Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

26 lis 2013, 12:56

Cześc dziewczyny,dawno nie spisałam,ale jakoś ostatnio u mnie trochę problemów ze zdrowiem i jakoś tak wyszło...
Mc temu musiałam usunąc pięprzyk i tak mnie lekarka nastraszyła że ....achhhh szkoda gadac ...na szczescie nie było to nic złego..
ale teraz znowu usunełam kolejnego podobnego tylko wystającego ...i znowu mam pietra.....echhhh już niech sie ten rok kończy....

Mała wporzadku,pisałyście o wadze to Paula waży 12 kg i ma ok 92 cm...drobniutka taka...i nie wydaje mi sie że wasze dziaciaki mają nadwagę... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ....no kończy nam się powoli okres malutkiej dzieczynki,pieluchy już na dobre pożegnane,właśnie wózke sprzedałam ,no i łóżeczko wymieniam na tapczanik....rośnie moja panienka......

Posypało u nas trochę śniegiem...zimno,,,,ale wkońcy jest zima to nie ma co narzekać...ja przeziebiona... :ico_chory:

Od przyszłego tygodnia zaczną sie roraty a ze mój piotrus musi chodzic obowiazkowo to bede pn wt śr wstawac o 6 rano bo na 6 30 roraty a czw i pt na 17 wieczorem... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A co u was???jak dzieciaki???

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

06 lut 2014, 09:31

nasz wątek umarł :(
nie mam czasu nawet na kompa

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

14 lut 2014, 12:30

Czesc Mamuski

Jak zwykle z pracy :ico_haha_01: i jak zwykle na chwilke :-D


Dietetyk nie napisal wiec waga Szymka w nornmie...zreszta jak tak patzre na niego to on coraz szczuplejszy jest bo w gore zaczal wkoncu rosnac a nie na boczki :ico_oczko: Nawet babacia mowi ze jest akuracik :ico_sorki:


U mnei masa zmian ...nie wiem jeszcze czy na lepsze ...

Rozstalam sie z tata Szymka...ale on to ciezko znosi i naprawde uprzyksza mi zycie na kazdym kroku :ico_placzek:

Przyjechala tez moja mama ...ja myslalm ze na 2-3 tygodnie a ona z zamierem zostania do Wielkanocy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: hmmm...a ja z mama niestety raczej sie nie dogaduje...na razie (ale to dopiero tydzien ) jest okey :-)

Aga216tez usuwalam pieprzyk taki ogromny z\ plecow i tez mnie nastraszyli ale wynikin histopatologii byly okey :-D natomiast blizne po szwach mam ogromna ...tyle tylko ze wyglada jak sloneczko wiec nie ejst tak zle :-)

Awatar użytkownika
MarysiaStaskiewicz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2014, 15:43

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

20 mar 2014, 15:23

Takie pieprzyki to samo zło, ale nie ma co ryzykować - trzeba dmuchać na zimne :)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

26 mar 2014, 20:40

Hej dziewczyny :-)

Jak tam u Was ?
Mam nadzieję,że ktoś się odezwie,bo miło się z Wami pisało :-)

U nas dobrze wszystko. Dziewczyny rosną, jeździmy wciąż po lekarzach co jakiś czas i robimy różne badania ale tak poza tym jest wszystko dobrze. Nie mogę uwierzyć,że Martynka już będzie kończyć 3 latka :ico_szoking:
Dla mnie dopiero co się urodziła :ico_szoking:
Trzeba powoli pomyśleć o kolejnym maluszku :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

30 mar 2014, 00:08

hej;-)

tabogucka ehh szkoda ze sie nie udało ;(( mam nadzieje ze znajdziesz kogos lepszego;*

Hmm u nas ok,Maja to mała mądrala juz;-) jutro robimy duza impreze z okazji jej urodzin a tort oczywiscie konik Pony ;-)) jezdzimy tez na konie bo uwielbia;-) nie chce nic mowic ale moje corki od tamtego roku od kwietnia nie choruja ;* nie chce zapeszac;-)pfu pfu;-)

Aniaaa ja to tylko chce je dwie;-) juz trzeciego nie chce;)) chodz zawsze chcialam miec trojke ..moze moze kiedys sie zdecyduje ;-))) kto wie;-)

Co u Was kochane wogole? ja siedze w domky dalej z nimi bo mlodsza to istny diabelek ;-)) hehe,czasem juz nie mam sily jak sie zaczna szarpac;-)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

30 mar 2014, 00:09

ile waza wasze dzieciaczki? Maja 16kg;-) ubita klucha;-) jak ja to mowie;-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

09 kwie 2014, 12:55

Czesc Babeczki :-D

Jestesmy kurcze na zlym forum bo wiekszosc naszych dziciaczkow ma juz 3 latka :ico_szoking:

Ale toz lecialo ...ja ciagle mam wrzenie ze jeszcze wczoraj bylam w ciazy ... :ico_haha_01:

Ano sie nie udalo z Szymka tata ...trudno...Szymek najpierw ochlanal po naszych awanturach ...ale teraz widze ze teskni za tata zobaczymy jak to sie ulozy...

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

23 kwie 2014, 21:54

no zleciało bardzo szybko;-))
no na złym alee i tak mało kto co zerka ;-(
co u Was dziewczyny?

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

16 lis 2014, 20:13

zajrzałam ale cisza dalej,pozdrawiam wszystkich co zajrzą tutaj

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość