Karola8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 08 lip 2011, 10:04

08 lip 2011, 10:21

ja polecam używać szamponów i produktów pielęgnacyjnych polskich marek są naprawdę nie zawodne, włosy odzyskują objętość i utracony blask, po za tym są dużo tańsze niż zagraniczne kosmetyki. Ja polecam Joannę jest super

naomi778
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2013, 20:37

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

05 cze 2013, 21:26

Najlepsze są kosmetyki, które możemy same zrobić w domu. Mam na myśli maseczki do włosów domowej roboty :) w tych ze sklepu przeważnie same silikony, kóre owszem wygładzają włosy, ale NIE odżywiają. Ujdą jeszcze niektóre z apteki, typu maseczka biovax, używalam 2 opakowania i faktycznie włosy wydawały się zdrowsze. Żeby włosy były nabłyszczone do wody którą płukam włosy dodaję z 50 ml octu, pamietajcie zeby nie za duzo, bo jednak to jest kwas, ktory w duzej ilosci niszczy, i tak stosuje przez miesiąc i poprawę widzę dużą! 2 maseczka z zółtek i cytryny, też polecam, również na wypadanie włosów jest wskazana, bardzo wzmacnia włosy, dziewczyny naprawde polecam! nie ma prostszej receptury, a odzywki ze sklepu nie są wcale tak świetne jak pokazują reklamy a czasem mogą też zaszkodzić! Albo przetłuszczają, w ostateczności wysuszają, bo zachodzi odwrotny efekt, podrażniają albo nawet szkodą na strukturę włosa. Mówię to z doświadczenia . Można też je płukać w zaparzonych i ostygniętych ziołach.. pokrzywa, skrzyp.. zawierają minerały, które są wskazane do prawidłowego rozwoju włosa. Sama korzystam z tych od dawna znanych i prostych receptur i nie mam zamiaru zmieniać na inne 

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

22 lis 2013, 21:37

Ja jakiś czas temu zrezygnowałam z farbowania włosów - totalnie mi je zniszczyło. Postanowiłam sobie ostatnio sprawić porządną odżywkę do włosów,. Pani z Superpharm poleciła mi nową serię marki CeCe z arganem - argan care - postanowiłam sobie sprawić. Wcześniej dużo czytałam o olejku arganowym o tym jak fajnie działa na włosy i muszę przyznać, że to prawda :)
Odżywki użyłam wprawdzie jakieś 5-6 razy ale już widzę pewną odmianę - włosy są mocniejsze, zdrowsze.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 16:41 przez Bialadama, łącznie zmieniany 1 raz.

GoldClinicpl
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2013, 11:13

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

23 lis 2013, 11:34

Myślę,że tutaj absolutną podstawą będzie dobry szampon z odżywką,który skutecznie wzmocni Twoje włosy i nada im blasku,od tego należy zacząć i odstawić urządzenia typu prostownica na boczny tor.

magma006

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

20 gru 2013, 13:13

Jeśli Twoje włosy są bardzo zniszczone to najlepiej podciąć końcówki, ale rozdwajanie nie poszło w górę (niestety tak się dzieje w moim przypadku) i zacząć regenerację. Niestety samo obcięcie problemu nie za wiele da ;)
Polecam użycie maski Kosswell Structure Repair - jeśli Twoje włosy są rozjaśnione lub po prostu zniszczone od prostownicy czy innych.
Na włosy farbowane aby je odżywić i podtrzymać kolor - Ideal Color mask.

W moim przypadku sprawdza się ta pierwsza, nie farbuję włosów, a one i tak się niszczą od suszarki czy prostownicy...

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

16 sty 2014, 14:47

Przede wszystkim zastanów się dlaczego twoje włosy są brzydkie. Prostownica? Kiepska woda, beznajdziejne kosmetyki?
Najpierw to trzeba zmienić, bo jakiekolwiek inwestycje w kosmetyki nie mają sensu w momencie, kiedy nie usunięcie przyczyny problemu. Rozumiecie?

Nali5
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2014, 15:32

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

31 sty 2014, 12:41

Najlepiej udać się do sklepu fryzjerskiego i zakupić profesjonalne odżywki :) Do tego regularnie podcinać końcówki i używać jedwabiu do włosów.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

02 lut 2014, 17:25

Najlepiej udać się do sklepu fryzjerskiego i zakupić profesjonalne odżywki :) Do tego regularnie podcinać końcówki i używać jedwabiu do włosów.
Fakt, że fryzjerskie są swietne, ale nie tylko wax czy loreal też, ja mam teraz niedaleko sklep fryzjerski i wlasnie chcę się przejść zobaczyć co mają, a przede wszystkim ku[ić farbę, bo w tym jest znaczna różnica.

izaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2014, 13:12

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

10 kwie 2014, 13:28

najlepsza jest po prostu oliwka bambino :)

magda86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 23 mar 2014, 23:11

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

13 kwie 2014, 10:25

mnie fryzjerka na zniszczone włosy poleciła nakładać na mokre włosy kompres z olejku rycynowego lub kupić sobie olej kokosowy i nakładać na włosy. Oleju kokosowego jeszcze nie próbowałam ale olejek rycynowy stosuje dość regularnie i włosy powoli odzyskują blask. Jeśli chodzi o włosy to niestety na nich najpierw odbijają się wszystkie braki żywieniowe, więc jeśli chcemy mieć zadbane włosy to trzeba dostarczać organizmowi niezbędne składniki i witamin i zdrowo się odżywiać.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość