AlicjaWKrainieCzarow
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2014, 14:28

Re: Tabletki na odchudzanie

11 cze 2014, 09:52

Tabletki to chemia, która wyniszcza organizm.
Proponuje jak koleżanka wyżej zdrowy tryb życia i ćwiczenia.
Albo trochę wysiłku i silnej woli by mieć zdrowe i piękne ciało, albo szybkie zrzucenie wagi i wyniszczenie organizmu.
Decyzja jest chyba oczywista.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Tabletki na odchudzanie

12 cze 2014, 13:50

Jeśli coś na odchudzanie to suplementy które wspomogą przy dobrze ułożonej diecie i treningu :) niestety kapsułki nie zrobią za nas brudnej roboty :D trzeba się samemu trochę napocić żeby były jakieś efekty.

monika34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 13 cze 2014, 11:48

Re: Tabletki na odchudzanie

16 cze 2014, 15:49

kapsułki, super diety, suplementy spalające tłuszcz, być może to wszystko wspiera nas w osiąganiu celu, jakim jest szczupła sylwetka, ale moim skromnym zdaniem dużo spacerów na świeżym powietrzu, ćwiczenia dostosowane do kondycji oraz dieta i relaks to 99,9% sukcesu, jakim jest wymarzone "wcięcie" w talii.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Tabletki na odchudzanie

05 lip 2014, 10:39

Nie wierze w takie super dziełanie tabletek odchudzających. Wydaje mi się, że może jak dzialają nawet na zbędne kg to robią spustoszenie w naszym organizmie. Jeśli chodzi o blonnik też mam i też używam. od konsultanta diety Cambridge zamawiałam, a że opakowania wtedy są większe, a wychodzi niedrogo to pozwalam sobie na taką przyjemność :) Zazwyczaj dodaje łyżeczkę dziennie do jogurtu jak jem drugie śniadanie.

compelling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:14

Re: Tabletki na odchudzanie

31 sie 2014, 14:05

Zamiast wydawać pieniądze na tabletki to zafundujcie sobie jakieś zabiegi odchudzające. Ja próbowałam kriolpolizy na odchudzanie. To zabieg bezinwazyjny i bezbolesny, który polega na rozbiciu komórek tłuszczowych. Zabieg wykonywałam w Krakowie w vicihair.pl. Dość sporo kosztował, ale a to moje rozmiary się zmniejszyły.

tsunade
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 26 wrz 2014, 12:29

Re: Tabletki na odchudzanie

26 wrz 2014, 12:42

żadne tabletki nie pomogą bez zmiany trybu zycia i jedzenia, za dużo weglowodanów, pełnoziarniste wersje nie rozwiązą problemu, za duzo mąki, mięsa i serów

Awatar użytkownika
ailata
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2014, 13:24

Re: Tabletki na odchudzanie

03 paź 2014, 14:02

Najlepiej skorzystać z pomocy dietetyka - to najprostszy, najtańszy i najskuteczniejszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: Tabletki na odchudzanie

03 paź 2014, 15:15

brałam chrom i rzeczywiście zmniejszał łaknienie, ale nie łakomstwo, słyszałam tez o dziłaniu zielonej kawy ale nie sprawdzałam sama - ostatecznie i tak chodzo zdrowa przemiane materii i wypróżnienia i na to piłamxenne kiedyś ale jest dobra tylko doraźnienie na dłuższą metę, jak narazie najlepiej mi sie sprawdziło Dobre Trawienie z baby and mama med i ta seria ziołowych herbatek co tam jest spalanie, oczyszczanie i stabilizacje - nie pamietam nazwy serii, bo były łatwe do zaparzania - ale nie powiem żeby bardzo skuteczne - swoje robiły, ale bez przesady.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Tabletki na odchudzanie

07 paź 2014, 12:36

Tabletki nic nie dadzą jak sami się za siebie nie weźmiemy.

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: Tabletki na odchudzanie

13 paź 2014, 17:06

też prawda, ale wspomóc się można :) więc dziś wieczorem będą moje ziółka na Dobre Trawienie w obrocie :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość