Kaja225
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:17

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

06 sty 2014, 14:06

Bardzo dobrze jest zacząć już od przedszkola... dzieci uczą się przez zabawę ;)

ala90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 14 sty 2014, 10:54

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

14 sty 2014, 11:03

Bardzo dobry pomysł! Osobiście uważam, że dziecko powinno mieć kontakt z językami jak najszybciej, głównie poprzez zabawę, będzie dawało mu to radość a w główce coś zostanie :) Jako tłumacz widzę, że znajomość języków jest niezwykle przydatna!

spijzdrowo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2014, 13:19

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

14 sty 2014, 13:30

Moim zdaniem to super pomysł. Dzieci w młodym wieku bardzo szybko łapią nowe słowa. Wiemy jak ważna jest dzisiaj znajomość języków obcych, chociażby podczas szukania dobrze płatnej pracy. Moje dzieci od małego będą miały do czynienia z dwoma językami:)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

14 sty 2014, 15:09

Witam:)

Ja uważam że tak, tyle że zajęcia z dziećmi powinny być prowadzone z osobami specjalnie do tego przeszkolonymi. Bo dzieci choć zapamiętują to często jest tak, a przynajmniej ja się z tym spotkałam, że jest z nimi wałkowane jedno i to samo w kółko.
tak! i to moją irytowało - co prawda nie pamietala wszystkiego, ale było to dla niej nudne :/

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

14 sty 2014, 16:13

Myślę, ze jak najbardziej ale musi być uczony w jakiś fajny sposób, moje przedszkolaki uwielbiają te zajęcia, gdyby nie ang. i basen to nie chciałby wcale chodzić do przedszkola ;-) :ico_pranko:

maladi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 14 wrz 2013, 18:46

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

04 lut 2014, 21:03

Angielski dla dzieci to bardzo dobry pomysł!

trishaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2014, 15:46

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

06 lut 2014, 15:50

jak najbardziej dobry, niech już od małego, przez zabawę, oswajają się z językiem!

Aleksandra1982
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2014, 12:51

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

23 paź 2014, 14:27

Uczyć malucha każdego języka obcego można uczyć w domu. Nie jest to tak na prawdę wielka sztuka.Nawet jeśli rodzic nie zna języków,sam może trochę się przy tym podszkolić. Teraz w internecie można znaleźć tyle darmowych materiałów do nauki małych dzieci,że każdy rodzic sobie bez problemu poradzi.

gosiagosia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:39

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

29 paź 2014, 11:13

Moim zdaniem dzieciaki powinny uczyć się obcych języków od najmłodszych lat, bo wtedy szybciej przyswajają wiedzę. Oczywiście musi być to w ciekawy sposób rozwiązane. Fajnym rozwiązaniem są też obozy językowe http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_dzie ... _mlodziezy/ , myślę, że tam dzieciaki uczą się, a przy okazji dobrze się bawią :)

Wawrinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 21 lis 2014, 13:57

Re: Język angielski dla dzieci - dobry pomysł?

08 gru 2014, 14:13

Warto uczyć dzieci języków obcych od najmłodszych lat - wtedy kiedy nawet nie wiedzą, ze to jest nauka, tylko zabawa. Najlepiej jak to robi native speaker, oczywiście z odpowiednimi kwalifikacjami.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość