Katherine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2009, 23:01

Re: Podróż poślubna

26 cze 2013, 16:21

Wow! Ja też bym wolała w sumie jakieś egzotyki w październiku i zwiedzanie odległych miejsc niż Turcja i leżenie plackiem przez 2 tygodnie np. Jak na razie ślub za trzy miesiące a jeszcze przed nim wieczór panieński ;-) Ale nie taki zwykły, tylko moja druhna trafiła na tekst dziewczyny link usunięty przez moderatora i przesłała mi w ramach opinii - oczywiście przez to nie będzie to niespodzianką, ale za to strasznie mi się pomysł ze spa spodobał i się nie mogę doczekać (nigdy nie byłam!) ;-)
No i muszę zacząć myśleć o tej podróży właśnie... Myślałam nad jakąś Tajlandią albo Indiami...

maljesionowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2013, 13:49

Re: Podróż poślubna

29 lis 2013, 14:00

Kiedyś wybrałam się do Norwegii autostopem.
W czasie kiedy były białe noce czyli akurat środek lata.
Coś wspaniałego. Dni niekończące się, noce....nie ma nocy.
Fiordy, lasy ,renifery (to oczywiście na północy)
Ryby łowione w tej lodowatej wodzie z fiordów.
No i cudowne krajobrazy.

Może tam spróbujecie?

maladi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 14 wrz 2013, 18:46

Re: Podróż poślubna

04 lut 2014, 19:32

Marzy mi się podróż poslubna do Paryża :)

Ollga
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 28 wrz 2013, 17:08

Re: Podróż poślubna

25 mar 2014, 17:01

Uwielbiam Paryż, tylko tam teraz powietrze kiepskie.

MisiaMonisia123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2014, 21:03

Re: Podróż poślubna

05 maja 2014, 21:32

My byliśmy na Teneryfie :) Chętnie pojechałabym jeszcze raz, ale drogo tam :/

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Podróż poślubna

13 maja 2014, 20:17

Portugalia, Hiszpania -to są moje ulubione kierunki.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Podróż poślubna

02 lip 2014, 10:10

Moim zdaniem warto jest zastanowić się nad egzotycznym kierunkiem .Podróż poślubna jest czymś wyjątkowym - warto jest wspominać ją bardzo miło.
Ja mogę na przykład polecić Dominikanę: http://www.qtravel.pl/inspiracje/punta- ... kana-id199 - mimo,że jest to bardzo egzotyczne miejsce wczasy wcale nie są takie drogie (porównywalnie do wczasów w lepszych hotelach w Europie).
Byłam tam dwa lata temu z mężem i są to jedne z najfajniejszych wczasów na których byłam. Wspaniałe plaże, sypki piasek i luksusowe kurorty.
Można się rozmarzyć.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Podróż poślubna

02 lip 2014, 10:10

Moim zdaniem warto jest zastanowić się nad egzotycznym kierunkiem .Podróż poślubna jest czymś wyjątkowym - warto jest wspominać ją bardzo miło.
Ja mogę na przykład polecić Dominikanę: http://www.qtravel.pl/inspiracje/punta- ... kana-id199 - mimo,że jest to bardzo egzotyczne miejsce wczasy wcale nie są takie drogie (porównywalnie do wczasów w lepszych hotelach w Europie).
Byłam tam dwa lata temu z mężem i są to jedne z najfajniejszych wczasów na których byłam. Wspaniałe plaże, sypki piasek i luksusowe kurorty.
Można się rozmarzyć.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Podróż poślubna

08 lip 2014, 17:25

Mam podobne zdanie na ten temat i z tego co widze to np w październiku czy listopadzie można taniej polecieć np: na 2 tygodnie do Turcji i zwiedzić wiele zabytków,ewentualnie magiczna Grecja- tam sama chciałbym sie udać na wakacje:)

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Podróż poślubna

16 lip 2014, 16:56

jest wiele pięknych miejsc, które warto odwiedzić:) warto się zastanowić czy się chce tylko odpocząć na leżaku czy też zwiedzać :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość