Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: zakupoholizm!!

11 lut 2013, 11:29

Dzięki za namiar,może się kiedyś przydać. A poza tym co do bielizny to najpierw wolę przymierzyć w sklepie stacjonarnym i ewentualnie potem zamówić przez internet.,gdzie wyniesie nas to zdecydowanie taniej.

lilo

Re: zakupoholizm!!

12 lut 2013, 17:56

zamawiam przez internet ze strony alejabielizny.pl . Jest o wiele taniej a do tego taka sama super jakosc odziezy. Jestem bardzo zadowolona.
Kasixa dziwne by było jakbyś nie była zadowolona z własnego sklepu...... Mam nadzieję że przynajmniej nie wysyłasz sobie sama pocztą co........?

lilo

Re: zakupoholizm!!

12 lut 2013, 22:00

Może fajnie by było jakbyś nam przybliżyła tą problematykę a nie wpadała tylko spam roznosić i sobie reklamę robić....

patrycjap666
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2013, 21:21

Re: zakupoholizm!!

14 kwie 2013, 21:29

Dziewczyny, jeśli sporo kupujecie, zwłaszcza przez Internet, to zapraszam do wypełnienia mojej ankiety, która posłuży mi do analizy zjawiska shoppingu internetowego w pracy magisterskiej. Oczywiście ankieta jest anonimowa. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

https://docs.google.com/forms/d/1kkv_9a ... c/viewform

crosswomen
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2013, 10:39

Re: zakupoholizm!!

15 kwie 2013, 15:24

co myślicie o takich torebkach na wiosne? http://kochamstyl.pl/modne-torby-na-wiosne/ :-) :-) :-) :-)

rosemary
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2013, 23:51

Re: zakupoholizm!!

26 sie 2013, 23:53

Fundacja Inspiratornia realizuje Tydzień Porad Prawnych dla osób mających problemy prawne w związku z uzależnieniem od zakupów i hazardu.
Porady będą realizowane w Warszawie w dniach 5 - 11 października i będzie można je otrzymać podczas spotkania bezpośredniego, jak i poprzez e-mail.

-Wszyscy zadłużeni będą mogli zasięgnąć porady prawnej: jak negocjować zadłużenie z bankiem, jak uzyskać możliwość podzielenia długu na raty, jak uzyskać odroczenie spłaty kredytu etc.- mówi Maja Ruszpel, Prezes Fundacji Inspiratornia.

W ramach oferowanej pomocy przekazane zostaną informacje zgodnie z obowiązującym stanem prawnym. Porad udzielać będzie doświadczona prawniczka, Agnieszka Sieniawska, prowadzącą od 4 lat Biuro Praw Osób Uzależnionych.

-Zachęcamy do kontaktu z nami już od 1 września i umawiania się na wizyty lub kontakt. – mówi prawniczka - Z racji ograniczonego czasu trwania projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapytania oraz zapisy na spotkanie należy przesyłać na adres e-mail maja.ruszpel@gazeta.pl
Kampania informacyjna Fundacji Inspiratornia jest współfinansowana ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia
www.facebook.com/behawioralnie_racjonalnie


TELEFON ZAUFANIA: 0 801 889 880

Fabrik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2013, 19:48

Re: zakupoholizm!!

10 paź 2013, 15:10

Chyba każda z nas jest w jakimś stopniu poddana zakupoholizmowi i nie ma w tym nic dziwnego,wszyscy lubią kupować,szczególnie jeżeli to nas akurat interesuje i możemy mieć daną rzecz taniej. Ważne aby wyczuć granice i nie przesadzić pod żadnym względem.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: zakupoholizm!!

11 sty 2014, 08:17

co myślicie o takich torebkach na wiosne? http://kochamstyl.pl/modne-torby-na-wiosne/ :-) :-) :-) :-)
Kochana, coś ten link nie działa, a ja zawsze lubię popatrzeć na różne torebki, najchętniej w tym sklepie , bo mają naprawdę duży wybór nie tylko nowych, ale i używanych.

wiernaFanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 18 paź 2013, 11:37

Re: zakupoholizm!!

16 sty 2014, 15:01

co myślicie o takich torebkach na wiosne? http://kochamstyl.pl/modne-torby-na-wiosne/ :-) :-) :-) :-)
Kochana, coś ten link nie działa, a ja zawsze lubię popatrzeć na różne torebki, najchętniej w tym sklepie , bo mają naprawdę duży wybór nie tylko nowych, ale i używanych.
dużo tu torebek w całkiem niezłych cenach

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: zakupoholizm!!

13 lut 2014, 12:54

Info dla dziewczyn z Warszawy - w tą sobotę 15 luty w Blue City będzie Noc zakupów, czyli szaleństwo do północy ;) Mają być też specjalne promocje, czyli ja będę na pewno! :D

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość