Kaasiaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2014, 11:25

Sofa do pokoju dziecięcego

01 kwie 2014, 13:38

Hej Kochane :) Potrzebuję waszej porady. Chce dla synka kupić sofę do pokoju. Ale nie mogę się zdecydować na nic konkretnego. Może wy mi coś poradzicie? Zakup chciałabym zrobić w sklepie - http://meblowiec.pl/sofy,c8.html bo ma dobre ceny. Pomożecie coś wybrać? Najlepiej w jasnych żywych barwach :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Sofa do pokoju dziecięcego

09 cze 2014, 10:18

Opisz, jak wygląda pokój Twojego dziecka, bo ciężko tak cokolwiek dobrać, nie znając nawet kolorów ścian i mebli.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Sofa do pokoju dziecięcego

19 sty 2015, 18:50

Gdybyś opisała pokój dziecka łatwiej byłoby cokolwiek doradzić. My też jesteśmy na etapie wyboru sofy dla córki ale myślę, że szybko coś wybierzemy bo wiemy czego szukamy. Na chwilę obecną faworytem jest ta sofa http://sofy24.pl/sofy/262-sofa-w-kwiaty-roza.html#/fargotex_astoriabrakwyboru/szerokosc_sofa_rozaszerokosc_z_bokami_2 ale przeglądamy jeszcze inne oferty bo jakby nie patrzeć to wybór na kilka lat a nie na miesiąc czy dwa.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Sofa do pokoju dziecięcego

26 lut 2015, 16:26

To wszystko zależy jak wygląda pokój dziecka. Warto by było dopasować meble i sofę do stylu pokoju. Możesz zaaranżować wnętrze tutaj http://zbudujmyto.pl/ i zobaczyć co będzie pasowało. Sofy pasujące do wszystkiego to te w odcieniach szarości i beżu.

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Sofa do pokoju dziecięcego

27 lut 2015, 16:54

A ile Twoje dziecko ma lat? Ciężko mi coś tak dobrać, nie wiedząc nic więcej na temat Twojej pociechy. Dla nastolatka świetna byłaby sofa modułowa z Homebook.pl, tymczasem dla młodszych dzieci kupiłabym raczej jakieś designerskie łóżko. Ale to moje odczucia, zrobisz jak uważasz.
Obrazek

nigela007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 lis 2012, 20:58

Re: Sofa do pokoju dziecięcego

19 mar 2015, 11:32

A może od razu pomyśleć o łóżku, szafie i sofie w jednym? Praktyczne rozwiązanie pozwalające na dużą oszczędność miejsca. Takie rozwiązania prezentuje m.in. Transforms: mechanizm do łóżka w szafie

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Sofa do pokoju dziecięcego

21 lip 2016, 13:28

Nie wiem czy w pokoju dziecięcym sprawdzi się taka "dorosła" sofa. Lepiej postaw na jakieś łóżko piętrowe dla dzieci albo w ogóle jakieś łóżko typowo dziecięce. Jestem pewna, że taki kolorowy, bajkowy mebelek będzie się dziecku bardziej podobał, a to przecież ono jest najważniejsze.

kacha34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:25

Re: Sofa do pokoju dziecięcego

24 sie 2016, 13:37

Ja też uważam, że łóżka piętrowe dla dzieci lepsze będą do takich pomieszczeń. Są funkcjonalne, wygodne, bezpieczne. Zajmują mało miejsca więc sporo przestrzeni zostaje na zabawę. A poza tym dzieciaki je uwielbiają ;)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Sofa do pokoju dziecięcego

28 sie 2016, 10:45

Jeśli w pokoju dziecięcym jest mało miejsca, to ja bym jednak postawiła na łóżka piętrowe zamiast sofy. Z pewnością dziecko na takim łóżku z materacem wyśpi się dużo bardziej , sofa moim zdaniem może służyć do sporadycznego spania, ale na pewno nie na co dzień.

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Sofa do pokoju dziecięcego

29 maja 2018, 20:56

Na Lanomeble masz ciekawe typy łóżek dziecięcych, polecam sprawdzić :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość