Awatar użytkownika
Metylda
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2013, 23:21

Fantastyka

28 lis 2013, 22:22

Kto oprócz mnie lubi fantastykę? :) I w literaturze i w filmie. Ja nawet byłam parę razy na konwentach fantastyki. Rewelacyjna rzecz.
Z książek lubię Lewisa, Tolkiena, Sapkowskiego, Dukaja, Martina, to tak z tych znanych. No i wielu innych oczywiście;) Teraz moda jest na ekranizacje największych książek fantasy, sama na wszystkie chodzę:) Ktoś też tak jest wkręcony ?:)

catwoman
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 paź 2013, 16:55

Re: Fantastyka

04 gru 2013, 14:00

Ja może nie jestem wkręcona aż tak, ale przez mojego faceta też siłą rzeczy oglądam takie filmy, czytam też książki, itp. :P Ale na konwenty raczej nie jeżdżę. ;)
Niedawno (w sumie to po pierwszej filmowej części) przeczytałam sobie Hobbita i teraz wyczekuję z niecierpliwością na drugą część filmową (czyli Pustkowie Smauga). ;) Na szczęście to już w tym miesiącu. :D
Oprócz tego, Władca Pierścieni (książki i filmy), zabrałam się swojego czasu za Wiedźmina, ale nie bardzo miałam kiedy czytać i zawiesiłam póki co, oprócz tego jakieś pomniejsze powieści różnego rodzaju w klimacie fantastyki (z tych, co pamiętam to np. cała seria Nocnego Patrolu).

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Fantastyka

06 gru 2013, 00:21

No na Hobbita też idę obowiązkowo. Wiedźmina widziałam tylko grę. A ponoć wszystko zaczęło się od serialu... Długo żyłam w nieświadomości, że powstała tylko polska gra i była pierwsza a potem była reszta. Niestety nie :P

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Fantastyka

02 sty 2014, 13:38

Z polskich oczywiście Wiedźmin, ale niestety tutaj tylko książki bo film był bardzo słaby, lepiej już wypadł serial moim zdaniem. Książki oczywiście niesamowite! Ja się mile zaskoczyłam Hobbitem, byłam ostatnio w kinie w weekend i film naprawdę robi wrażenie! Pierwsza część mnie odrobinę nudziła za dużo scen z kranoludami i ich śpiewem, natomiast w drugiej akcja jest dużo bardziej wartka i bardzo wciąga.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Fantastyka

06 sty 2014, 21:02

Niestety ekranizcja wiedxmina nie była zbyt udana w przeciwieństwie do Hobbita, który mnie zachwycił. wiem, ze inne budżety itd, ale wiedźmina też mógłby Jakcson wziąć na celownik byołby widowsiko swiatowe jak Hobbit ;)

Gabrriella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 lut 2014, 20:23

Re: Fantastyka

15 lut 2014, 18:02

Harry Potter !!! :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Fantastyka

28 mar 2014, 20:39

Bardzo lubię fantastykę. Niedawno trafiłam na bezpłatny serwis (http://www.coczytac.pl/), który przesyła na maila propozycje najlepszych książek. Dla mnie to ogromna wygoda bo nie muszę trafić czasu na kiepskie książki. Poza tym często nie wiem po jaką książkę sięgnąć i potrafię godzinami gapić się w półki w księgarni:)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Fantastyka

28 lut 2015, 17:08

Nie przepadam za fantastyką. Wolę realne historie.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Fantastyka

20 kwie 2015, 09:29

Ja szczerze kocham fantastykę i przeczytałam bardzo wiele książek w tym klimacie, najczęściej fantasy, bo jednak s-fi tak mnie nie kręci. W tym momencie połykam Niezgodną, pierwszy tom.
A tak to mogę wam polecić przede wszystkim Achaję Ziemiańskiego, są 2 serie, pierwsza to Achaja, a druga to "Pomnik cesarzowej Achai" i dzieje się 1000 lat po wydarzeniach w pierwszej. To właściwie odrębne historie. Książki napisane genialnie, akcja wartka, świetna fabuła. Naprawdę, jeśli ktoś lubi wiedźmina to to pokocha.

BonaHasek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:58

Re: Fantastyka

06 maja 2015, 21:21

Wszystkim fanom fantastyki mogę polecić starą trylogię "Fundacja" Asimova. Klasa sama w sobie.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość