Late05
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 cze 2013, 20:28

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

05 cze 2013, 22:27

Mikser ze stojakiem i obrotową miską - to podstawa. Dodatkowo mam blender i taki "kombajn" co wszystko robi-sieka, miksuje, ubija, uciera, posiada wagę, można w nim gotować, można też na parze gotować. Uwielbiam wszelkie urządzenia kuchenne! :)

dobcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 22 maja 2009, 13:56

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

11 cze 2013, 15:40

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem... A to już kolejny rok z rzędu! Zawsze na wiosnę/wakacje, jak jest ciepło i jest sezon na koktajle, to mnie zbiera na decyzję o zakupie. Ale chyba, żeby nie wydać za dużo pieniędzy zdecyduję się jednak na blender. Słyszałam, że te philipsa są wytrzymałe i można robić koktajle i z mrożonych i świeżych owoców (a to dobrze, że sprzęt nie jest sezonowy). Poza tym moja znajoma używa ich też do robienia zupek warzywnych dla swoich maluchów, więc przydaje się nie tylko do mielenia owoców ;-)

Awatar użytkownika
lucky
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2013, 14:29

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

20 lis 2013, 14:45

Powiem tak – kupiłam sobie kiedyś blender tylko po to, żeby robić zupy kremy (bo za „normalnymi” nie przepadam). A teraz rozdrabniam w nim praktycznie wszystko – orzechy, herbatniki na ciasto, nawet kostki lodu! Jestem mega zadowolona i myślę o kupieniu jakiegoś bardziej wypasionego modelu, np. jednego z tych http://www.philips.pl/c/hand_blenders_s ... 10309/cat/

kamila2525
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 mar 2014, 12:52

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

31 mar 2014, 13:04

Ja mam blender Brauna, polecam !

lama1980
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2014, 12:01

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

19 maja 2014, 12:28

Osobiście posiadam blender Braun, jest funkcjonalny i dobry. Warto sprawdzić też żaluzje fasadowe z Poznania bo są dobre.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2015, 09:44 przez lama1980, łącznie zmieniany 1 raz.

BeataSz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2014, 11:03

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

30 cze 2014, 09:25

ja mam mikser ręczny (te z misą zajmują za dużo miejsca, a i tak rzadko się z niego korzysta). No i blender to dla mnie podstawa.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

12 sty 2017, 16:22

A może mikser planetarny? To robot, przy pomocy którego bez problemu wyrobimy ciasto, zrobimy domowy chleb, ciasto na pizzę, czy ciasto na makaron. W odróżnieniu od tradycyjnych mikserów, mieszadła miksera planetarnego obracają się wokół własnej osi i wokół misy - stąd ta nazwa :). Dzięki wielokierunkowemu mieszaniu mikserów planetarnych możemy szybko i dokładnie wszystko połączyć/wymieszać. Tutaj opisano to dokładniej - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/mikser-planetarny-mikser-ktory-skradnie-twoje-serce-1472.html Marzy mi się takie urządzenie w mojej kuchni ;)

karmina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 02 lut 2017, 13:43

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

02 lut 2017, 13:54

Ja preferuje najprostsze, takie żeby nie trzeba było 50 elementów potem myć bo to wcale łatwe nie jest z masy umyc w tych wszystkich zakamarkach. Oczywiście wygodny stojący bo ręka nie boli od kręcenia ;)

nitka50
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2017, 22:44

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

11 lut 2017, 22:57

Jednak jak dla mnie lepszy jest ten kielichowy

fantastka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 maja 2016, 23:47

Re: mikser ręczny, stojący, blender?

25 kwie 2017, 13:15

A nie lepiej robot kuchenny? Dobry ma w sobie praktycznie wszystkie te funkcje plus dużo więcej. Fakt, że to dość spory wydatek ale są nieraz fajne promocje, dzięki którym za kilka stówek można wyrwać już dobry jakościowo sprzęt. Ja np. ostatnio kupiłam robot Thermomaster HA800 na promocji w Kauflandzie. Nie tylko wszystko nim zmiksuję czy posiekam, ale mogę np. gotować na parze czy zrobić w nim ciasto drożdżowe. Więc chyba się opłaca.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość