Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

03 gru 2013, 22:30

dziś miałam mega dzień
ok 12 byłam na zakupach i dzwoni mi K że babka z przedszkola mu dzwoniła,że Tomuś zwija się z bólu
patrze na tel i 4 połączenia nie odebrane
oddzwoniłam i biegiem do przedszkola z wózkiem
w sali Tomuś zapłakany blado siny trzyma się za brzuch
pierwsza myśł wyrostek albo skręt kiszek
wyglądał strasznie
zeszliśmy się ubrać jeszcze go na ubikację posadziłam bo majtuchy mial zasikane całe stekał z bólu
całe szczęście Madzia spała
zebrałam myśli przypomniało mi się ,że kupki nie robił 5 dni
ostatnio ma problem z zaparciami ale nigdy az tak
brzuch cały twardy
na szczęście na przeciwko bloku mam lekarza
nie wiem jak dałam rade ale Tomka niosłam na rękach a wózek pchałam ciałem
u lekarza wyszło ,że to raczej te zaparcia
dostał recepte na syropy pomagające pracować jelitką bęzie musiał je brac nawet 6 mc
no i czopek
w domu mu podałam po 30 min wył i parł biedny a ja razem z nim
Madzia też w płacz bo obudziliśmy ją
mówię Wam cyrk na kółkach 15 min się jeszcze męczył i zrobił
ogromną twardą jak skała kupkę a potem patrze a tak krew mu leki
znów panika tel do lekarza
podobno pękła jakaś żyłka mam obserwować
ustało po kilku min
Tomuś jak odmieniony
gdyby nigdy nic uśmiechnięty poszedł do pokoiku się bawić

ręce mi opadają plecy tak samo
swoje waży

mam nadzieję,że te leki mu pomogą załatwia się tak co 4-5 dni i często się męczy biedaczek mój

piekę karpatkę pachnię w całym domu
jutro jade w odwiedziny do madeline i będziemy się objadać

Kamilka nie ważne gdzie ważne by czasem napisać i zajrzeć,ja wole to forum z sentymentu raczej, jednak wkurzyło mnie jak tak często ostatnio było nieczynne

super,że mała tak Ci przybiera

szkieletorek niestety sprawy spadkowe potrafią się ciągnąc
my też mamy dostać dom tz piętro po babci K tyle tylko,że musimy spłacić ciotkę(siostrę teściowej) ok 50 tysięcy plus odsteki puki co babka żyję i nawet nie myślę o wspólnym zamieszkaniu

włoski Madzi przecież mówiłam,że to fenomen nawet lekarka po 25 latach pracy po porodzie zdjęcia robiła bo mówiła,że takich włosów nie widziała nigdy
oby były takie gęste i lśniące zawsze :-D

jenny fotka Tomusia superowa taki duży chłopak już :ico_haha_02:

moni
dam znać na pewno ,sama jestem ciekawa co powie

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

03 gru 2013, 23:25

Szkieletorek, w Ikei faktycznie mają fajne rozwiązania i nowoczesne kuchnie, ale ceny powalają... bynajmniej mnie. Co do wykonania też bym miała obiekcje. Właśnie jakoś wykonania nie jest adekwatna do ceny.
Ja na waszym miejscu pooglądała, nawet porobiła zdjęcia a później poszłabym do jakiegoś gościa co robi kuchnie na wymiar i zorientowała sie ile by to kosztowało.
Ja jak robiłam kuchnie to właśnie tak postąpiłam. Pooglądałam, później przyjechał do nas facet z salonu kuchennego zrobił nam projekt. A później ostatecznie i tak wybraliśmy faceta co stoi u nas na targu i jeszcze policzył nam mniej. Bo ten z salonu chciał 5, 5 tyś a my daliśmy 3 200 .
A ty skąd jesteś konkretnie?
bo ja miałam gościa z : STOLARSTWO MEBLOWE Tadeusz Słonina i Synowie
Skawinki 114, 34-143 Lanckorona, woj. małopolskie
jak wpiszesz na wyszukiwarce: meble słonina to pokarze ci się ich strona

Betina współczuję problemów zdrowotnych synka, musiałaś nie źle sie wystraszyć

Jenny a jak tam u was? pewnie młody rozpieszczony na maksa :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

03 gru 2013, 23:41

nie ogarniam prania..
Ja piorę wszystkich rzeczy w jednym proszku chyba Vizir ale nie jestem pewna.Mała nie uczula więc nie dziele prania na moje czy dzieci.
dziś miałam mega dzień
Ojojoj no to sie mały męczył . Ale może więcej powinien pełnoziarnistych rzeczy jeść.
Moja jada często ciasteczka owsiane ktore sama piekę.Dodaje do nich rodzynki migdały,śliwkę suszona i wiele innych .Po tym kupki są bardzo szybkie .

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

04 gru 2013, 10:03

Hej

ja dzisiaj niezbyt przespana nocka bo Hanka mi sie gniotla cos bardzo i poplakiwala..
Zaprowadzilysmy mlodego do przedszkola i mloda spi a ja zamiast z nia to siedze.. hehe

Leona hop hop gdzie ty jestes?

Szkieletorku u mnie nie ma takiej mozliwosci nie dzielic prania bo moje strasze dziecko przychodzi tak brudne z przedszkola ze granda ... ciuchy czesto sa w ziemi bo oni tu codziennie wychodza.. nie wazne jaka pogoda.. a maz hmm ma problem z tarczyca i bardzo przepaca ubrania wiec piore osobno ...

Mam dzisiaj upiec szarlotke i zastanawiam sie jak ja to fizycznie zrobie.. maz musi zabrac do pracy.. ale on chyba za to ciasto na rekach bedzie mnie musial nosic...;/

Betina kurcze nie fajna sprawa az z tyakim zatwardzeniem.. oby sie juz nie powtorzyło.. moze dawaj mu wiecej pic zeby nie mial az takich problemow..

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

04 gru 2013, 13:37

Ja po wizycie u gina. U mnie wszystko dobrze , zrobił mi usg wszystkiego co tylko możliwe chyba- piersi tarczyca nerki dopochwowe i już sama nie wiem co jeszcze.
Lila teraz zasnęła a Martysia wstała więc raczej nie mam co liczyć na drzemkę.Mała dziś znów poszła bardzo późno spać i spała kiepsko w nocy .
Kurier zaraz powinien być u mnie.Dzis jestem przez nich oblegana bo w poniedziałek był dzień darmowej dostawy i zamówiłam wtedy dla wszystkich prezenty gwiazdkowe i Mikołajowe .
Popołudniu mam ochotę zrobić ryż zapiekany z jabłkami .Dawno nie jadłam a lubię bardzo.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

04 gru 2013, 14:10

Ja czytam ale pisac jedna reka mi sie nie chce :ico_haha_01:

Betina biedny synus. Oby jak najmniej takich akcji :ico_sorki: :ico_sorki:

Madzia czupryne ma cudna :ico_brawa_01: :-D :ico_szoking:

U nas nocki ok, ale popoludniami to mala nie spi prawie wcale

Szkieletorek a pokazesz wkoncu mlodsza corke?? :ico_oczko:

Kamilka ja planuje z Marcelem piec pierniki i domki z piernika ale tez nie wiem jak to zrobie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

04 gru 2013, 21:48

Hej w końcu udało mi się tutaj zajrzeć. Betina co za historia biedny Twój synek.
Podczytuje Was na bieżąco, ale ostatnio nie mam siły jakoś. Mój Tomek ma 3 mc, a ostatnio je 8 razy na dobę i w nocy pobudka 2 i 5, a põźniej 7, a już mi dłużej w nocy spał a tu taka odmiana. Ja też ostatnio piecze w kuchni szarlotkę też już robiłam, moją pierwszą. A mój Tomek lubi mnie obserwować w kuchni jak coś robię, mały obserwator i tak ostatnie 2 dni lepiłam pierogi, bo zrobiłam farszu za dużo, ale radość miałam z zadowolenia synka, a pierogi nawet gadały. :-D Dla mnie to wszystko nowe i faktycznie przy dziecku wszystko zmienia się. Bycie mamą bezcenne uczucie.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

06 gru 2013, 11:01

Mikołajek dla Was

Obrazek

byłam u gina ,wszystko pięknie ładnie wygojone,spirale możemy zakładać tylko muszę pozekać,radził by zrobić to podczas miesiączki bo w warunkach ambulatoryjnych bez @ będzie to dość nie przyjemne i bolesne a po co,na razie więc nastawiam się na cycownie będzie mnie regularne to zjawi się i @ to pójdę załozę ,a na razie najlepszą antykoncepcją są nasze dzieci-śpią z nami :-D

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

06 gru 2013, 11:37

Hej.
U nas dziś bardzo zimno.Mateusz pojechał dziś na wycieczke mikołajkową do chatki spełnonych marzeń.
Jego wyjazd był pod znakiem zapytania ponieważ wczoraj żle się czuł. Nos zakatarzony, bolała go głowa i gardło.Dziś twierdził że lepiej się czuje,gorączki nie miał. Tak więc pojechał. O 18 idzie na karate i tam też mają mieć jakieś niespodzianki, a w niedziele chrzestna zabiera go do kina :ico_haha_01: Przepraszam że tylko o sobie ale szybko piszę póki małemu nie znudzi się leżenie na macie
Wstawiam fotkę mojego małego Mikołajka.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

07 gru 2013, 15:59

Hej dziewczyny

lala sliczny Mikołajek :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D

Moi dzisiaj sa w kinie.. a my z Hanusia rzadzimy odpoczywamy... podsypiamy.. tatus dzis ogarnia synka..
Mikołaj u nas mozna zaliczyc do udanych.. Adas zadowolony dostal zestaw Playmobil.. siedzi i sie bawi tymi pierdolkami :ico_oczko:
Ja dostalam od meza kolczyki i naszyjnik a jemu kupilam zestaw kosmetyczny :ico_oczko:

Ja caly czas sie modle zeby byla pogoda i nie bylo takich zamieci na 20 grudnia jak bedziemy jechali na swieta do Polski.. bo ja sama tu nie zniose siedziec:(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość