AlicjaWKrainieCzarow
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2014, 14:28

Biura podróży - opinie

09 cze 2014, 15:52

Nie znalazłam takiego tematu na forum, a z pewnością przyda się teraz w przede dniu wakacji spytać czy biuro podróży, z którym zamierzamy jechać w podróż jest godne zaufania.
Oczywiście zakładam ten temat ponieważ mam w tym prywatny interes :ico_haha_01:
Konkretnie chciałam spytać o http://www.wycieczka.pl/ - kolega mojego lubego polecam nam tę firmę. Ponoć byli w zeszłym roku z żoną w Turcji i byli zachwyceni, jednak my chcielibyśmy jechać dalej, bo do Indii, dlatego też jestem bardzo nieufna mimo tego, iż polecił nam tę firmę. Ktoś ją zna i może coś więcej o nich powiedzieć? Widzę, że są jakimiś pośrednikami, bo mają oferty kilka biur podróży.
Jak to wygląda w praktyce? Może lepiej udać się bezpośrednio do biura podróży? A może lepiej mieć większy wybór?

Jeżeli nie jesteście pewne jakiś innych biur podróży czy też pośredników, niech ten temat posłuży jako miejsce do dyskusji o tym.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Biura podróży - opinie

16 lip 2014, 17:05

Nie mam zaufania do biur podrózy.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Biura podróży - opinie

16 lip 2014, 17:06

Ja byłam rok temu na wakacjach w Turcji z Itaką i jestem BARDZO zadowolona:) W tym roku jedziemy do Chorwacji ale na własną rękę, bo mąż stwierdził, że mimo wszystko będzie taniej.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Biura podróży - opinie

16 lip 2014, 17:12

Podróże na własną rękę są najlepsze! No i tańsze, Twój mąż ma 100% rację. My w tym roku lecimy do Paryża, znaleźliśmy tanie bilety dla całej rodziny na lataj.pl i wylatujemy pod koniec sierpnia. Z noclegiem też nie ma problemu bo znaleźliśmy ładne pokoje u pewnej Polki za 20 euro. Moim zdaniem cena zarówno biletów jak i noclegu jest bardzo atrakcyjna. Wychodzi na to że za wakacje za granicą zapłacimy mniej niż w PL:)

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Biura podróży - opinie

22 lip 2014, 15:55

Podróż na własną rękę nie zawsze jest tańsza, najbardziej zależy to od kierunku w jaki się wybieramy i jakie mamy oczekiwania.

januli
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2014, 22:34

Re: Biura podróży - opinie

12 sie 2014, 22:59

Czasami może nie jest tania, ale jesteśmy niezależni, sami decydujemy o spędzonym czasie :)

Mikka07
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2014, 13:44

Re: Biura podróży - opinie

19 sie 2014, 13:53

Wolę latać bez pośrednictwa biura podróży. Miałam kiedyś niemiłą sytuację z jednym z nich, później rozwiązaną na moją korzyść jednakże wybieram opcję "na własną rękę":)

trybik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2014, 10:25

Re: Biura podróży - opinie

25 sie 2014, 11:02

Ja też uważam, że lepiej namówić jakąś swoją grupę znajomych na wspólny wyjazd bez pośredniczenia biura podróży. Można ewentualnie wybrać się w pojedynkę i np. na miejscu kogoś poznać ;)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Biura podróży - opinie

30 gru 2014, 23:08

To biuro http://tinyurl.com/qgj3yy4 organizuje wycieczki dla dzieci. Moi siostrzeńcy byli na takiej wycieczce w Dino Parku w Kołacinku. Bardzo im się podobało, opiekę też podobno mieli dobrą. Dokładnie się nie dowiadywałam, ale siostra mówiła, że szkoły tam często wykupują wycieczki, bo mają ciekawą ofertę dla dzieci, no i nowe autokary. A wiadomo, że bezpieczeństwo to w takich wypadkach podstawa. Generalnie dzieciaki były zadowolone, siostra też, więc sądzę, że mogę ich polecić.

aaniakkk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2015, 16:07

Re: Biura podróży - opinie

25 wrz 2015, 16:15

Ja ostatnie kilka lat wyjeżdżałam z Net Holiday i jestem zadowolona, nigdy nie było żadnych problemów.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość