donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

15 lis 2013, 14:40

My po wizycie, Mikus ok, a Szymek ma dostawac syrop przeciwkaszlowy, syrop pulneo i pneumolan, nie wiem jak ja mu to wszystko przemyce :ico_olaboga: , i najlepiej bybylo gdyby nsstepny tudzien zostal w domu,
ja wlsnie karmie malego, zaraz go ululam do snu, mam nadzieje, ze dluzej pospi, maz do pracy pojechal, do mnie ok 16 babcia przyjdzie a o 18 mama, a ja wieczorkiem do ginki, troche mi nie pasuje ta godzina , bo akurat pora karmienia i spania, ale mama bedzie musiala dac rade, jamoze jeszcze zdaze malego nakarmic.
Malgorztka wez cos na ten pecherz i wygrzej sie, zdrowka

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

15 lis 2013, 16:05

szczepienie obyło się bez płaczu.
Tom grzeczny. Tylko się skrzywił na chwilę
waży 8,080kg i ma 70cm.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

15 lis 2013, 16:50

donatko przepraszam ze pomylilam sie ale pisalam tak szybko ze juz sama nie wiedzialam co pisze :ico_sorki:

nic tylko wszystko w biegu robie :ico_noniewiem:

dzis maz poszedl po 2 tyg. laby urlopowej do pracy i dzis to juz w ogole brakuje mi czasu :ico_placzek: doba to dla mnie za malo :-/
Patryk coraz bardziej marudny nauczony jest ze sie z nim siedzi i nawet na chwile nie moge go zostawic w pokoju samego bo zaraz jest ryk :ico_sorki: a jak wezme go do wozka i np. do kuchni to zaraz marudzi bo sie nudzi :ico_noniewiem: no nic mu nie pasuje w ogole tylko by na rekach czy kolanach chcial byc :ico_sorki: mi juz plecy powoli siadaja ehhh.... jestem czasem bezsilna juz :ico_sorki:

tibby to sporo wazy Twoj Tom :ico_szoking: klocuszek sie robi taki maly :-) moj Patryk wazyl 8,040g ale w pampersie wiec pielegniarka odjela 0,1 i wpisala wage w ksiazeczke 7940g ...

dobrze ze Tom spokojnie przeszedl szczepienie....

Malgorzatka wygrzewaj sie i rzeczywiscie wez sobie cos na ten pecherz :ico_pocieszyciel:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

16 lis 2013, 08:15

hej

maz w pracy... Patryk poki co dosypia a ja wpadlam na chwilke zaraz trzeba bedzie sie wziasc za sprzatanie i wykorzystac chwile poki maly spi, potem jakis obiadek trzeba bedzie zrobic wyskoczyc na zakupy i moze potem znajdzie sie dla mnie czas wolny i troche poszydelkuje :-) ostatnio jakos mnie nalecialo na szydelkowanie :-) to mnie odpreza wycisza i uczy cierpliwosci :ico_oczko:

ostatnio byla u nas moja siostra ze swoja coreczka Malgosia i porobilam troche zdjec naszym dzieciaczkom. w koncu to rowiesnicy ale pok roku robi wielka roznice :ico_oczko: same zobaczcie

Obrazek

poza tym u nas dzis szaro buro i ponuro a w dodatku brrrr zimno ! :ico_sorki:

Milego weekendu !

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 lis 2013, 10:00

hej

od rana probowalam wejsc na forum ale jakies error mi wyskakiwalo :-/ ehhh ale w koncu udalo mi sie teraz.

przede wszystkim misia :ico_brawa_01: dla Milenki minelo juz pol roczku :ico_brawa_01: :ico_tort: pyszny dla niej :-D

Moj Patryk taki dzis marudny i placzliwy :ico_olaboga: bo wychodzi mu w koncu zabek pierwszy :-D juz jest kreseczka bardzo wyczuwalna pod palcem taka juz dosc duza lada moment wyjdzie mu ten zab ale teraz z nim to jest masakra :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 lis 2013, 13:28

witam :-)
w końcu się udało, bo ciągnie nie szło tu wejść,
Monika doskonale Cię rozumiem, jak też ciągle prawie wszystko robię w biegu, mąż mimo, że normalnie pracuję, to od 3 tyg. jeszcze jeździ na fuchę, także cały dzień go nie ma, a ja muszę ogarnąć dom i dwójkę dzieciaków, Szymek po chorobie pochodził tydzień i teraz znów chory :ico_olaboga: ,
ślicznie foteczki dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
jeśli chodzi o różnicę wieku to takich malutkich widac roznice, chłopcy zawsze będą wysocy niz dziewczynki, poza tym Szymek w przedszkolu jest w grupie cztero i pięcio -latków i powiem Ci , że w tej grupie jest 3 chłopców i jedna dziewczynka wysoka, a Szymek jest jednym z nich, a reszta pięciolatków jest niższa od niego i to sporo :-) ,
także pół roku a nawet rok to nie raz żadna różnica, każde dziecko rozwija się i rośnie we własnym tempie :-) ,

tibby no ładnie waży Twój Tom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
my w środę mamy szczepienie to zobaczymy ile mój Mikuś waży :-D

ząbki to ja już dawno o nich pisałam , że wychodzą, jeden to też myślałam, że lada moment wyjdzie, bo go czuć i widać całego przez dziąsło, no i jakoś nie może się przebić, strasznie długo to trwa, a mały się męczy, ledwo oczy otworzy to pcha rączki do buźki, ciągle mu coś na niej wychodzi, pewnie przez tą ślinę

Małgorzatka jak dzieci? i Twój pęcherz?

tibby , jeny, ziolo, viomil, martuss, sosna i reszta dziewczyn, co tam u Was?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 lis 2013, 17:09

Przez ostatnie 2 dni probowalam tu wejsc i nie moglam :ico_zly: :ico_zly:

Malgorzatka na przeziebiony pecherz dobra jest zurawina- sok,tabletki,herbatki- ja sie tak leczylam,bo jak bylam w ciazy na poczatku to wlasnie dosyc czesto czulam dyskomfort jak chodzilam do toalety na siusiu i wlasnie doradzono mi zurawine,mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie,

Monika,Donatka u nas zeby tez tak samo,juz od tak dawna je widac,dwie dolne jedynki,a nieumia sie przebic :ico_sorki: a slina leje sie litrami i wszystko co pod reka znajduje sie w buzi,a jak rano wstanie to trze dziaselkami o porecz w lozeczku :ico_sorki: tak mi go szkoda...

Monika super zdjecia bobaskow,dokladnie w takim wieku widac roznice bo potem ona sie zatrze,Rasperek ma kolezanke mlodsza o 5tygodni i tez roznice widac,
Donatka zdrowka dla Szymka,

A u nas dzien za dniem biegnie b szybko,tatus czasem synka nawet nie widzi bo wraca juz po 20 a maly czasem pada wczesniej,tylko piatek i sobota,ale dwa dni szybko mijaja i maly sie nie moze nacieszyc tatusiem :ico_noniewiem:
Przez ostatnie 2 noce Rasperkowi nosek zatkalo,obudzil sie nad ranem bo nie mogl oddychac,dopiero sol fiz mu pomogla,niewiem czemu bo staram sie zakrywac wozek folia,jak b wieje wiatr,wiec raczej go nie przewialo, a i kontaktu z chorym tez nie mial,wiec mam nadzieje ze to tylko przejsciowe i nic z tego sie nie rozwinie,tak bawi sie i jest zadowolony,
Maly zdobyla nowe zdolnosci,powoli zaczyna sie puszczac przedmiotow,ale jak sie zorjentuje ze sie nie trzyma to leci na pupcie :ico_haha_01:
wczoraj przebieral zabawki w pudelko, wyjmowal przygladal sie i wyrzucal na dywan,a niektore spowrotem do pudla :-D niewiem czego szukal...
a jego tacne robia sie jeszcze ciekawsze,bo teraz do raczek dochodza jeszcze nozki tak slodko sobie dryga :ico_haha_02:
To chyba by bylo na tyle,
Misia :ico_tort: dla Milenki za pol roczku,
Viomil a co u Ciebie,juz dawno Cie tu nie bylo?! u Was za chwile roczek!
Spokojnego popoludnia

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 lis 2013, 19:06

hej dziewczynki

Ja tez nie mogłam wejść na forum,i error mi wyskakiwał ciekawe moze cos zaczeli robic w związku z forum :ico_noniewiem:

MonikaA No super,że zabek sie zarz przebije,bo u nas jest slinotok pchanie wszystko w buzie i płacz co jakis czas i marudzenie,ale ja nawet przecinka białego jeszcze nie widze :ico_noniewiem: i taaak oj widac teraz róznice,potem juz nie bedzie widać,ale teraz widać :-) a czy Patrys juz sam siedzi czy jeszcze musisz go podtrzymywac?

Tibby No duzy chłopczyk i wysoki sie zaczyna robic to Milena ma moze teraz z 70cm dopiero,a idziemy w koncu na 3 szczepienie pewnie juz w nast tyg bo musze ja tylko zarejestrować i ją zwazymy bo sama jestem ciekawa ile ona waży,ale baba mi się zrobiła wielka :ico_olaboga:

Donatka oj to zdrówka dla szymcia :ico_sorki:

martuss za nowe umiejetności rasperka :ico_brawa_01: jej on juz ma zaraz 9 miesięcy :ico_brawa_01: ale super :-D

Dziekujemy za zyczenia dla Milenki przekaże jak tylko sie obudzi a my stawiamy w takim razie malutkiego pół rocznego torcika :ico_haha_02:
Obrazek

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 lis 2013, 20:26

cześć dziewczynki!!!
miałam tem sam problem z zalogowaniem się wrrr... a wchodze tu codziennie i czytam:-)
u nas ruch...:-) od czwartku mam brata u nas, więc rodzinnie czas spedzamy, wczoraj na wycieczce byliśmy w zabytkowej kopalni a dzis kolęda byla,
Daniel dziś ma 11 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
idą kolejne ząbki, górne dwójki już od tygodnia ale poza wkladaniem wszystkiego do buzi jest ok. Także niebawem 6 zębów będzie.
Jutro idziemy na ważenie, zobaczymy ile slodziak waży. Poza tym recepty na mleko muszę wziąć bo sie powoli kończy.
Daniel powoli chodzi za 1 rączkę już jakis czas:-) słodko to wygląda, może do roczku bedzia sam chodził, zobaczymy:-)

U nas pogoda supe dzis była, chociaż powoli zimna jesien się zbliża...a za równy miesiąc roczek, jak to szybko mija...niedawno go tuliłam tuż po porodzie a tu niebawem roczek.

Martuss, super Rasperek sie bawi :ico_brawa: oby choroba Was omineła!!!

Misia juz pół roczku!!! super! a torcik pyszny mniam ,
ja wczoraj upeklam ciasto bananowe, takie do kawki :ico_kawa:

Monika Patryk z kuzynką super foteczka!

Dla wszystkich mam i dzieciaczków zdrówka szczególnie w tym okresie jesienno-zimowym!!

pozdrawiam i spokojnego tygodnia życzę ale z radością :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

17 lis 2013, 20:57

misia tak Patryk juz sam siedzi juz go nie podpieram poduszkami... czasem jeszcze jednak sie przewroci na boki ale juz dlugo jak siedzi utrzymuje sie siedzac wiec poduszkami nie musze go okladac :-) we wozku tez mi ladnie siedzi :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość