Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Znamiona!!

22 paź 2013, 12:46

na szczescie wynik wyszedł dobry nie jest to czerniak.....ale przez dwa tygodnie schudłam 4 kg i wylądowałam u psychologa....
a pani chirurg przy usuwaniu nastraszyła mnie że jest jakies wgłebienie do srodka w tym pieprzyku,jakiś naciek,i ze usunełam go w ostatniej chwili,po takich słowach jak usłyszałam myślałam że to tylko jedno......tyle nerwów,szkoda tylko że mamy takich lekarzy,którzy za dużo mówią nie znając wyniku...

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: Znamiona!!

22 paź 2013, 13:59

Najważniesze,ze znamiono usuniete i masz spokój :ico_sorki: Widzsz kochana Ty masz tak ze znamionami i piszesz,że jestes hipohondryczką ja tez moge sie taka nazwać :ico_noniewiem: Bo ja np po operacji guza przysadki,mam schizo,że i ja powinnam udac sie do psychologa,jak tylko widze na wadze,ze np mam kg więcej a moja buzia zaczyna sie zaokraglać latam jak szalona robic badanie z krwi na kortyzol mam taką panike w oczach,że moze to wrócić,ze znowu spuchne,ze ja sobie zaczynam po mału z tym nie radzić,nie jem nie usmiecham się mogłabym lezeć w łózku i patrzec w sufit,ale mi to raczej juz psycholog nie pomoże koszmar kochana wiec wiem co Ty potrafisz przezywać :ico_sorki: trzymaj sie cieplutko

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Znamiona!!

22 paź 2013, 14:21

misiu psycholog zawsze coś doradzi....mi pomógł,choc myśle że to i tak w dużej mierze zależy od nas samych,,,niestety tak to juz jest ze jak raz człowiek przez to przejdzie to potem boi sie na każdym kroku...wiem że to trudne,bo pisze tez o sobie,ale trzeba zachować jakis dystans do tego i nie doszukiwac sie złego...wiem że to bardzo trudne,ale musimy tak myśleć....choc moje nerwy na tym teraz wiele ucierpiały....podziwiam ludzi którzy walczą z cieżkimi chorobami....ja nie wiem czy bym dała radę psychiczne...

polanpola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2013, 13:55

Re: Znamiona!!

24 paź 2013, 13:57

postaraj się uspokoić i nie denerwować, nerwy w niczym ci tu nie pomogą, kochana

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Znamiona!!

30 paź 2013, 15:03

byłam u pani dermatolog i mam jeszcze jedno do usunięcia,też jest brązowo czarne,okrągłe i lekko wypukłe,ze względu na kolor i drażnienie bo jest na lini stanika muszę usunąć....
znowu bedzie stres....

a wy dziewczyny badalyscie kiedys swoje znamiona?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Znamiona!!

30 paź 2013, 16:45

nie badałam.
sprawdzam i obserwuję plamki, pieprzyki sama i jak na razie nic mnie nie niepokoiło.
Ale mam zamiar iść tylko ciągle mi nie po drodze :ico_wstydzioch:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: Znamiona!!

30 paź 2013, 16:58

aga staram sie jak moge nie mysleć o chorobie,ale nie u miem,no nie umiem i co zrobić Boze mam dość codziennie patrzec w lustro i przeglądać sie w nim i wynajdywać,na moja córke zwracam uwage nawet,ale tak czy inaczej idziemy do endokrynologa,bo brałam sterydy w ciązy i nadal je biore :ico_noniewiem: ale koleiki są baardzo długie, Nie wiem dziś juz poleciałam kortyzol zrobić i teraz zawału juz dustaje bo czekam na wynik nie radze sobie :ico_placzek:

a co do znamion byłam jakies 3 tyg temu u dermatologa,ale z włosami i przy okazji zauwazyła u mnie znamiona przegladneła je wszystkie i póki co ja nic nie mam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Znamiona!!

13 lis 2013, 13:52

Postanowiłam wziąść byka za rogi i za dwa tygodnie ide jeszcze tego usunąć,też jest taki brązowo czarny i odstający ,mam go gdzies od roku,ze względu na barwę i na to że jest na lini stanika musze usunąć,a po co czekać,chce zamknąć rok z tymi pieprzami i nie zostawiac tego na przyszły,niestety na nfz musiałabym czekac do lipca....masakra...powariowali...wiec ide 25 listopada prywatnie,koszt zabiegu 180 zł....znowu bede sie denerwowac....no i mam nadzieje że to nie bedzie nic złego....oj dziewczyny..

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Znamiona!!

25 lis 2013, 22:44

usunełam teraz czekam na wynik...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Znamiona!!

26 lis 2013, 00:27

daj znać :ico_sorki:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość