AlicjaWKrainieCzarow
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2014, 14:28

Re: Na jaki film czekasz?

09 cze 2014, 11:19

Dla mnie niestety ten film był kolejnym filmem z cyklu dramatów obyczajowych próbujących na siłę eksponować jakiś społeczny problem. To ostatnio chyba dość modne by pokazywać istnienie takich problemów, nie zważając na formę przekazu.
Z zagranicznego kina obyczajowego ostatnio rozczarowała mnie "Nimfomanka". Poza kilkoma dygresjami o Kościołach i wędkowaniu, nie widziałam w tym nic ambitnego. Jedynie chęć przykucia uwagi jakimś problemem, który porusza wszystkich. Podobnie było z niemal każdym poprzednim filmem tego typu w ostatnich latach.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Na jaki film czekasz?

09 cze 2014, 11:26

Cos w tym jest, choć z oceną obietnicy się nie zgodze.
A w takim razie na jaki film czekasz, bo to wątek o filmach, na ktore czekamy?

kamaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:05

Re: Na jaki film czekasz?

20 cze 2014, 19:46

ja czekałam na "Wypisz, wymaluj... miłość" z moja ulubiona Julliet Binoche i jak zawsze sie nie zawiodlam polecam!

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Na jaki film czekasz?

28 lip 2014, 16:30

Ja bardzo czekam na film Miasto 44. 30 lipca będzie jego projekcja na Stadionie Narodowym, ale później trzeba czekać aż do połowy września. wydaje mi się jednak, że będzie warto, bo naprawdę i efekty specjalne i sama fabuła zapowiadają się znakomicie. Zwiastun jest pod tym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=tbBfsUX9O9g

milaJaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 23 cze 2014, 22:13

Re: Na jaki film czekasz?

30 lip 2014, 23:00

Nowe igrzyska śmierci no i oczywiście Greya w lutym:)

Grafen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 31 lip 2014, 11:33

Re: Na jaki film czekasz?

31 lip 2014, 11:51

Ech, patrząc na wszystkie zwiastuny, dochodzę do wniosku, że nie ma na co czekać. Niech puszczą w kinie klasykę taką jak Ben-Hur czy El-Cid, wtedy będzie co oglądać.

na początku czekałem na Draculę - prawdziwa historia. Przez pierwsze sekundy trailera myślałem, że to będzie film historyczny, ale później pojawiły się jakieś wampiry i inne pierdoły i czar prysł :/

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Na jaki film czekasz?

01 sie 2014, 22:33

Ja nie mogę się doczekać filmu Wojownicze żółwie ninja , Niezniszczalni 3 no i oczywiście nowe Igrzyska śmierci ! :)

Bartma
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2014, 10:25

Re: Na jaki film czekasz?

07 sie 2014, 10:28

Patrząc na trailery obecnych filmów, nie mam niestety na co czekać...

Gdy widziałam trailer "Dracula historia niedopowiedziana", myślałam, że będzie o historii. Ale po 30 sekundach trailera się zawiodłam. jak zwykle wszędzie muszą być wampiry. A tak nie wiele brakowało do na prawdę dobrego filmu historycznego... :/

Awatar użytkownika
Kapucynka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2013, 21:57

Re: Na jaki film czekasz?

21 sie 2014, 15:20

Też czekam na Miasto 44. Czytałam o pokazie na narodowym i powstańcy wypowiadali się pochlebnie na jego temat. Podobno wspaniale przekazuje klimat jaki panował w czasie powstania i pokazuje jak to naprawdę wyglądało. A że temat ten jest mi bliski, bo moja babcia brała udział w powstaniu, to niecierpliwie czekam na wrzesień.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Na jaki film czekasz?

21 sie 2014, 17:57

Z najbliższych propozycji też wybieram się na "Miasto 44". Same zapowiedzi filmu narobiły takiej furory wśród znajomych, że choćbym chciała się wykręcić to nie ma szans.. :) Dobrze, że nie chce.. film zapowiada się nieźle.

Z dalszych: Czekam na Hobbita!

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość