elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

19 sty 2011, 14:14

nie mam pojęcia o norwegii oprócz tego, że życie tam całkiem dobre jest, mój przyjaciel 6 lat już tam mieszka, kupił mieszkanie, pracuje, ściągnoł kobietę swoją i ona do szkoły językowej chodzi, a co trzeba załatwić to nie wiem ale możliwe że dokumenty pewne bedziecie potrzebować przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego, przynajmniej w UK często takich wymagają zwłaszcza jak są dzieci.

alwikala1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2012, 21:12

15 sty 2012, 21:30

Witam serdecznie, jestem tutaj po raz pierwszy. Chciałabym nawiązać kontakt z Polakami mieszkającymi w Grimstad lub Kristiansad - Norwegia. Mój mąż niedługo wybiera się tam do pracy.
Z forum pewnie będę korzystać rzadko, więc chętnie będę odpowiadać drogą mail-ową. Oto mój adres Link usunięty przez obsługe forum.
Bardzo dziekuję już z góry na odzew na mojego posta. Pozdrowionka z Polski. :-)
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 13:00 przez alwikala1, łącznie zmieniany 1 raz.

aska35
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2012, 10:01

10 cze 2012, 10:08

Witam :-)
Nawet nie wyobrazasz sobie ile optymizmu we mnie wlałaś;-)) ja wkrótce z dziećmi rozpoczynam swoją przygodę z Norwegią :-) mąż pracuje juz od 5 lat i wreszcie dojrzeliśmy do tego żeby przeprowadzić się tam na stałe :-) Również Grimstad będzie moim nowym miejscem pobytu;-))

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Norwegia

04 lis 2012, 10:23

witam

mój mąż obecnie poszukuje pracy za granicą i chce właśnie do Norwegii jechać
przeglądam mu oferty pracy ale z tym to różnie jest

nie wiecie może gdzie i kogo poszukują w Norwegii?

maljesionowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2013, 13:49

Re: Norwegia

29 lis 2013, 13:57

Jeśli zna język i ma jakieś konkretne umiejętności to znajdziesz pracę bezproblemowo.
A jeśli nie to lepiej się doszkolić bo takich ni czitaty ni pisaty nie umiju ale $$ chcę jest tam mnóstow.
Specjalistów brakuje zawsze i wszędzie, natomiast chętnych za duuuuuuuuuuuuuze norweskie zarobki nie.
Toteż...do boju w przygotowaniach.!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość