Łucja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 18 sty 2011, 10:28

Kursy językowe

15 lip 2013, 02:27

Zastanawiam się na jakie kursy językowe chodzicie, jakich języków się uczycie? Jakimi kryteriami kierujecie się wybierając akurat ten język?
Ja wcześniej uczyłam się rosyjskiego i angielskiego, generalnie w szkole, a teraz zapisałam się na kurs egzotycznego chińskiego.:) Znalazłam w Warszawie Centrum Języka Chińskiego i tam prowadzą wakacyjne kursy, pełne szaleństwo mój mężczyzna mówi, że zwariowałam, ale ja twierdzę, że jeszcze będzie mi zazdrościł jak zobaczy, że będzie mi dobrze szło. Nie mogę doczekać się pierwszych zajęć :)

Lorena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2010, 11:50

Re: Kursy językowe

12 lis 2013, 14:33

dopiero teraz postanowiłam, że pójdę na... angielski! i to nie jest strata czasu, bo jestem na kursie Business English w szkole Długi Język. Niestety w pracy nie mam możliwości się podszkolić, a wypadałoby jednak poznac też trochę słownictwa specjalistycznego :)

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Kursy językowe

02 sty 2014, 13:40

Ja na pewno nie polecam nauki metodą Callan, bardzo nudna i nie wiedziałam efektów, chyba jednak wolę standardowe metody nauki :).

Wika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2013, 14:23

Re: Kursy językowe

03 sty 2014, 12:19

Chodziłam na zajęcia z języka angielskiego nie pamiętam już niestety nazwy szkoły, ale za bardzo mi nie odpowiadała. Zajęcia były prowadzone ściśle z książką, jak dla mnie za mało było mówienia (a na tym głównie mi zależało), a za dużo ćwiczeń pisemnych, jednak dość prostych i mało wymagających wysiłku.

Niedługo znowu będę chciała podjąć dalszą naukę języka:)

ramona
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2011, 15:43

Re: Kursy językowe

16 sty 2014, 15:39

dopiero teraz postanowiłam, że pójdę na... angielski! i to nie jest strata czasu, bo jestem na kursie Business English w szkole Długi Język. Niestety w pracy nie mam możliwości się podszkolić, a wypadałoby jednak poznac też trochę słownictwa specjalistycznego :)
też miałam kurs w Długim;) tylko ja akurat na hiszpański chodziłam, bo to język zdobywców! ale sama nauka sprawiała mi tam mnóstwo przyjemności:)

lili78
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 24 mar 2014, 23:26

Re: Kursy językowe

26 mar 2014, 13:03

A ja zaczełam sie uczyć sama w internecie znalazłam taki darmowy kurs dla początkujących ale nie wiem czy jest to mozliwe samemu się nauczyć chociaz w stopniu komunikatywnym.

makarena00
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 kwie 2014, 16:22

Re: Kursy językowe

24 kwie 2014, 19:35

to można prosić jakiś link do tego kursu, bo sama bym chętnie odświeżyła język ;)

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Kursy językowe

08 maja 2014, 13:55

Aby uczyć się samemu języka,trzeba mieć naprawde dużo silnej woli i chęci,mi niestety sie to nie udało i zapisałam się na roczny kurs- nie powiem,bo dzięki temu nauczyłam się wielu nowych rzeczy.

CZarna_Ofca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:20

Re: Kursy językowe

18 maja 2014, 18:36

Kochane polecicie mi jakis kurs domowy? chodzi mi o podszkolenie mojego jezyka angielskiego przed urlopem. Warto by znac podstawy przed wyjazdem :ico_oczko:

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Kursy językowe

06 cze 2014, 09:16

Na pewno przyda Ci się utrwalenie tego, co już umiesz i poszerzenie słownictwa - tu polecałabym supermemo. Sama zafascynowana jestem ostatnio metodą Olive Green, gdzie uczysz się z filmem, a właściwie grą interaktywną i... nie czujesz, że się uczysz. ;) To tak w dużym uproszczeniu oczywiście. Proszę, tu możesz znaleźć więcej http://antyweb.pl/interaktywna-gra-ktora-uczy - antyweb ciekawie o tym napisał.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość