iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Puskwy w mieszkaniu

16 kwie 2014, 07:59

Moja babcia od jakiegoś czasu skarży się że ciągle ją coś gryzie. Do tej pory myśleliśmy że to komary, ale ugryzienia pojawiały się również zimą... Byłam wczoraj w mieszkaniu babci i pod materacem na łóżku znalazłam małe czarne robaczki! Poszperałam trochę w internecie i okazało się że to pluskwy. Niestety nie znalazłam sposobu na ich usunięcie... Podobno bardzo trudno się ich pozbyć. Znacie jakiś sklep w Warszawie w którym kupię coś porządnego na te robale?

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Puskwy w mieszkaniu

16 kwie 2014, 08:04

Brrr... aż mnie ciarki przeszły na myśl o tych pluskwach! Nie wiem co Ci doradzić bo nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Może idź do ogrodniczego. Powinni coś doradzić.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Puskwy w mieszkaniu

16 kwie 2014, 08:15

Na Twoim miejscu zabrałabym babcię z mieszkania i to jak najszybciej. Zwykłe środki na pluskwy nic nie pomogą. Bardzo trudno jest się ich pozbyć na własną rękę. Lepiej od razu zawołajcie firmę dezynfekującą. Z tego co wiem w Warszawie i okolicach działa ta firma http://greenstyle.com.pl/zwalczanie-pluskiew-warszawa/ Usunięcie przez nich pluskiew to koszt ok 300 zł. Myślę że to nie dużo, gdybyś próbowała sama je zlikwidować zapłaciłabyś tyle samo albo i więcej.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość