julcia3
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 14 gru 2012, 16:57

porządne szkolenie sprzedażowe

13 wrz 2013, 15:25

Od pewnego czasu zastanawiam się nad zorganizowaniem dla mojej firmy szkolenia sprzedażowego. Coś muszę zrobić bo własnie sprzedaż troszkę siada i niedługo może to słabo wyglądać ;/ Dlatego potrzebuję czegoś naprawdę porządnego.
Znalazłam takie szkolenie: http://success-story.pl/index.php/pl/of ... sprzedawcy
szukałam przede wszystkim po klientach, którzy już tam robili szkolenia - lista jest taaaaaaka długa i jest tam strasznie dużo znanych firm. I to mnie w sumie przekonuje.
Czy Wy może macie dziewczyny doświadczenia w branży?

marysia8383
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2014, 09:42

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

19 kwie 2014, 09:49

Każdy pracodawca jest inny. Jeden powie, że jeśli chcesz się szkolić to rób to z własnej kieszeni, a inny widzi i doskonale wie, ze szkolenie daje korzyści obydwu stronom. Szkolenia są potrzebne, bo rynek i klienci zmieniają się cały cza. Jeśli chcemy nadążyć za tymi zmianami, to koniecznie trzeba podnosić swoje kwalifikacje. Swoją drogą, spojrzałam na te szkolenia z hayes.com.pl i rzeczywiście interesująco to wygląda. Jeszcze nie miałam z nimi styczności, ale może podpowiem coś szefowi i zobaczymy co będzie. U nas dział sprzedaży ma się całkiem dobrze, ale zawsze przecież może być jeszcze lepiej.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

18 sie 2014, 11:18

Na rynku jest tego typu ofert naprawdę sporo i faktycznie ciężko jest trafić na prawdziwych profesjonalistów i praktyków, którzy będą mogli w efektywny i interesujący sposób przekazać wiedzę. Ja niedawno sama byłam na szkoleniu ze sprzedaży i muszę przyznać, że wielu rzeczy się nauczyłam, szczególnie z praktycznych umiejętności, bo mieliśmy pracę w parach na zasadzie omawiania konkretnych przypadków. dużo mi to dało, chociaż i tak reakcji na konkretne sytuacje nie da się wyuczyć, bo każdy jest po prostu inny.

Kasia77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2014, 17:40

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

27 lis 2014, 17:46

Ja brałam udział w szkoleniu e-learningowym właśnie ze sprzedaży bo jestem handlowcem, więc co jakiś czas muszę aktualizować swoją wiedzę sprzedażową. Kurs dobrze zrobiony, porcja konkretnych informacji, nowe techniki sprzedaży:

http://szkolimysprzedawcow.pl

po zakończeniu dostałam certyfikat i skrypt. Szkolenie składa się z filmów, gier, nie jest więc nużące.
Polecam Kasia :-)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

08 gru 2014, 14:39

Ja niestety jeszcze nie byłam na żadnym szkoleniu sprzedażowym ale czytałam na http://praca.gratka.pl/poradnik/art/jak-nauczyc-sie-sprzedawac,2315948,art,t,id,tm.html jak nauczyć się sprzedawać i uważam, że wiedza którą dzięki temu zdobyłam może mi się przydać. Na szkolenia mam zamiar wybrać się po nowym roku.

marylka55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:22

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

24 wrz 2015, 09:01

Moim zdaniem Integra-Consulting prowadzi bardzo dobre szkolenia sprzedażowe. Uczestniczyłam w trzech spotkaniach dla handlowców i naprawdę potrafiły pozytywnie zaskoczyć. Mam porównanie z kilkoma innym szkoleniami, ale te jakoś najbardziej utkwiły mi w pamięci. Sądzę, że to kwestia sposobu przekazywania wiedzy. Poza tym atmosfera była wyjątkowo miła :)

jestemmonia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 20 paź 2015, 16:38

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

20 paź 2015, 16:55

Wybierz dobrą firmę szkoleniową. Specjalista na pewno zainteresuje uczestników :)

dominidomini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2015, 13:17

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

23 paź 2015, 13:26

Szkolenia sprzedażowe są zazwyczaj bardzo ciekawe. Niestety ich popularność sprawiła, że łatwo jest natrafić na oszustów.

Klopsik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:43

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

16 mar 2016, 12:37

jesli potrzebujesz szkoleń z zakresu normalizacji i standaryzacji przepisów UE to polecam firmę TQMc. TU masz adres stronki http://www.tqmc.pl/. Fajnie szkolą, mówią prostym, zrozumiałym językiem.

dmal
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 mar 2016, 19:00

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

21 mar 2016, 19:18

Przede wszystkim musisz zatrudnić ludzi z żyłką do sprzedaży...innym nawet porządne szkolenie nie pomoże :)

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość