gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

22 lis 2013, 10:56

Aneta życzenia nie pomogły. Dzisiaj całą noc Tomek wymiotował i moja siostra a ona z MAksiem siedzi. Tak więc dzisiaj mam urlop siedzę w domu i się zastanawiam czy i kiedy mnie złapie :ico_chory:

W biedronce od wczoraj promocja na dady za 50zł dwupak pieluch i to odmiana premium ładne z reniferem wzory i bardziej delikatne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

22 lis 2013, 11:14

ooo nie jednak zaraił sie i Tomek... aj źle... ;/ oby Ciebie to ominęło... a co im dajesz na to??
Promocja,musze sie przejechac ,szkoda ze nie wiedzialam wczoraj bo byłam blisko biedrony ;-)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

22 lis 2013, 11:19

a miałąm zapytac jakie macie pomysly na przezenty dla Waszych pociech?? ;-) Mai to juz wiem co kupie duzy domek dla lalek bo ostatnio mi mówiła zebym zadzwoniła do Mikołaja zeby jej to przyniosł ;-) a Kasi to nie mam pojecia co ;-) ciekawe jakie Wy macie propozycje na prezenty;-)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

22 lis 2013, 11:41

Aneta ja kupiłam Marcelince taką torebeczkę z fiser price'a "zdolna torebeczka"; myślę, że będzie zadowolona.
Matyldzie zakupiłam dwie lalki equestria girls :) i jest Jej wymarzony prezent

A co do gryzienia, skąd ja to znam. Marcyśka to gryzoń wcielony ;)

Gosia zdrówka Wam życzę.
Na szczęście ja Marcelę zaszczepiłam na rota i mimo, że starsza z przedszkola raz przywlekła to młodsza nie załapała

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

22 lis 2013, 12:35

napisałam posta i mnie wylogowało :ico_zly:

Co do prezentów dla Maksia tylko taki zestaw do kąpieli kupiłam co byla mowa już na wątku
Obrazek
i na tym kończę.
Kupiłam klocki tobbles ale mamie sprzedałam je
Obrazek

dla Tomka kupuję dwie gry - jeszcze jedna muszę kupić bo premiera dzisiaj jest plus Paweł kupił pistolet.

Paweł chce perfumy. Nie wiem co teściowej macie jakieś pomysły?

Siostrzenicy kupiłam
Obrazek

plus takiego misia co się maluje mazakami i pierze i tak od nowa
Obrazek

Pawła bratankowi kupiłam
bitwę tortową taką grę co się rzuca tortami do celu, elektroniczne ma coś. Dodatkowo od mojej siostry Tomek też dostanie tą grę
Obrazek

Pawła chrześniakowi 17 letniemu kupuję perfumy i zostaje jeszcze dwójka chłopaków 10 i 11 latek myślę o portfelach dla nich. Co myślicie? Może jakieś pomysły?

I zostaje mama i teściowa no i ojciec. I koniec prezentów.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

22 lis 2013, 19:21

Tośka_30 ile daas za ta torebeczke bo patrzylam teraz ale ceny nie ma;-) ;-)
gosia888 to do kąpieli teaz fajne bo Kasia lubi w wodzie siedziec;-) musze sie zastanowic co;-)

Ja tez nie wiem co kupic tesciom .mamie kupilam juz z bratem sie zlozylam nowy odkurzacz bo tamten szwankowal wiec juz wczesniej dostala;-) tacie mysle o maszynce takiej co sie wklady tylko wymienia;-) Mezowi nie wiem co ;-) chcialam mu cos do cwiczenia kupic bo on cwiczy ale lepiej zeby sam wybral wiec musze pomyslec nad innym prezentem;-)

a co do tych portfeli to tez dobry pomysl mozesz to kupic;-)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

22 lis 2013, 19:25

mam dwoch braci 14 i 13 lat im kupujemy gry;-) bo tak chcieli,chrzesniakom tez nie wiemy co z mezem kupic;-) to nie takie proste kupic prezenty ;-) moj chrzesniak ma 11lat a meza ma 10 lat ;-) pewnie cos kupimy w ostatniej chwili ;-) jak zawsze;-) ten moj chrzesniak ma co chce od rodziców i ciezko bedzie z prezentem zeby mu wybrac...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

22 lis 2013, 20:47

aneta też myślałam o grach ale na ps3 nowe gry kosztują tak z 80zł i nie mówię o nowościach bo te to w ogóle. A ja prezent do 50zł bym chciała no i limit mały więc problem z prezentem dlatego mam.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

22 lis 2013, 22:53

gosia888 no oby tylko 80zł. Ja sie z bratem na gry dwie składam ;-) zobaczymy ile jeszcze beda kosztowały.u nas to tak jest ze meza chrzesniak ma jeszcze troje rodzenstwa i jakies słodycze zawsze trzeba kupic dodatkowy wydatek....

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

23 lis 2013, 00:33

Witajcie - Gosia czym sie leczycie? loperamid? stoperan? czy wegiel? I co dajesz Maksiowi? U nas w posiewie Marysi wyszlo jakies dziadostwo - dostala antybiotyk. Niestety antybiotyk podaje sie prosto z lodowki i juz ja gardelko lapie:/ ale przynajmniej z pisiulą lepiej:) U mnie troche smutno poniewaz wlasciciele wycieli nam niezly numer.....szykowali mieszkanie do sprzedazy i sprzedali.... ale nie nam tylko swojemu ojcu zeby podatku dochodowego nie placil. Poinformowali nas ze za 5 lat dopiero nam moga sprzedac :/ Masakra jakas, szukamy innego mieszkania i znowu nerwy:/ W pracy mialam kilka nieprzyjemnych sytuacji z powodu nadmiaru obowiazkow, Nie wywiazalam sie z terminow i Pani dyrektor jest na mnie zla:/ na nic tlumaczenia ze mialam nadmiar obowiazkow. Co do prezentow na mIkolaja to Marysi kupuje klocki toobles i stolik oraz krzeselka z IKei. Mężowi bokserki, maszynke do golenia, kosmetyki...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość