Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 lis 2013, 11:27

Cześć. Jakoś żyjemy. Brak mi weny do pisania.
Misiu całuski dla Milenki od cioci z forum.
Moniko fajne zdjęcie narazie to jest aż 6 mc różnicy:)
Ja pt miałam ciężki. Rano mąż do mnie wysłał sms, że stracił ważny plik przez to, że ja wchodziłam na forum i złapałam wirusa. A za chwilę dostałam sms od mamy że podejrzewają u niej stwardnienie rozsiane. I tak przez weekend danych z komputera nie udało się odzyskać, a u mamy diagnoza już potwierdzona rokowania dobre, bo łagodnie przechodził, mam tylko nadzieje, że leki będą w normalnej cenie.
A Tomek już powoli wchodzi w ubrania na 62,większość na 56 już mam schowane.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 lis 2013, 16:04

hej

u nas znowu Patryk wybrzydza z zupami :ico_sorki: nie chce mi jesc spowrotem zup :ico_sorki: co zobaczy miseczke z zupa odrazu jest placz i denerwowanie sie :ico_noniewiem: ja to juz nie wiem jak go przekonac do tych zup :ico_sorki: byl taki czas ze jakos mi je jadl a teraz znowu na nowo polsko ludowo :-/ nic tylko by jadl mleko i kasze :ico_noniewiem: moze to glupie ale dzisiaj to juz nie wytrzymalam i dalam mu zupe w butelce ale za gesta byla i nie bardzo lecialo i musialam mu jednak zrobic to mleko :ico_sorki: niebawem bede mu wprowadzac pol zoltka i rybke w zupie chce mu tez dac ale boje sie ze i to mu nie bedzie podchodzic i zup dalej nie bedzie chcial mi jesc :ico_sorki: poza tym to u nas Ok. zabek wychodzi i wyjsc nie moze :ico_sorki:
jutro idziemu do ortopedy na kontrolna wizyte juz chyba 3 :ico_szoking: mial tez Patryk robione dwa USG wiec mysle ze ta jutrzejsza wizyta to juz ostatnia bedzie. ostatnie szczepienie Patryk zniosl dobrze bez goraczkowania i jakis skutkow ubocznych :-)

jenny przykro mi z powodu mamy :ico_pocieszyciel: duzo zdrowia dla niej!
super ze Tomcio tak szybko Ci rosnie :ico_brawa_01:

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 lis 2013, 17:23

Witajcie:*
Viomil :ico_tort: dla Danielka za 11 miesiaczkow :ico_brawa_01: az trudno uwierzyc,ze ten czas tak szybko plynie! Milego rodzinnego tygodnia; Z takimi postepami to Danielek napewno przekroczy roczek o wlasnych silach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Daj znac jak po wizycie,ile Danielek wazy,
Jenny duzo zdrowia dla mamy,wspolczuje choroby,glowa do gory jesli rokowania dobre,to odpowiednie tabletki i bedzie wszystko dobrze,moze nie perfekcyjnie ale przynajmniej zaleczone
:ico_brawa_01: dla Tomeczka,slicznie rosnie !
Monikawspolczuje wybrzydzania Patryka,wiem jak jest ciezko jak dziecko nie chce jesc,moj maly tez czasem nie ma ochoty,ale to wyjatki juz teraz, a probowalas zrobic mu bardziej geste,moze nie chce zadkiego ,probuj wszystkiego kochana bo wkoncu on musi sie przyzwyczaic do zupek,trzymam kciuki!

Wy piszecie ze chodzicie na usg biodderek,a u nas nie ma czegos takiego,jedynie mial sprawdzane bioderka w pierwszej dobie po urodzeniu i na kontrolnej wizycie jak mial 6tygodni i na tym koniec :ico_puknij:
To albo w Polsce za bardzo przesadzaja z ta kontrola albo tu nie przywiazuja wagi do tego,i badz czlowieku madru juz sama niewiem co lepsze :ico_sorki:

Mam pytanko do mamusiek ze starszymi dzieciaczkami, kiedy dzieciaczkom dawalyscie jedzenie zeby sami jedli? bo moj maly lapie sie za lyzke,no ale oczywiscie jeszcze wiekszasc z lyzki laduje na ubraniach,dawalam mu brokule i marchewke w raczke ale je rozgniatal,czy to jeszcze za wczesnie? Chrupki i biszkopty sam sobie wcina,dalam mu jabluszko to najpierw sie przygladal a potem wyrzuci :-D
Viomildajesz Danielkowi zeby sam jadl?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 lis 2013, 21:21

ja dzis przeylam chwile grozy :ico_noniewiem: zostawilam na chwile samego Patryka w pokoju na lozku lezal sobie na plecach na podusi pod samym oparciem a ja bylam w tym czasie w kuchni i slysze ze cos marudzi ze cos mu nie pasuje szybko przylecialam do pokoju a ten lezy na brzuchu a praiwe ze zwisal z lozka :ico_sorki: matko serce to myslalam ze mi wyskoczy jak go zobaczylam :ico_noniewiem: juz teraz wiem ze nie mozna go samego tak na lozku zostawic :ico_puknij:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

18 lis 2013, 23:37

witam :)

jenny :ico_pocieszyciel: , zdrówka dla mamy, super, że rokowania są dobre

Monika :ico_olaboga: rzeczywiście musisz teraz uważać, ja to już Mikusia boję się zostawić samego na tapczanie, bo ona z plecków obróci się na boczek , i tak w kółko i w ten sposób się przemieszcza :ico_olaboga: ,
u nas z nowości to Mikuś przekręca się już na brzuszek, ale ta jedna rącza mu zostaje pod brzuszkiem i nie moze jej wyjąc, więc mu pomagamy, główkę też już ładnie trzyma :ico_brawa_01: ,
Szymek znów chory :ico_chory: ,

Monika a Ty tylko Patryczkowi same zupki gotujesz?
martuss ja nie pamiętam, kiedy Szymek jadł samodzielnie, ale myślę, że Twój synek jest jeszcze za mały :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

19 lis 2013, 08:47

witajcie o poranku!! :-) :-)

My po wizycie, wszystko ok, Daniel waży równe 10 kg,
Co do jedzenia to dawałam mu parę razy do rączki kawałek banana, jabłka, warzywo itd
Raz sie udawało zjeść a raz część jedzenia lądowała na podłodze.
Myślę, że Donatka ma racje, mają jeszcze czas na samodzielne jedzenie, ale czasami coś tam mu dam do rączki i zje :ico_haha_02:

miłego dnia i do uslyszenia :ico_papa:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

19 lis 2013, 14:45

Witam

my dzis mielismy wizyte u ortopedy na szczescie taka ostatnia teraz choc jeszcze jak skonczy roczek to pan doktor powiedzial zeby przyjsc na kontrolna wizyte ale juz z synkiem za raczke :ico_oczko: na wizycie wszystko dobrze wszystkie badania OK. hehe Patryk sie rozplakal w gabinecie bo oczywiscie nowa dawno nie widziana twarz pana doktora i sie wystraszyl :ico_sorki: placzu bylo troszke :ico_sorki: no i zalecenie od lekarza mamy nie kupowac chodzika i nie wkladac go do zadnych innych chodzikow bo Patryk ma sam zalapac chodzenie.

Dzis ugotowalam Patrykowi pierwszy raz zupe z ryba i o dziwo smakowala mu i zjadl :-) w nagrode ze tak ladnie zjadl zrobilam mu potem deser jabluszko z biszkoptami ale wcinal az sobie pomrukiwal :-D

donatka tak ja na razie same zupy gotuje Patrykowi bo na jakies takie obiady to mi sie wydaje ze jeszcze on jest za maly a tym bardziej ze on mi zup nie bardzo chce jesc raz zje raz nie bo wybrzydza to szkoda by mi bylo cos innego mu gotowac. a ja jeszcze poki co gotuje mu osobno ale z czasem bede mu starala sie dawac to co my jemy tylko nie przyprawione. musi sie na razie poki co nauczyc w koncu jesc mi te zupy a ja jak mu je gotuje to staram sie zeby nie byly one bardzo rzadkie! czasem wyjdzie rzadsza czasem gesciejsza zalezy tez z czego gotuje :-)
ale tak prawde mowiac to nic innego jak zupy to on na razie nie moze jesc bo przeciez jeszcze zebow nie ma :ico_oczko:

Patryk tez sie juz tak mi zaczal przemieszczac po caly lozku wedruje nonono zarzuca jeszcze przy tym ze nie idzie go upilnowac a juz tym bardziej samego zostawic :ico_olaboga:

W koncu mi sie zaczal tez obracac Patryk z brzucha na plecy i z plecow na brzuch :-D no i jak siedzi to czasem tak sie zacznie wiercic ze wyladuje zaraz na brzuchu :ico_haha_01:

biedny ten Szymonek Twoj te chorobska sie go czesto czepiaja :ico_noniewiem: zdrowka dla niego!

My po wizycie, wszystko ok, Daniel waży równe 10 kg,
super ze wszystko dobrze :-) To kawal chlopa z Danielka :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 lis 2013, 14:16

Cześc, zaglądnę wieczorkiem!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 lis 2013, 14:51

Witam
my po szczepieniu, Mikus wazy 7700 :-) , natepne szczepienie 15 stycznia,
u nas dzis szaro, buro i ponuro, deszcz pada,
ja bym najchetniej poszla spac, bo nocke mialam ciezka, Mikus spi juz 1,5h pewnie zaraz wstanie,
Szykek kaszle i kaszele, az glowa peka,
zmyka robic obiad

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

20 lis 2013, 15:18

Hej.
U nas dziś od rana pada i zastanawiam się, czy w taką pogodę mogę wyjść z Tomkiem na spacer.
Mama już jest w domu porobili badania podali leki i siedzi teraz w domu.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość