Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: nie palę kto ze mną?

19 mar 2013, 15:31

Ja też jestem świeżą niepalącą :) a jak sobie radzicie w sytuacjach kiedy wszyscy do w kolo palą? Nie mam zupełnie problemu z palenie w pracy w domu. Ale ostatnio miałam kryzys jak wyszliśmy w Św Patryk na piwo i była sala dla palących a moi znajomi tez palili. Staram się o dziecko i bardzo chciałabym rzucić. Ale nie chce tez zrezygnować ze spotkań z przyjaciółmi. Czy macie jakieś sposoby na to? Trochę krepuję się zaproponować znajomym aby w mojej obecności nie palili :(

Awatar użytkownika
jolciaOch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 22:36

Re: nie palę kto ze mną?

24 mar 2013, 00:41

sali to może na takie wyjścia załatw sobie e-papierosa? Wiesz, wcale nie musisz używać wkładów nasączonych nikotyną. Jest mnóstwo takich liquidów, które nikotyny nie zawierają, a "pali" się je tak samo. Możesz sobie wybrać aromat, który Ci najbardziej odpowiada, np. jakiś owocowy lub czekoladowy :-D, zaciągać się i wypuszczać "dym", a tak naprawdę nie paląc :D Dobra rzecz, mówię Ci ;)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: nie palę kto ze mną?

03 kwie 2013, 12:57

sali przeczytaj książkę łatwa metoda rzucenia palenia i ciesz się tym, że znajomi się trują, tracą kasę a ty jesteś szczęśliwą niepalącą z kasą w kieszeni i wolną od nałogu :-)
co do e-papierosa u mnie nie podziałał szkoda kasy tylko, a szkoda, grunt, że na was dziewczyny działa

jolcia2617
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 paź 2012, 18:13

Re: nie palę kto ze mną?

05 kwie 2013, 23:06

Witam.Nie palę już prawie rok czasu,tyle że zaczynam juz powolutku się załamywać.Niby tutaj wszystko ok,zawsze to zaoszczędze ale moja waga ciągle pcha się do góry.Dodam że urodziłam córeczkę.Całą ciąże nie paliłam.Sporo przytyłam.Teraz raz że trudno to zrzucić a dwa nie palę a dalej tyję.Ktoś jest w podobnej sytuacji?Proszę o pomoc :-/

majka23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2013, 14:47

Re: nie palę kto ze mną?

07 kwie 2013, 14:56

Rzuciłam, więc będę wam kibicować :)

pisanka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:32

Re: nie palę kto ze mną?

25 cze 2013, 14:45

rzuciłam ponad 2 lata temu po 9 latach palenia :) czuję się cudownie :) powodzenia wszystkim palącym żeby udało się rzucić :)

ribka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2013, 20:21

Re: nie palę kto ze mną?

12 paź 2013, 20:57

A stosowałyście jakieś wspomagacze? Tabletki, plastry, gumy????

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

Re: nie palę kto ze mną?

12 paź 2013, 21:27

A stosowałyście jakieś wspomagacze? Tabletki, plastry, gumy????
ja rzucalam kilka razy i niestety :-D nici z rzucania bo nadal pale a bralam ostatnio tabletki na nie palenie - jeden dzien nie palilam odrzucalo mnie a na drugi dzien bralam tabletki i normalnie palilam wiec stwierdzilam ze nie ma sensu ich brac :-D ale w koncu musze wziac sie za siebie i rzucic mam nadzieje ze uda mi sie

tym co rzucaja palenie zycze powodzenia :-)
:-)

wiernaFanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 18 paź 2013, 11:37

Re: nie palę kto ze mną?

03 lis 2013, 01:45

Ja nigdy nie paliłam, nie palę, i palić nie będę. Mój facet ma to samo zdanie więc sami wiecie. To strata pieniędzy i zdrowia.

Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Re: nie palę kto ze mną?

23 lis 2013, 13:08

Mam sporo respektu do tych, którym udało się rzucić z własnej woli, ale w sumie niewielu chyba takich jest. Raport Style Zdrowia informuje, że większość nie daje rady. W ogóle dobrze jest na początku określić swoje predyspozycje i styl zdrowia (można zrobić test na to, jaki ma się styl zdrowia, u mnie indywidualista)- to daje możliwość poznania efektywniejszych metod radzenia sobie z nałogiem i problemami zdrowotnymi.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość