Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

22 paź 2010, 22:21

dziecko się przyzwyczaja, mój przez tydzień chyba miał do wyboru dwa łóżka, ciągle przechodził z jednego na drugie, wiec któregoś dnia po prostu łóżeczko złożyłam i nawet nie zauważył, ze już go nie ma :ico_szoking:
za to moja kuzynka jak była mała nawet w wieku 3 lat nie chciała swojego łóżeczka oddać

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

24 paź 2010, 12:54

Ja tak sobie myślę, że takie łóżeczko-sofa jest praktyczne z tego względu, że jak dziecko ma opory przed przejściem na normalne łóżko to tutaj tylko likwiduje się jedną ścianę, że szczebelkami. a trzy pozostałe zostają co dla dziecko jest napewno korzystanie, bo nie wiąże się z jakąś drastyczną zmianą,. a dla pewności zawsze można łóżeczko obstawić z przodu.. aby maluch nie wyleciał w pierwszych dniach :D

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

29 paź 2010, 21:56

mój nie spadał jak go przeniosłam na dorosłe łóżko, chociaż dla pewności nakładłam na podłogę więcej kołder i poduszek niż mieliśmy w łóżkach ;)

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

18 lis 2010, 20:25

Dlatego wysokość łóżeczka jest istotna. moje dziecko poprzedniej nocy właśnie spadało ze swojego łóżka i był płacz straszny... więcej strachu niż bólu napewno.

mnie się osobiście podoba pomysł z tak różnymi szczebelkami
Obrazek

wiernaFanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 18 paź 2013, 11:37

Re: kiedy "dorosłe" łóżko

26 mar 2014, 13:07

im szybciej zaczyna się przyzwyczajać tym lepiej :) z tym obstawianiem łózka dookoła w ramach przyzwyczajenia i oswojenia ale też zabezpieczenia przed niewypadnięciem za burtę :P bardzo fajny pomysł

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość