Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Centrum Stworzone dla Zdrowie - ktoś słyszał?

27 kwie 2014, 20:15

Witajcie, słyszałam, że w Gdańsku ma powstać Centrum Stworzone dla Zdrowia. Wcześniej było w Warszawie. Korzystałyście może z jego oferty? Czego tam można się spodziewać, bo muszę przyznać, że zainteresował mnie ten pomysł. Tutaj jest to opisane na Onecie: http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/ce ... owym/vprfz

Honorka80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 sie 2013, 16:36

Re: Centrum Stworzone dla Zdrowie - ktoś słyszał?

03 maja 2014, 16:07

Ja odwiedziłam to miejsce, dopiero co wróciłam :) Załapałam się na świetne warsztaty motywacyjne BeFit Lady. Pani Adrianna naprawdę potrafiła wszystko świetnie wyjaśnić. Po za tym mają tam sporo sprzętu dzięki któremu można sprawdzić sobie różne wyniki jak kondycję organizmu, poziom tłuszczu itd. Naprawdę świetna sprawa, a do tego jest to darmowe :)

monik22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2014, 11:40

Re: Centrum Stworzone dla Zdrowie - ktoś słyszał?

04 maja 2014, 23:26

naprawde? i juz nie ma tego w warszawie ? przegapiłam :( ( ?

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Centrum Stworzone dla Zdrowie - ktoś słyszał?

10 maja 2014, 19:15

No właśnie ja też to przegapiłam to w Warszawie. O tym Centrum w Gdańsku wyczytałam przez przypadek, a że będę w połowie czerwca na weekend w Gdańsku, więc teraz nie chcę przegapić. Jak to wygląda z tymi badaniami w praktyce? Wyniki otrzymuje się od razu? Ja tam będę tylko kilka dni w Gdańsku, więc nie wiem jak bym mogła je później odebrać.

meduzaduza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2014, 20:36

Re: Centrum Stworzone dla Zdrowie - ktoś słyszał?

10 maja 2014, 20:58

pewnie fajne, ale do nas pewnie nie zawita.

Honorka80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 sie 2013, 16:36

Re: Centrum Stworzone dla Zdrowie - ktoś słyszał?

14 maja 2014, 09:33

To zależy o jakie wyniki chodzi. W większości są one dostępne po kilku dniach, ale spokojnie, nie trzeba tam specjalnie wracać :-) Otrzymujesz specjalną kartę z numerem, dzięki której później możesz sobie sprawdzić swoje wyniki przez internet.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Centrum Stworzone dla Zdrowie - ktoś słyszał?

25 maja 2014, 17:38

O to fajnie wiedzieć. Już się właśnie bałam, że będę musiała tam ponownie iść tylko po wyniki :-) To mam nadzieję, że jak będę tam z moim R. w czerwcu, to damy radę też zawitać do tego centrum

Meduzaduza - a skąd jesteś? Może akurat zawita, bo to centrum będzie pojawiało się jeszcze w innych miastach :-)

Honorka80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 sie 2013, 16:36

Re: Centrum Stworzone dla Zdrowie - ktoś słyszał?

26 maja 2014, 12:37

No dokładnie, to Centrum wita do różnych miast. Od lipca będzie później w Brzeźnie i później też w innych miejscowościach, ale tego to już nie wiem gdzie dokładnie :-)

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Centrum Stworzone dla Zdrowie - ktoś słyszał?

06 cze 2014, 12:25

W Brzeźnie to gdzieś nad morzem, tak? Bo ja chyba będę w okolicach w sierpniu to w takim razie ponownie się załapię :-) Bardzo fajnie, bo jak widziałam, to w weekendy oferują tam wiele różnych akcji.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość