Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

06 gru 2013, 23:43

Mamusia ale zabawek :ico_szoking: szok to na cały rok już ma :-P widać cioteczki się postarały naprawdę :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

07 gru 2013, 10:28

Mamusia wow ile prezentow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U nas na mikołajki się drobiazgi tylko daje. Prawdziwy Mikołaj przychodzi na święta :-)

Co do konika bujanego Maksio ma po Lence tez taki co wydaje dźwięki. Co prawda fioletowy ale mu nie przeszkadza kolor :ico_haha_01: no i fajnie się na nim buja wchodzi sam i buja :-)

U nas tyle śniegu :ico_zly: jak ja nie znoszę zimy :ico_zly: a do tego tak strasznie wieje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

08 gru 2013, 13:53

Hello:)

Wróciłam do Was i chyba muszę duuuużo nadrobić :ico_szoking:
Trochę ostatnio gubię się w codzienności...za dużo na głowie, za mało czasu dla rodziny...dla siebie wcale :ico_placzek:

No ale wiedzę że temat Mikołajkowy w toku:)
U nas były słodycze, dla Tymka samoczytająca się książka o Mikołaju a dla Joli gra w małego chirurga:)
Teraz biało za oknami...Tymcio śpi, mąż na piłce, Jola w ogrodzie tworzy anioły w śniegu a ja spokojnie gotuję obiadek i odpoczywam...
Chciałabym, żeby ta sielanka wiecznie trwała.

Ok...lecę Was poczytać:)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

08 gru 2013, 15:59

Kasia ale bogaty ten Mikołaj u Was był :ico_szoking:
Gwiazdor też taki obfity?
U nas tak jak u Gosi...Mikołaj przynosi drobiazgi...głównie słodycze.

Gosia jak teściowa? Żeby się okazało, że to łagodny udar :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Akurat na święta :ico_olaboga:

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

08 gru 2013, 16:21

Sto lat Was nie czytałam ,idę nadrobić
Czas zapiernicza jak szalony, zmieniłam w koncu zdjęcie w podpisie bo jeszcze wakacje tam trwały u mnie :ico_oczko:
Postaram się w koncu coś napisać jak doczytam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

08 gru 2013, 17:46

Kasia ale bogaty ten Mikołaj u Was był :ico_szoking:
Gwiazdor też taki obfity?
od Ns to prezent na lata wiadomo... ale gwiazdka od Nas skromn a od teściów mam coś kupić za 200zł dla Kai dla siebie i dla M w sumie 600zł dają a ja nie wiem co kupić :ico_olaboga: Kaja ma wszystko a nawet już za dużo... no i wymyśliłam taki wózek i do tego jakąś lalkę http://allegro.pl/wozek-dla-lalek-myszk ... 52957.html a dla siebie nie wiem ehhh.. a M niech se kupi co chce...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

08 gru 2013, 19:57

Marta Ciebie to chyba na dłużej wcięło jeszcze niż mnie :ico_haha_01:
Fajne zdjęcie:) Agatka ma cudowne oczka...taki błękit :ico_brawa_01: Synuś też przystojniak :ico_oczko:

Kasia wózek i lala to super pomysł. Pamiętam że Jola swój pierwszy wózek dostała od zająca jak miała 1,3 roku i tak słodko wyglądała...taka malutka mamuśka :ico_haha_01:
A sobie może jakieś perfumy?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

08 gru 2013, 21:35

A sobie może jakieś perfumy?
W tym rzecz, ze ja mam sporo perfum... mam lacoste, mam 2 rodzaje z Yves rocher i jeszcze niebieską lacostę i chanel chance i lancome :-D i ejeszcze jakieś 2 podróby :-P co chwilę to dostanę to święta a ja tak mało się psikam bo do pracy nie chodzę a z domu to raz na miesiąc wychodzę do znajomych :-P to nie mam się gdzie psikać :-P

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

08 gru 2013, 22:38

Kasiala a Ty jeszcze masz gdzie trzymać te wszystkie zabawki? Bo wy w jednym pokoju mieszkacie prawda? Pamiętam jaki problem był z Tomka zabawkami wiecznie syf. A wózek super wygląda :ico_brawa_01: a dla siebie jak nie chcesz perfum to może jakieś kosmetyki albo ubranie.

Marta już się witałam, mam nadzieję że na dłużej zawitasz :ico_sorki: :ico_sorki:

Gosia niestety u teściowej to nie udar :ico_placzek: wykryli jej guza mózgu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: teraz liczymy, ze to nie złośliwy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Straszne jednego dnia wszystko w porządku dobrze się czujesz drugiego takie coś :ico_olaboga: :ico_placzek:

A gdzie Madleine wsiąkła?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

09 gru 2013, 01:09

a Ty jeszcze masz gdzie trzymać te wszystkie zabawki? Bo wy w jednym pokoju mieszkacie prawda?
No niestety w jednym pokoju a zabwaki są w cąłym domu bo w naszym się oczywiście niemiszczą... jeden pokój jest tak zwany gospodarczy tam teściu ma komputer i tam pracuje i tam trzymam wózek. sanki i jakieś zabawki w dużym pokoju czyli teściów jest stolik z krzesełkami, stolik edukacyjny, słoń co wyrzuca piłki, jakieś puzzle, kredki, kolorowanki itp... no a cała masa u Nas typu klocki, grzechotki, pluszaki itp na prawdę jest tego w cholerę!!! ale na szczęscie jest ten pokój gospodarczy ala gabinet teścia więc to Nas ratuje :-) No u mnie tak akurat się skąłda ze wszystko mam na koniec roku bo 25 listopada mam imieniny i zawsze dostaje kasę np teraz w sumie zebrałam 550zł i kupiłam ciuchy, kosmetyki i dla Kai coś :-P późneij 22 grudnia mam urodziny i też zawsze 400-500zł dostaję w sumie a za 2 dni gwiazdka... dla tego zawsze mam problem co sobie kupić... no ale nie nudzę tymi pustymi problemami... coś wymyślę póki co myslę nad grillem elektrycznym albo gofrownicą i czymś jeszcze :-)

Marta odzywaj się częśćiej do Nas :-)

ja włąśnie skończyłam oglądać Kac Vegas III :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość