chantall
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 05 kwie 2009, 16:34

21 mar 2011, 11:47

chyba tak, a jak będą już wyniki to podzielę się spostrzeżeniami:)
Wiadomo, że każdy zwraca uwagę na co innego, dla jednych liczy się przede wszystkim cena, dla drugich jakość, czy szybkość wykonania usługi. Ale zawsze można znaleźć lepsze i gorsze firmy. Moi znajomi mieli swego czasu mały zakład foto i wywoływałam zdjęcia u nich, bo wiadomo znajomi, ale przyznam, że wcale nie mieli najlepszych zdjęć jeśli chodzi o obróbkę. Tak to jest ze znajomymi:)

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

04 kwie 2011, 16:50

ja tez poprosze PW

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

09 maja 2011, 11:15

Ja też poproszę na PW. A jaka cena za zdjęcie 10x15 ?

Awatar użytkownika
naysha
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 24 maja 2011, 13:39

25 maja 2011, 11:40

ja zawsze wywołuje w foto jokerze i jestem zadowolona, tym bardziej ze maja często promocja jak wywołuje sie w większych pakietach.

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

10 paź 2012, 14:16

ja wywołuje w empiku, mają też opcje wysyłki, ale ja zamawiam przez net i odbieram za darmo gdzieś u nich. Tyle, że sama robię retusz zdjęcia i przy uwagach proszę o brak autokorekty.
A tak ogólnie polecam przy wywoływaniu zdjęć wybierać papier jedwabisty, jest mniej błyszczący, ale jeszcze nie matowy, fajna opcja :)

Awatar użytkownika
MarysiaStaskiewicz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2014, 15:43

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

20 mar 2014, 15:48

A interesuje Cię tylko wywoływanie "Tradycyjnych" zdjęć?

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

18 sie 2014, 10:11

Daj spokój, tradycyjnie to już chyba bardzo mało osób wywołuje zdjęcia, no chyba że chodzi o kilka zdjęć, bo z kosztami transportu się nie opłaca. Ja zazwyczaj zbieram zdjęcia z całego roku i później pod koniec roku wszystkie wysyłam na wywoływanie zdjęć, bo cena za odbitkę zmniejsza się też w zależności o ilości zamówionych zdjęć. Czasami dogaduję się też z koleżanką, to wspólnie zamawiamy - koszty transportu dzielą się na dwa :-) Na pewno to jest o wiele korzystniejsze rozwiązania, a poza tym jakoś nie lubię, jak ktoś z mojego miasta by oglądał sobie moje prywatne zdjęcia przy wywoływaniu. Jednak w takim sklepie internetowym czuję się bardziej anonimowa.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

16 sty 2015, 13:11

Najczęściej zdjęcia wywołuję przez internet, bo są o wiele tańsze. Kiedyś korzystałam ze stacjonarnych sklepów fotograficznych, w których można było wywoływać zdjęcia z płyty czy z pendrive, ale zakupy w sieci są o wiele wygodniejsze, a zdjęcia przychodzą nam do domu pocztą lub kurierem. A co z wywoływaniem zdjęć w większych formach? Chciałabym wydrukować sobie plakat ze zdjęciem z wakacji. Zauważyłam, że można je zamówić przez internet, np. na tego typu stronach jak ta - http://www.cewe-print.pl/.. Może któraś z Was zamawiała tego typu plakaty? Jaki najlepiej dobrać papier? I jaka jest jakość takiego wydruku? Z góry dziękuję za pomoc :)

Julkaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2015, 14:12

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

20 sty 2015, 13:53

W rossmanie możesz, tyle, że , jeśli zdjęcia wcześniej obrabiałaś w jakichś photo-edytorach, dodawałaś różne filtry etc., to wyjdą ci słabej jakości ;) Jeśli masz dużo zdjęć do wywołania, to lepiej idź do fotografa, a jeśli kilka- to rossman będzie ok ;)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

21 sty 2015, 13:38

Ranking na najlepsze laboratorium fotograficzne w kraju wygrało Vertis.pl. Sama tam wywołuję i jestem bardzo zadowolona z odbitek.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość