franka66
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2013, 13:52

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

14 maja 2013, 18:59

Ja lubię Ustkę, to jedyna miejscowość do której chce mi się jechać ponownie. Świetna jest strona zachodnia: nie bardzo zatłoczona, kwatery znacznie tańsze. Polecam spacer do starego poniemieckiego molo, którego budowę rozpoczęli Niemcy w 1938.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

03 cze 2013, 09:45

Ja mogę polecić wakacje w Kołobrzegu: http://e-wczasy.kolobrzeg.pl/ Przepiękna miejscowość, bardzo kolorowa i zadbana więc na pewno warto się wybrać ;)
Powietrze jest tam bardzo świeże, na pewno lepiej poczują się osoby mające problem z drogami oddechowymi - tak jak ja niestety,. Jeżdżę tam praktycznie co roku i jest to zdecydowanie jeden z moich ulubionych nadmorskich kurortów.

kolcia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

24 cze 2013, 10:13

Hmmm, a cóż ja mogę polecić... letnią stolicę Polski - Sopot. Atrakcją jest oczywiście morze i sporty wodne i najdłuższe w Europie molo, ale także Monciak i atrakcje artystyczno-kulinarne. Na noclegi polecam Apartamenty Joasia - znajdują się tuż przy morzu:) http://www.joasia.com.pl/

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

25 cze 2013, 09:27

ja nad morzem to byłam we Władysławowie, w Mrzeżynie, Dźwiżynie, Sarbinowie i w Łebie...wszędzie jest pięknie, więc polecam te miejscowości

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

16 lip 2013, 15:06

To ja kilka dni temu wróciła z Łaz koło Mielna. Byłam tam z moim partnerem na zorganizowanym wypoczynku, a całość zarezerwowałam przez stronę http://www.wakacjezjoga.pl/ To coś innego niż standardowe wyjazdy nad morze, dlatego trochę więcej napiszę. Prowadzone tam są zajęcia z jogi, do tego nordic walking czy warsztaty ze zdrowego odżywiania. Słowem, bardzo aktywnie i pożytecznie. Człowiek zaczyna się skupiać na sobie, zastanowi się nad swoim życiem, to świetna okazja, by się zatrzymać trochę, bo przecież urlop od tego jest. Moim zdaniem to o wiele lepsze niż zwykłe leżenie na plaży, a wcale nie droższe.

szczesliwainaczej
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 17 cze 2013, 10:17

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

17 kwie 2014, 11:00

Rzadko bywam nad morzem ale jesli juz to zawsze jezdzimy do Pogorzelicy, fajne spa tam maja :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

01 cze 2014, 10:57

A ja polecam niedawno odkryte, klimatyczne i miłe miejsce http://apartamentmorski.com.pl. :) Idealne na weekend we dwoje!

AlicjaWKrainieCzarow
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2014, 14:28

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

09 cze 2014, 15:54

Jeżeli nad morze to tylko na Hel :)

patttkaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sie 2014, 13:34

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

28 sie 2014, 09:35

Jeśli chodzi o Polskę polecam Jastrzębią Górę, małe miesaeczko, a blisko do Trójmiastka, na Hel, plaże czyste i nie przeludnione :) Polecam też Czarnogórę, co prawda krótki jest brzeg morza, ale pieknie!

dobaniak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2014, 16:02

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

27 wrz 2014, 22:00

Dla mnie najlepszym miejscem na wakacje jest nadmorska miejscowość Darłowo. Niby plaża jak każda inna w Polsce, miasto tez niezbyt wielkie, ale jest co pozwiedzać. Najważniejsze jednak jest to, że przez całe lato jest tam mnóstwo atrakcji, przeróżne festiwale, wspaniałe koncerty, kino na plaży. Super miejsce.

_________________________
Profesjonalne systemy audio dla tłumaczy

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość