TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jestem pracoholiczką!

07 cze 2014, 10:09

Przede wszystkim zacznij od przyjrzenia się swojemu życiu. Spisuj na kartce, ile czasu poświęcasz pracy, ile czasu przeglądasz strony internetowe, oglądasz telewizję, spędzasz ze znajomymi, poświęcasz na zadbanie o siebie. Może okazać się, że wcale tak dużo nie pracujesz, że jednak robisz coś dla siebie, tylko tego nie zauważasz.

AlicjaWKrainieCzarow
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2014, 14:28

Re: Jestem pracoholiczką!

09 cze 2014, 09:52

Zgadzam się z poprzedniczką. Poznanie siebie to dobry start do rozwiązywania większości problemów. Być może okaże się, że wszystko wynika z Twojego podejścia do siebie. Może się jednak okazać, że problem jest i to duży. Poznanie siebie pomoże jednak zrozumieć jego przyczyny lepiej. Łatwiej będzie też znaleźć rozwiązanie.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Jestem pracoholiczką!

12 cze 2014, 14:03

Pracoholizm jest ciężką przypadłością wiem bo mój znajomy ma podobny problem. Nie jest łatwo z niego wyjść i robi się to małymi kroczkami. Najważniejsze że zdajesz sobie z tego sprawę że zaszło to już trochę za daleko :) teraz powinno się powoli małymi kroczkami znajdować trochę czasu dla siebie najlepiej zacząć od wieczornej kąpieli odprężającej , może jakaś maseczka i tak zwane ogórki na oczy :) potem wyjść częściej do ludzi , znajomych nawet odwiedzić rodzinę żeby pogadać o pierdołach.

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Jestem pracoholiczką!

15 lip 2014, 14:01

Pracoholizm to obecnie poważny problem... Nie zdawałam sobie sprawy, aż sama zaczęłam pracować:/ Myślę, że tak na prawdę jest nas całkiem sporo chociaż często nie zdajemy sobie sprawy :/

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Jestem pracoholiczką!

25 mar 2018, 23:12

Niestety takich osób jest teraz coraz więcej. Najlepiej zgłoś się po pomoc do nich https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/. To najlepsi specjaliści, na pewno udzielą ci fachowej pomocy.

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: Jestem pracoholiczką!

09 gru 2019, 15:59

Współczesny człowiek ma coraz więcej obowiązków i wyzwań w dniu codziennym. A gdzie dla równowagi czas na chwilę relaksu po ciężkim dniu?
Po dniu pełnym wyzwań warto oddać się relaksacyjnym rytuałom we własnej Oazie Spokoju i Relaksu, które zapewni wyjątkowe domowe SPA.
Jak je wykonać, by zapomnieć o troskach codzienności?

Artykuł:
https://homegreenteaspa.pl/kazdy-zasluguje-na-chwile-relaksu-w-wannie-czyli-domowe-spa/

HomeGreenTeaSpa.pl

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość