Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Jakie pieluszki jednorazowe?

11 lut 2013, 19:14

Jakich pieluszek jednorazowych używacie? na co najbardziej zwracacie uwagę? ja się ostatnio przekonałam że nie trzeba naprawdę wydawać wielkich sum aby mieć dobrą pieluszkę, dobrą dla dziecka.

lilo

Re: Jakie pieluszki jednorazowe?

11 lut 2013, 19:42

Tutaj masz taki wątek http://naobcasach.pl/forum/jakich-pielu ... t7891.html

Jak napisałaś - pieluszki mają być dobre dla dziecka - każde dziecko ma inną skórę i może inaczej tolerować daną pieluchę.

Nie ma uniwersalnie najlepszych pieluch.

tikitiki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2013, 01:48

Re: Jakie pieluszki jednorazowe?

12 kwie 2013, 02:22

Jakich pieluszek jednorazowych używacie? na co najbardziej zwracacie uwagę? ja się ostatnio przekonałam że nie trzeba naprawdę wydawać wielkich sum aby mieć dobrą pieluszkę, dobrą dla dziecka.
1. Używam Greenty
2. Przede wszystkim zwracam uwagę na jakość , wykonanie i chłonność.
Oczywiście zgadzam się z Tobą,że nie trzeba wydawać wielkich sum jednak nie każdemu podpasują te pieluszki z niższej półki cenowej :( biorąc pod uwagę fakt,że za pieluszki i tak płaciłam dużo postanowiłam przejść na coś lepszego, coś co w końcu spełni moje oczekiwania i jednocześnie nie zje całej zawartości portfela , znalazłam świetną alternatywę, cenowo zbliżoną do pampersów ze średniej półki cenowej jakością zaś przebijającą tę najwyższą i szczerze je polecam :)

franka66
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2013, 13:52

Re: Jakie pieluszki jednorazowe?

31 maja 2013, 18:27

My od noworodka używaliśmy pieluch z Rossmanna. Do czasu. Pewnego dnia zaczęły się pojawiać brzydkie krostki, wręcz ropne, pediatra powiedziała nam że często dzieciaki mają przy tych pieluchach takie problemy. Końcówkę, przed od-pieluchowaniem spędzaliśmy w oryginalnych Pampersach, bo tylko tak nie było krostek. Do tych nigdy nie maiłam zastrzeżeń, poza ceną :)

Babystore24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:12

Re: Jakie pieluszki jednorazowe?

28 sie 2013, 14:46

My używamy pampersów i póki co nie zawiodłam się na nich,przynajmniej nie powodują odparzeń na skórze naszego dziecka i uważam ze tutaj warto dopłacić tych kilka zł i cieszyć się ich dobrą jakością. Można spokojnie szukac w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych z artykułami dla dzieci.

dagmarka90k
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2014, 15:22

Re: Jakie pieluszki jednorazowe?

14 sty 2014, 15:32

u nas doskonale sprawdzają się pieluszki Dada z Biedronki - szeroka rozmiarówka, trwałe, bez odparzeń, no i ekonomiczne -tanie ;)

samiljanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2014, 14:51

Re: Jakie pieluszki jednorazowe?

04 lut 2014, 15:00

Zgadzam się, te z Biedronki są naprawdę dobre, i to za taką cenę!

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Jakie pieluszki jednorazowe?

18 maja 2014, 20:22

Również używaliśmy Dady z Biedronki:) Te pieluszki są świetne a cena bardzo atrakcyjna. Teraz zastanawiam się nad zakupem pieluch ekologicznych z http://www.lulajbaby.com/ Używałyście kiedyś takich? Są to pieluszki wielorazowe więc musiałabym kupić ich spory zapas ...jak sądzicie ile kupić?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Jakie pieluszki jednorazowe?

10 lip 2014, 12:22

tez dada

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość