gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 gru 2013, 10:57

Mamusia a do kiedy musicie opuścić mieszkanie? A tego mieszkania to szukacie do kupna czy wynajmu?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 gru 2013, 11:17

U Marcinka z tego zalegania sluzu wylęgło się zapalenie oskrzeli w piątek,ale od razu dostal inhalacje z nebbuda i zastrzyki.niestety bardzo bolesne( kiedys dawano do nich zaniczulenie) Serce pęka normalnie,jak on krzyczy,tak bardzo placze i tak bardzo sie boi jak wychodzimy z domu bo już wie po co :( jutro ostatnie 2 zastrzyki...ale niestety charczy mu dalej,choc oskrzela juz chyba czzyste.Ale flegma zalega nadal,juz nie wiem czy to alergiczne,czy do pulmonologa isc...bo on kaszlec nie chce nawet;/a jak nie bedzie tego odkaszliwal to znowu mu sie cos rozwinie.

Do tego Kamil ma mega zapalenie jamy ustnej,normalnie rany mu sie zrobily;/dzis robił wymaz i wyniki w piątek,ale boli go bardzo ;/A on oczywiscie diagnoza w google i zaraz jakies nowotwory wyczytal;/masakra....wiec stresów teraz troche jest :(

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 gru 2013, 11:23

Madleine, pamiętaj, że nebbudu nie można łączyć z innymi lekami ( np. berodualem) i nie można go rozrzedzać solą

Zdrówka dla Was :)

Mamusia, głowa do góry!!!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 gru 2013, 11:26

Madleine, pamiętaj, że nebbudu nie można łączyć z innymi lekami ( np. berodualem) i nie można go rozrzedzać solą

Zdrówka dla Was :)

Mamusia, głowa do góry!!!
Nam te inhalacje robią w przychodni i niczym nie rozrzedzają :) Dostaje czysty nebbud i zastrzyki plus flegamine w syropie to wszystko :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 gru 2013, 13:28

Hej, ale tu chorobowo :ico_olaboga: Biedny Marcinek :ico_pocieszyciel:

Mnie też coś męczy. Od dwóch tygodni poboluje mnie żołądek, czasami kończy się małymi wymiotami ale dziś w nocy był jakiś armagedon. Od godziny 1-5 nie zmrużyłam oka. Przesiedziałam w toalecie i przeleżałam na chodniku łazienkowym :ico_olaboga:
Nie wiem co mi jest ale po prostu mdlałam z osłabiebia :ico_szoking:
Teraz jest ciut lepiej, ale mam dziś wolne i dopiero idę na nockę i planowałam myć okna ale nie mam siły :ico_noniewiem:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

16 gru 2013, 14:00

Quanchita, współczuję...
Ja też miałam ostatnie takie dwa tygodnie pełne wrażeń, nerwów i też miałam ciągłe mdłości, aż już nawet zaczęłam podejrzewać, że tfu tfu w ciąży jestem, ale zrobiłam test i na szczęście nie :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

17 gru 2013, 13:53

rzeczywiście strasznie chorobowo :ico_olaboga:

madleine
co do odkrztuszania Maksiowi bardzo pomogły inhalacje z mucosolvanu i soli fizjologicznej, miał też z berudualem. I ja brałam go na kolana i na piłce takiej dużej skakałam z nim bardzo ładnie po tym odkrztuszał. Bo po samych zastrzykach nic nie pomogło. Może powinniście kupić taki inhalator jak daje robić Marcinek i wtedy by odkrztuszał.

Gosia Ty do lekarza idź a nie za okna się bierzesz :ico_olaboga:

Teściowa właśnie ma operację :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

17 gru 2013, 13:57

Gosiu inhalujeny marcinka.najpierw nebbudem a dzis wlasnie dostal mucosolvan,oby pomoglo

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

24 gru 2013, 23:20

Kochane!!! Zdrowych, Wesołych, Radosnych, Szczęsliwych w rodzinnej atmosferze w ogóel wszystkiego naj!!! Zycze na te Święta!!!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Dzieciaczki - Lato - Jesień 2012

24 gru 2013, 23:36

witajcie- jak po wigilii? duzo prezentow? Marysi kupilam konika na biegunach= jest przeszczesliwa. A ogolnie to mamy problemy:( do cialka wbily sie jej krysztalki nadmanganianu potasu i nie mozemy jej tego usunac:( chyba weszlo pod naskorek:( szoruje, daje kwasy i nic- lekarz sam nie wiedzial co zrobic...radzil chirurgicznie usunac jak nie zejdzie od tarcia. Poza tym chyba mamy grzybka po antybiotyku placze jak ma sikac. Dostalismy lek na odgrzybienie, smaruje ja clotrymazolem ale nic nie pomaga:(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość