Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

01 gru 2013, 22:48

Wiem co czujesz....
Eh, szkoda gadać, jedne chcą a nie mogą a inne na odwrót :ico_placzek:
Czarkiem udało Wam się za raz???
No tak się udało.

Ale się u nas porobiło, K. wrócił w piątek z pracy 2 h wcześniej z prawie 40 stopniową gorączką. Myśleliśmy, że to takie jednorazowe więc nigdzie nie jechaliśmy, dzisiaj mija 3 doba a temp. się utrzymuje - tylko spadnie o 1-2 stopnie na dwie godzinki po podaniu leku na gorączkę, żadnych innych objawów choroby. Mamy za sobą 3 wizyty na izbie przyjęć i zero pomocy z ich strony poza lekami na gorączkę i przeziębienie. Masakra jakaś. Mówię dzisiaj do lekarza, że to chyba coś nie tak, żeby tak długo się utrzymywała gorączka - a on do mnie, takie są wirusy.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

01 gru 2013, 22:54

hej
dawno mnie nie było, tzn zaglądam regularnie i czytam, ale jakoś tak weny nie miałam żeby coś napisać...

u nas w porządeczku, Filipek kochany, rośnie i coraz więcej gada, nie mogę się nim nacieszyć :ico_brawa_01: taki jest kochaniutki i w ogóle. u nas też cały czas smoczek do spania musi być. za to jest jedna znaczna zmiana, mianowicie od ok. tygodnia Filip nie śpi przez dzień. zawsze chodził spać po obiedzie na ok 2 godziny i...nagle się skończyło :ico_szoking: główna przyczyna jest taka, że po prostu długo rano śpimy (bywa że i o 10 zwlekamy się z wyra :-D ), więc trudno potem od dziecka wymagać, żeby szło na drzemkę :ico_oczko: trochę mi to dzień dezorganizuje, bo teraz muszę kombinować, jak tu np. podłogi w domu umyć :-) na pewno wyglądałoby to wszystko inaczej, gdybym pracowała i musiała co rano wcześnie wstawać - a on razem ze mną. no i trzeba się teraz przyzwyczaić do nowego rozkładu dnia.

dziś byliśmy z Filipem na zakupach i dostał już mikołajkowy prezent, tzn. pluszowego misia. jakimś cudem nie miał jeszcze własnego, a ostatnio jak tylko gdzieś dorwał jakiegoś, to wykazywał wieeelkie zainteresowanie, więc postanowiłam, że dostanie od Mikołaja :-) no i teraz śpią sobie razem - Filip i miś :-) ma też swój kalendarz adwentowy - dorwałam w tkmaxie taki piękny drewniany domek z okienkami, do których można włożyć coś słodkiego :-D

ktoś tu pytał o staranka... cóż no, szalejemy ostatnio ile się da :-D ale w poprzednim miesiącu nic z tego, i teraz czuję już, że znowu nic z tego... i powiem szczerze, że zaczynam się niepokoić :ico_noniewiem: no bo, jak to tak - jak się nie chce, to bach! i już jest, a jak mi teraz powiedzmy że zaczęło zależeć, to nagle nic?? nie rozumiem, i już mnie to wkurza :ico_placzek: i się rozczarowana czuję...

o kurcze, biniu, to nieciekawie :ico_noniewiem: no ale może faktycznie się po prostu wirus przypałętał? oby szybko przeszło...

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

02 gru 2013, 17:02

Biniu- Ola miała miesiąc temu cos podobnego, gorączkowała , 38,5- 39 stopni, nic nie pomagało, dawałam jej na zmianę co 4 godziny przeciwbólowe z dwóch grup. Trzy dni to potrwało i jak się samo zaczęło, tak się samo skończyło. Może to jakaś trzydniówka, bez wysypki???

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

02 gru 2013, 17:13

Może to jakaś trzydniówka, bez wysypki???
U dorosłego? Dzisiaj nadal gorączka a kolejny lekarz nic nie poradził a skierowania na badanie krwi nie dał bo stwierdził, że teraz organizm się przed czymś broni to napewno nie wyjdą w normie. Ręce opadają.

Czarek i ja narazie zdrowi, ciekawe ile damy radę jeżeli to wirus.
nie rozumiem, i już mnie to wkurza :ico_placzek: i się rozczarowana czuję...
Dokładnie mam takie same odczucia. A już dzisiaj jak zobaczyłam na mieście dziewczynę co z nią na sali po cesarce leżałam a ona z brzuchem, to już wogóle się we mnie zagotowało.
Coraz częściej zadręczają mnie myśli, że w czasie cesarskiego cięcia coś mi tam uszkodzili, że teraz nie mogę być w ciąży :ico_noniewiem:

Zdrówka dla wszystkich :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

02 gru 2013, 20:36

biniu- dorośli też miewają trzydniówki.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

02 gru 2013, 23:01

biniu- dorośli też miewają trzydniówki.
To mnie zastrzeliłaś..., dzięki za info :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

03 gru 2013, 16:28

dziewczyny .. cierpliwosci, napewno zaciazycie :ico_haha_02:
u nas od 3 nocy mala sie budzi w nocy i wyyyjjjeee ok godziny :ico_sorki:
u mnie mala ucina sbie drzemke ok 3 godz w ciagu dnia a jakis miesiac temu to spala 4-5 godzin w poludnie :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

06 gru 2013, 14:39

he!!!
co tu taka cisza??
weszlam sie pochwalic ze zuzi badania genetyczne wyszly super:) ale jestem szczesliwa

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

06 gru 2013, 17:46

oj nawe6t nie wiedzialam,ze miala takie badania! Super,ze wyszly ok !

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

07 gru 2013, 15:49

miala robione z tego powodu ze nie mowi ale pani genetyk powiedziala ze chyba taka jej natura i teraz wiem ze to genetyczne ale cwiczymy dalej

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość