Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Chorwacja

03 sty 2014, 16:15

my :)

tyle tylko że po raz pierwszy i szukam od 2 dni ofert ciekawych i zastsanawiam się nad miejscowością
każda ma swój urok :)
gdzie polecacie wyjazd z dziećmi?
i czy warto jechać w 2 połowie maja czy lepiej w pełnym sezonie czy też we wrześniu?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Chorwacja

03 sty 2014, 17:32

gdzie polecacie wyjazd z dziećmi?
i czy warto jechać w 2 połowie maja czy lepiej w pełnym sezonie czy też we wrześniu?
wszystko zależy od tego co lubicie. Czy miejsca ciche i spokojne czy miejsca tętniące życiem z tłumem ludzi.
My preferujemy to pierwsze.
Do tego będziesz jechać z maleństwem a nie oszukujmy się temperatury są wysokie :-) więc dla was lepszym rozwiązaniem byłby wyjazd po za sezonem. Poza sezonem też ceny są dużo bardziej konkurencyjne.

podeślę ci na priv namiary tam gdzie my bylismy i teraz chcemy jechac ponownie.
Jedziemy w sumie na dwa tygodnie do Chorwacji i chcieliśmy na jeden tydzień tam gdzie już byliśmy - zakochaliśmy się w tym miejscu :-) a drugi tydzień gdzieś w inne miejsce. I też szukam jakiegoś fajnego noclegu ale jakoś mi nic nie podchodzi :ico_oczko:

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Chorwacja

18 lut 2015, 13:27

Jeszcze nigdy nie byłam w Chorwacji, ale kto wie. Może kiedyś mi się uda :D

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Chorwacja

18 lut 2015, 15:09

Chorwacja nie jest dużo droższa niż polskie morze, więc warto sprawdzić.

aaniakkk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2015, 16:07

Re: Chorwacja

25 wrz 2015, 16:27

W niektórych przypadkach Chorwacja wychodzi nawet taniej niż polskie morze. Warto zorganizować taki wyjazd na własną rękę.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Chorwacja

27 wrz 2015, 03:42

Moim zdaniem koszty są porównywalne. Pytanie co wolimy - kisić się na brudnej plaży nad Bałtykiem czy dołożyć parę groszy i coś fajnego przeżyć i zobaczyć. Ja tam bym wybrała to drugie, bo Chorwacja słynie z przepięknych widoków i ma przy tym smaczną kuchnię. Tym bardziej, że jak dobrze poszukać - Itaka miewa na ten kierunek naprawdę dobre lasty i wtedy - rzeczywiście - Bałtyk może okazać się droższy. Zwłaszcza, jeżeli jedziemy całą rodziną. ;)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Chorwacja

28 wrz 2015, 15:39

Patrzyłam ich oferty i nie tylko last minutes wychodzi nieźle. Zwykłe oferty też. Patrzyłam akurat z terminem na listopad bo wtedy będę miała trochę wolnego i zapowiada się ciekawie: zabytki, przyroda i krajobrazy ;) http://www.itaka.pl/nasze-kierunki/chorwacja.html

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Chorwacja

30 wrz 2015, 02:15

Tak, tylko zwróć uwagę zawsze na to, co w tej cenie jaka Ci się pokazuje masz. Z tego co wiem, do tej ceny jaką widzisz, a faktycznie jest niezła, doliczyć musisz bilety wstępu do tych wszystkich atrakcji. Druga sprawa - musiałabyś dopytać, ale z tego co widzę w tej ofercie, ostatnie terminy są na październik. Oni chyba nie mają Chorwacji poza sezonem letnim.

Z objazdówek w listopadzie, to w dobrej cenie widziałam Paryż i zamki nad Loarą. Niecały 1000 zł w lastach, a normalnie ok. 1500.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Chorwacja

30 wrz 2015, 20:17

Może uda mi się męża namówić jednak na te terminy październikowe. Zimno strasznie się zrobiło i tak szaro a my mamy jeszcze troche wolnego do wykorzystania. Dziecko tez jak tydzien szkoły oposci to świat się nie zawali. Na co jeszcze powinniśmy zwrócic uwagę? Leciałas od nich w tamtym kierunku?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Chorwacja

12 lis 2015, 21:41

Widzę, że Chorwacji na wczasy jako takie nie proponują w Itace, ale mają naprawdę fajne wycieczki i w bardzo przyjemnych cenach. Wybraliście coś? :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość