraz obniżyli ceny, także jak ktoś potrzebuje, warto się zainteresować:)

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

17 kwie 2014, 11:37

Ja też jakoś odkładam taki zabieg. Na szczęście nie mam mocnej wady wzroku. Najwyżej jak za kilka lat mi się pogorszy, to wtedy bym poszła :-)

monik22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2014, 11:40

Re: Laserowa korekcja oczu - poradźcie;)

18 kwie 2014, 11:43

Jaki jest koszt takiego zabiegu ?

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość