Madziisz

Sen, znaczenie snu.

24 gru 2012, 22:28

Ostatnio ciągle śni mi się, że ktoś chce mnie zabić, przynajmniej 2 razy w tygodniu. Dzisiaj snilo mi się, że chodziłam po jakimś zamku i strzelali do mnie a ja uciekałam nagle im została ostatnia amunicja i stali na przeciwko mnie i jak juz mieli strzelic obudziłam się.

kammila
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 mar 2013, 00:21

Re: Sen, znaczenie snu.

05 mar 2013, 11:20

Wydaje mi się, że to może symbolizować Twoją podosobowość, której do końca nie akceptujesz i spychasz w nieświadomość, przez co tracisz nad nią kontrolę i ona obraca się przeciw Tobie i ukazuje się w snach w postaci wrogów, którzy czyhają na Twoje życie. Poczytaj sobie o metodzie Voice Dialogue, bardzo zmienia perspektywę na wiele spraw ;)

MagdalenaF
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 sie 2013, 09:31

Re: Sen, znaczenie snu.

14 sie 2013, 18:10

Sny to faktycznie głównie nasza podświadomośc - wszystko co w nich znajdujemy mowi o nas więcej niz rodzina i najlepsi przyjaciele, sny to taki nasz wewnętrzny drogowskaz ;-)

wiernaFanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 18 paź 2013, 11:37

Re: Sen, znaczenie snu.

05 lut 2014, 16:24

Ja mam wiele takich snów i jakoś się nimi nie przejmuję. Poza tym dla każdego z nas ten sam przedmiot może mieć różną symbolikę nie da się powiedzieć co dla każdego znaczy dana rzecz

morela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2014, 13:18

Re: Sen, znaczenie snu.

16 mar 2014, 13:22

wierzycie w senniki?

Marlenka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 mar 2014, 10:41

Re: Sen, znaczenie snu.

05 kwie 2014, 13:52

Nie wierzę w senniki. Wierzę jedynie, że są osoby które rzeczywiście potrafią interpretować sny. Moja babcia np. była w tym świetna. Zawsze przed pójściem na ważny egzamin pytałam czy zdam i zawsze jej słowa się sprawdzały. Gdy miało pójść coś nie tak, babcia mówiła mi ze nic jej się nie śniło a gdy się okazało że mam poprawkę to zdradzała mi że miała zły sen ale nie chciała mi nic mówić żebym się nie zasugerowała.

Awatar użytkownika
envee
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 26 mar 2014, 12:02

Re: Sen, znaczenie snu.

07 kwie 2014, 15:16

Mnie się ciągle śni, że jestem w podróży, ale to raczej nie znaczy nic oprócz tego, że bardzo chcę wyjechać... :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość