2526monika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2013, 22:15

Czy to ciaza? Prosze o pomoc

26 lis 2013, 22:18

Witam wszystkie mamy i od razu prosze aby nie krytykowano mnie za to,ze pisze to pytanie na tym forum ale chce Was zapytac i mam nadzieje,ze uzyskam odpowiedz. Ostatni okres mialam 7 listopada (dostalam go o 5 dni za wczesnie) i w sobote kochalam sie ze swoim mezem a mialam dni plodne. Jednak juz od tygodnia pobolewaly mnie piersi i podbrzusze, jakbym miala dostac ponownie wczesniej okres i od wczoraj mam nieduze plamienie takie jak na koniec okresu polaczone ze sluzem. Piersi bola mnie strasznie i podbrzusze czasami pobolewa czy to mozliwe,ze zaszlam w ciaze ale w zwiazku z tym,ze przed kolejna miesiaczka i stad sa te plamienia? na test jest niestety za wczesnie... Bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam

karolinawitus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2013, 10:43

Re: Czy to ciaza? Prosze o pomoc

27 lis 2013, 10:47

Witam. Jeżeli były to dni płodne, to jest 50% szans na ciążę. Ale radzę nie panikować, bo praktycznie wszystkie wczesne objawy ciąży są niemalże identyczne jak objawy zbliżającego się okresu. Prowadzisz może obserwację temperatury ciała?

2526monika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2013, 22:15

Re: Czy to ciaza? Prosze o pomoc

27 lis 2013, 11:16

Nie obserwuje temperatury ciala. Plamienie dzis ustalo, za to pojawil sie sluz. Bol piersi pozostal. Poprostu nigdy nie mialam takich plamien przed okresem lub w czasie owulacji lub po i dlatego mnie to dziwi i chcialam wiedziec czy ktoras z przyszlych lub obecnych mam tak miala, poniewaz testu nie moge jeszcze zrobic :( dlatego bede ogromnie wdzieczna za odpowiedzi

2526monika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2013, 22:15

Re: Czy to ciaza? Prosze o pomoc

27 lis 2013, 15:02

Naprawde kobietki zadna z Was nie byla w podobnej sytuacji??

zofiufka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2014, 14:51

Re: Czy to ciaza? Prosze o pomoc

11 lut 2014, 15:00

heeej! nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją ;/ i co, jest to ciąża? :)

Norbert717
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 06 maja 2014, 22:09

Re: Czy to ciaza? Prosze o pomoc

02 cze 2014, 10:00

Trudno jednoznacznie stwierdzić, zacznij dbać o siebie

Pozdrawiam
Norbert - Portal Dzieciaki z klasą

marekwisniewski0
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 cze 2014, 12:17

Re: Czy to ciaza? Prosze o pomoc

03 cze 2014, 12:28

Zrób test ciążowy tylko wtedy bęzie można na 100% ocenić czy to ciąża.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Czy to ciaza? Prosze o pomoc

19 sie 2014, 15:11

Też bym najbardziej poleciła wykonanie testu ciążowego, chociaż niestety wiele dziewczyn nie wie jak go prawidłowo wykonywać. Polecam poczytać sobie ten artykuł, w którym wyjaśniono kiedy test ciążowy jest wiarygodny. Jednak trzeba zwracać uwagę na te zasady, bo wtedy zwiększamy prawdopodobieństwo jego skuteczności praktycznie do 100%, a jednak błedny wynik może być dużym problemem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość