agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

18 lis 2013, 12:48

witam porannie!
Martalka- dzięki, ja tez Cię podziwiam, sama z czwórką dzieci i dajesz ze wszystkim radę !!!
Zresztą jak czytam sobie te wasze wypowiedzi na forum to jest tu dużo mamusiek które zasługują na uznanie, młode dziewczyny, a takie odpowiedzialne, dojrzałe, urodzone matki:) Brawo!!!
Ze mnie marna Matka- Polka. Moja mama mówi, że ze mnie to taka matka- kukułka, urodzę a jej oddaję na wychowanie, a sama czmycham do pracy :))) Ja jestem typ pracoholiczki, który zwariowałby bez pracy, siedząc w domu. Im więcej mam na głowie tym lepiej jestem zorganizowana.

Co do rozwoju mojej gwiazdy, to Ola mówi niezbyt wiele. Głównie ,,mama, tata, baba, dziadzio, danio (Damian) sisi (sylwia) a na siebie La( Ola)., lala, oć, chcie to, daj to, tak, nie, koko(oko) śpi, po( jak zrobi w pieluchę) siku( jak siedzi i sika), am, mniam, bumbum, ziziu( hustawka) i tyle, poza tym od czasu do czasu uda jej się coś powtórzyć. Jest wesoła pogodna, i strasznie krzykliwa( ale to podobno po mamusi:)) rozumie wszystko. Nie lubi słuchać czytanych książeczek , tylko oglądac i pokazywać co gdzie jest, uwielbia po wszystkim pisać, malować, szczególnie po ścianach, podłogach meblach itp.
Jest naszym trzecim dzieckiem ale zupełnie innym od starszej dwójki. Aż się boją co to będzie jak dorośnie;)))
A czas leci, nie czeka, niebawem zaczniemy świętować drugie urodzinki naszych dzieciaczków.

Ja dostałam 3 dni zwolnienia, wieć mam teraz trochę czasu na lenistwo. Ola śpi, zupka się gotuje, a ja po forum serfuję;)))

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

18 lis 2013, 23:51

a sama czmycham do pracy :))) Ja jestem typ pracoholiczki, który zwariowałby bez pracy, siedząc w domu. Im więcej mam na głowie tym lepiej jestem zorganizowana.
ojj, nawet nie wiesz, jak bym tak chciała sobie czmychnąć do pracy... no ale cóż :ico_noniewiem:
jak tak czytam co piszesz o swojej Oli (mazanie po ścianach itp), to stwierdzam, że Filip jest bardzo grzeczny pod tym względem :ico_szoking: on nic takiego nie robi, nie psuje, nie skacze z kanapy, nie wspina się, ba - jak czasem rzuci zabawką to ja już mu uwagę zwracam, jak by nie wiadomo co złego zrobił :ico_sorki: chyba przesadzam... :ico_noniewiem:

ostatnio próbuje częściej na nocnik siadać, ale to tylko tak "na niby", bo leci do nocnika i mówi, że będzie robić "tu" siku (i pokazuje paluchem), no więc ja go rozbieram, chcę posadzić, a on nagle zaczyna się wykręcać i "jednak nie"... chociaż ostatnio nawet tak się zdarzyło, że prawie trafił do nocnika z kupą :-D ale nie wiem, czy wam pisać, jak to wyglądało, bo niby to śmieszne, ale jednak obrzydliwe :ico_noniewiem: :-D

w pt byliśmy u fotografa na zdjęciu, bo chcę mu dowód wreszcie wyrobić. od samych drzwi mu powtarzałam, że jedziemy do pana i pan zrobi zdjęcie (na co Filip już zaprezentował, jaką się minę do zdjęcia robi, jego numer popisowy - wyszczerzone zęby i zmarszczony nos). no ale jak przyszło co do czego u fotografa, to oczywiście model zaczął się wykręcać i uciekać z planu, i za bardzo nie było z czego wybierać :ico_noniewiem: jednak zdjęcie wywołaliśmy - wybraliśmy "najlepsze", Filip jest na nim po prostu smutny i ma zaciśniętą dolną warę...

kurcze, w sobotę idę na babskie Andrzejki i mam mały dylemat, bo impreza jest w stylu Bollywood :ico_olaboga: niby fajnie, ja tam się lubię powygłupiać i chętnie się przebiorę, tylko za bardzo nie mam w co :ico_noniewiem: pomysł w głowie jest, tylko skąd wziąć takie fatałaszki? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

19 lis 2013, 02:04

nostromo, z lumpa? Może ze dwa mocno kolorowe pareo, może coś z błyskotkami znajdziesz?

Ja tu mam na każdym rogu sklepy z sari :D

Ja ostatnio szukam sposobu na wywinięcie się od usypiania dzieci leżac obok nich. Zaczyna mnie to męczyć. Często też zasypiam z nimi :ico_noniewiem: i budzę się co prawda wyspana, ale niemyta :ico_haha_01: ups

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

19 lis 2013, 17:11

[quote="Martalka"]nostromo, z lumpa? Może ze dwa mocno kolorowe pareo, może coś z błyskotkami znajdziesz

z ust mi to wyjełąs Martalko;)
a co do usypiania, to znam to doskonale, wiele razy po usypianiu Oli budziłam się rano, rozbierałam i szłam pod prysznic, na szczęście teraz przerzuciła się na tatę

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

19 lis 2013, 23:23

no i stało się tak jak piszecie dziewczyny - znalazłam dziś parę super kolorowych i błyszczących ciuszków - pokażę sobotni efekt na zdjęciu, więc bójcie się :-D

ech, Filip znowu chory :ico_placzek: no ale jak ma nie być chory, jak wszyscy w domu chorzy - mnie kaszel męczy, męża katar, a Filip jedno i drugie zapożyczył :ico_olaboga:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

20 lis 2013, 10:37

Nostromo- biedactwa, zdrowiejcie, no i udanej zabawy:)))

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

20 lis 2013, 15:56

hej!!!
udanej zabawy ale ci zazdroszcze tego wyjscia
karola od poniedzialku znow w domu bo miala mega katar(naszczescie tylko to) dzis dolaczyla do niej zuzka bo jest zachrypnieta i mam nadzieje ze obedzie sie bez lekarza

w ogole postanowilam sobie jak do stycznia nie znajde pracy w zawodzie mam nadzieje ze chociaz na staz sie zalape to wtedy bede szukala pracy gdziekolwiek

zmykam robic lazanie na kolacje dla meze :)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

20 lis 2013, 19:01

wiśnia, nie chcę Cię załamywać, ale ja pracy "gdziekolwiek" szukam od 1,5 roku... w zawodzie to już sama nie wiem kiedy przestałam szukać. a teraz to już w ogóle zaprzestałam szukania jakiegokolwiek, postanowiłam to olać i nie denerwować się dłużej. a z zawodu jestem nauczycielem :ico_puknij: a TY?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

20 lis 2013, 19:16

jestem pedagogiem specjalnym w ogole zadzwonila dzis kulezanka co pracuje w mopsie i powiedziala ze poszukuja wlasnie ped. specjalnego do srodowiskowego domu srodowiskowego i od razu zadzwonilam i pierwszy warunek jest taki ze musze byc zarejestrowana w posredniaku no i jestem ale ja mieszkam w lodzi a musze miec kwitek o rejestracji ze zgierza i ciekawe czy oni mi wystawia, jutro bede dzwonic

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

20 lis 2013, 19:17

jakim jestes nauczycielem?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość