Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Co robić w zimę? :)

29 paź 2012, 12:28

Dla mnie zima to dobry okres na lenistwo kanapowe, czyli: książki, filmy, ps3, planszówki i coś ciepłego do picia. Ale również na wyjścia do kina, teatru, na kręgle, do pubu na grzańce, odwiedzenie muzeów, łyżwy.
Ale chyba najbardziej lubię korzystać z tego, że mogę siedzieć w domu bez wyrzutów sumienia :)

Awatar użytkownika
Pantofelek_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 cze 2009, 14:53

Re: Co robić w zimę? :)

30 paź 2012, 14:39

W zime oczywiscie aktywny wypoczynek! Nie wyobrazam sobie zimy bez nart i co roku planuje ten wyjazd odkad zobacze za oknem pierwszy snieg :). Z Krakowa mam bardzo blisko do najwiekszych kurortow narciarskich w Polsce i az grzechem by bylo nie skorzystac z mozliwosci wyjazdu choc na kilka dni. Nie mowie tu tylko o feriach, ale czesto jest tak ze sie ze znajomymi umawiamy i jedziemy na narty na weekend. Wybieramy najczęściej Zakopane jako baze do wypadow po okolicznych wyciagach. Przewaznie mieszkamy w hotelu Kasprowy Mercure gdzie idealnie mozemy wypoczac po calym dniu szusowania. Masaz i sauna to to co dziala na mnie najlepiej. Poza tym na miejscu jest wypozyczalnia sprzetu narciarskiego i nie musimy brac swoich rzeczy jesli jedziemy tylko na weekend.

Awatar użytkownika
mamatoja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2011, 10:24

Re: Co robić w zimę? :)

03 lis 2012, 00:47

oj nie wiem czy uda mi sie w tym roku wybrac na narty:-( ale z checia by to zrobila!!!

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: Co robić w zimę? :)

15 lis 2012, 05:06

Na wieczorne zimowe wieczory to komedie w ramionach ukochanego, ewentualnie można ze znajomymi pograć w jakieś gry planszowe, lub w tysiąca. Zawsze też można popisać na forach z przyjaciółkami. Lub pograć w grę komputerową.

cytryna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 09 lis 2012, 09:45

Re: Co robić w zimę? :)

06 gru 2012, 16:42

Ja uwielbiam czytać ksiązki, ostatnio też staram sie sama stworzyć jakieś świąteczne ozdoby:)

angelikan
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 06 gru 2012, 09:19

Re: Co robić w zimę? :)

10 gru 2012, 22:26

A mi to się marzy lodowisko - bardzo dawno nie byłam i filmy rzecz jasna :D

ewakowal8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2012, 19:28

Re: Co robić w zimę? :)

27 gru 2012, 19:39

w zimę najlepiej wziąć sanki i pozjeżdżać z górki nawet jak ma się już trochę lat, zawsze to świetna zabawa:)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Co robić w zimę? :)

27 gru 2012, 20:16

w zimę najlepiej wziąć sanki i pozjeżdżać z górki nawet jak ma się już trochę lat, zawsze to świetna zabawa:)

taaa tyle że za oknami tylko trawę widać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Re: Co robić w zimę? :)

21 lis 2013, 15:35

Do kina czy teatru zawsze można pójść :) Z dziećmi też swoją drogą. Teraz w grudniu pewnie pojawi się trochę tematycznych imprez i przedstawień w domach kultury i teatrach. W stolicy w Teatrze Polskim ma być np. Christmas Show - to coś ukierunkowane na dzieci, bo oparte na takich utworach, jak "Opwoieść wigilijna" czy "Dziadek do orzechów", z żywymi zwierzętami i kolędami.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Co robić w zimę? :)

16 gru 2014, 16:00

Ja poza sportem w zimę lubię obejrzeć dobry serial. Niedawno odkryliśmy fajny pt. „Trzej muszkieterowie”. Bardzo nas to z mężem relaksuje i najważniejsze, że miło sobie spędzamy czas razem. :) Więcej informacji dla zaciekawionych serialem: http://tvpuls.pl/seriale/trzej-muszkieterowie miłego oglądania :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości